X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Poród Bialystok
Odpowiedz

Poród Bialystok

Oceń ten wątek:
  • magdaM85 Autorytet
    Postów: 1262 475

    Wysłany: 9 lutego 2016, 00:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Styczniowa27 wrote:
    Hej póki co cisza małemu chyba dobrze w brzuchu. Mam wizytę 12 lutego wie zrobią mi usgi mmoże będę wiedziała coś więcej. Póki co chodzę jeszcze państwowo na transportowa i tak 2 c w tygodniu mam ktg. A jak Ty się czujesz?
    U mnie też maluch póki co siedzi grzecznie, ale łapią mnie już skurcze, to chyba te przepowiadajace. Czasem bardziej bolace a czasem mniej. Teraz właśnie 15 mam wizytę to zobaczymy co w trawie piszczy:-) u Ciebie to już niedługo chyba. A jak ogólne wrażenia z wizyt na parkowej? Do kogo tam chodzisz? Ogladalas klinikę czy tylko w poradni byłaś? Ta cena którą napisałaś to jest to co my płacimy, tak? Resztę płaci nfz?

    dqprk6nlnzlsawwt.png
  • Martaaaa Koleżanka
    Postów: 40 13

    Wysłany: 9 lutego 2016, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za odp:-), a jeszcze mam jedno pytanko bo ja jestem spoza Białego i chcę rodzić na Parkowej i wczoraj dzwoniłam do nich to powiedziano mi żeby zgłosić sie dopiero na pierwzsa wizytę ok37tyg ciąży...Czy nie jest to za pózno..?

    fbb4f6521a.png
  • magdaM85 Autorytet
    Postów: 1262 475

    Wysłany: 9 lutego 2016, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martaaaa ja też jestem spoza Białegostoku i pierwszą wizytę mam na Parkowej właśnie 15 lutego, u mnie to będzie 37tyg 2 dni. Muszą Cię wpisać na listę swoich pacjentek, a jeśli zaczelabys rodzić przed tym czasem to oni i tak cię nie przyjmą bo nie mają neonatologii w razie czego.

    Mala1989 lubi tę wiadomość

    dqprk6nlnzlsawwt.png
  • Martaaaa Koleżanka
    Postów: 40 13

    Wysłany: 9 lutego 2016, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Acha rozumiem,dzięki za informację:-),teraz będę spokojniejsza..

    fbb4f6521a.png
  • amarantowa Koleżanka
    Postów: 39 22

    Wysłany: 9 lutego 2016, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny.
    Ostatnio doszły mnie słuchy,że własnie u Arciszewskich stworzyli coś na kształt oddziału ratunkowego dla bobasów. Któraś z was może wie coś więcej na ten temat?

    6sutugpjcfamqpgx.png

    ex2bf71xf48ez5np.png
  • magdaM85 Autorytet
    Postów: 1262 475

    Wysłany: 9 lutego 2016, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amarantowa ja nie wiem niestety. Koleżanka rodziła tam rok temu to nic takiego nie było jeszcze.
    Ja od razu się na Parkową zdecydowałam, jest u nich sporo taniej i mój lekarz u nich też przyjmuje więc w razie czego będzie przy porodzie.

    dqprk6nlnzlsawwt.png
  • amarantowa Koleżanka
    Postów: 39 22

    Wysłany: 9 lutego 2016, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdaM85, a zdecydowałas się na Parkową ze względu na cenę i swojego lekarza czy ogólne opinie?

    6sutugpjcfamqpgx.png

    ex2bf71xf48ez5np.png
  • magdaM85 Autorytet
    Postów: 1262 475

    Wysłany: 9 lutego 2016, 23:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak się orientowalam w opiniach to obie kliniki mają podobne, może u arciszewskich jest większy "wypas', ale chyba nie to jest najważniejsze. Z koleżanek który rodziły albo w jednej albo drugiej klinice wszystkie były zadowolone, więc zadecydowało to że jednak na parkowej mam lekarza któremu ufam, a cena była na samym końcu. Ja chodzę do dr Pietrewicza i jakby co to mogę go polecić z zamkniętymi oczami:-)

    dqprk6nlnzlsawwt.png
  • amarantowa Koleżanka
    Postów: 39 22

    Wysłany: 10 lutego 2016, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    właśnie mam swojego lekarza prowadzącego w zwykłej placówce NFZ i nie chcę go zmieniać. Tyle,że zastanawiam się gdzie rodzić i kogo tam wybrać ;)
    Jestem dopiero w 19 tygodniu także jeszcze mam czas na rozeznanie ;)
    Planujesz rodzić sn czy cc?

    6sutugpjcfamqpgx.png

    ex2bf71xf48ez5np.png
  • magdaM85 Autorytet
    Postów: 1262 475

    Wysłany: 10 lutego 2016, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od początku chodzę do dr Pietrewicza. Jeszcze przed ciążą do niego chodziłam, jak mieliśmy problemy z zajściem. Koleżanki mi go bardzo polecały i coś w tym jest bo czasem to i z miesiąc na wizytę trzeba czekać. Tylko ja do niego jeżdżę do augustowa, bo najbliżej mam. Ma też swój gabinet w Białymstoku i dodatkowo jeszcze też na parkowej przyjmuje. Innych lekarzy stamtąd nie znam, więc ciężko mi polecać.
    Planujemy poród sn, lekarz mówi że powinno pójść bez problemu, chociaż synek będzie raczej spory. W razie czego zawsze można zrobić cc. Właśnie dlatego też wybrałam prywatną klinikę, bo oni za długo nie zwlekają z decyzją o cc, jak coś idzie nie tak to od razu robią. A w szpitalu Cię ostro wymęczą zanim coś zdecydują i czasem decydują za późno. Niby dużo osób pisze że w prywatnych to szybko robią cc bo statystyk sobie nie chcą psuć, ja myślę że to dobrze, bo przynajmniej niepotrzebnie nie ryzykują zdrowia dziecka i Twego.

    migussia lubi tę wiadomość

    dqprk6nlnzlsawwt.png
  • Styczniowa27 Przyjaciółka
    Postów: 133 30

    Wysłany: 10 lutego 2016, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane ja idę w pt na badania. Aktualnie z om mam termin na 12.02 a z usg na 20.02 więc się okaże. Dziś od rana mam skurcze ale one raczej nie są regularne więc nie panikuje póki co. Ja chodzę od 20 tc na parkowa do dr. Kłubowicza i polecam go z czystym sumieniem. Najbardziej podobało mi się to ze jak byłam na badaniu usg z całą rodzinka tzn mężem i synami (7 i 8lat) to lekarz pokolei pokazywałdzieciom części ciała bobasa i mówił im wszystko :) stali jak zaczarowani :) włączył im głos aby posłuchali jak bije serduszko. Szczerze to o mało się nie popłakałam jak widziałam radość w ich oczach i okrzyki : "Mamusiu to nasz Mikulek" nie mogę się już doczekać <3 oczywiście jak urodze zdam wam cała relacje z pobytu. Buziaki brzuchatki :*

    migussia, magdaM85 lubią tę wiadomość

    zem3x1hpjl5mhe34.png
  • Zyx Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 11 lutego 2016, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magda
    Na kiedy masz termin? Chyba podobnie do mnie.



    Bylismy w klinice po pierwszej wizycie, wrazenia ok.
    W sobote idziemy na druga wizyte.
    Z tym prowadzeniem ciazy to jest tak, ze pierwszenstwo maja pacjentki prowadzace tam ciaze od poczatku, wiec ja bym na pewno nie zwlekala do 37tc. W ogole boje sie, ze bedzie tłok i mnie odeślą (podobno zdarza sie).

  • magdaM85 Autorytet
    Postów: 1262 475

    Wysłany: 11 lutego 2016, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zyx my termin na 6 marca mamy, ale lekarz mówi że raczej będzie szybciej. No ale nigdy nie wiadomo. No właśnie ja się też zastanawiam jak to będzie z miejscem. Lekarz mówił że nie ma sensu żebym szybciej na wizyty tam chodziła. W każdym razie jak się coś zacznie dziać to mam najpierw do niego dzwonić. Jakby miało na parkowej nie być miejsca to po prostu w ogóle do Białegostoku nie będziemy jechać, bo wole już wtedy u siebie w szpitalu rodzić niż tam. U mnie przynajmniej położne znam.
    A na kiedy ty masz termin? Wiesz może ile miejsc mają na parkowej? My w poniedziałek jedziemy.

    dqprk6nlnzlsawwt.png
  • Martaaaa Koleżanka
    Postów: 40 13

    Wysłany: 15 lutego 2016, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam..magdaM85 jak będziesz już po wizycie na Parkowej to czekam na Twoją opinię ..:)

    fbb4f6521a.png
  • migussia Autorytet
    Postów: 697 534

    Wysłany: 15 lutego 2016, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 marca 2016, 23:49

    f2wl273ylzert5jc.png
    km5sdf9h0mdefobk.png
  • amarantowa Koleżanka
    Postów: 39 22

    Wysłany: 16 lutego 2016, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a jak to jest z lekarzami na Parkowej, czy są konkretni, którzy specjalizują się w prowadzeniu ciąż powikłanych ? Czy każdy lekarz, bez znaczenia który, bierze wszystkie ciąże?

    6sutugpjcfamqpgx.png

    ex2bf71xf48ez5np.png
  • magdaM85 Autorytet
    Postów: 1262 475

    Wysłany: 16 lutego 2016, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem dziewczyny po wizycie na parkowej. Amarantowa nie wiem jak tam jest z lekarzami, bo ja wybieralam lekarza nie wiedząc wtedy jeszcze że on pracuje na parkowej więc w tym temacie nie pomogę.

    Wizytę mieliśmy normalnie w poradni, czyli w tym budynku obok kliniki. Wizyta standardowa jak zawsze, lekarz pobrał mi próbki na posiew na paciorkowce z pochwy i odbytu, czyli dwa posiewy oba osobno płatne. Dostałam wykaz badań jakie jeszcze muszę zrobić przed porodem, których klinika wymaga przy przyjęciu. Muszą być aktualne, czyli max dwa tygodnie przed porodem zrobione. Zrobię je dwa tygodnie przed terminem porodu, a jeśli w tym czasie nie urodze to muszę je zrobić znowu. To jest morfologia, sód, potas i jakieś badanie odnośnie krzepliwosci krwi. Usg też normalnie miałam zrobione, maluch już ładnie ułożony do porodu więc tylko czekać. Potem przeszliśmy do kliniki lekarz zapisal mnie do porodu, jak się zacznie akcja mam dzwonić od razu do kliniki ze jadę i oczywiście żeby się dowiedzieć czy są miejsca. Nie jestem umowiona na konkretny dzień bo Noe wiadomo kiedy się zacznie, ale termin z miesiączki i usg mają więc nie powinno być problemów z miejscem. Położne zrobiły mi też ktg i wyszło że już się pojawiają pojedyncze skurcze, ale jeszcze ich nie czuję. Ogólnie żeby przyjęli do porodu trzeba mieć skończone 38 tygodni.
    Jestem zadowolona z wizyty, warunki też bardzo dobre. Położne bardzo miłe. Dla dziecka nic nie trzeba mieć, a dla siebie wiadomo podstawowe rzeczy osobiste.
    Teraz co tydzień mam jeździć na ktg, ale to już do mego lekarza do gabinetu do Augustowa bo bliżej mam niż do Białegostoku. No i czekamy oczywiście:-)

    Martaaaa lubi tę wiadomość

    dqprk6nlnzlsawwt.png
  • Martaaaa Koleżanka
    Postów: 40 13

    Wysłany: 17 lutego 2016, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki,magdaM85 za opinię na temat Parkowej teraz będę juz spokojniejsza i wiem więcej rzeczy... :-).A mam jeszcze pytanko ile płaciłas wczoraj za wizytę?,bo tak z ciekawości chciałabym wiedzieć?

    fbb4f6521a.png
  • magdaM85 Autorytet
    Postów: 1262 475

    Wysłany: 17 lutego 2016, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wizyta 100zł plus po 100zł za każdy posiew czyli razem 300zł. Posiew na paciorkowce miałam pobierany, ten wymagany przed porodem. Jeden z pochwy jeden z odbytu. Więc stąd taka cena.
    Ogólnie chyba jest tak że wizyta właśnie 100zł i chyba za usg też 100zł. Ode mnie za usg już nie brał, bo w sumie nie patrzył jakoś bardzo dużo tylko sprawdził ułożenie malucha.

    dqprk6nlnzlsawwt.png
  • Martaaaa Koleżanka
    Postów: 40 13

    Wysłany: 17 lutego 2016, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A rozumiem to 100zł wizyta to tak normalnie, tylko ze doszły te posiewy to większy koszt,ale będziesz miała juz na pozniej zrobione.

    fbb4f6521a.png
‹‹ 2 3 4 5 6 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ