X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Poród Bialystok
Odpowiedz

Poród Bialystok

Oceń ten wątek:
  • magdaM85 Autorytet
    Postów: 1262 475

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eedysia w kwestii wyboru drogi porodu myślę że dużo zależy od lekarza. Ja cala ciążę chodziłam do dr Pietrewicza do jego gabinetu, na Parkowej mialam tylko jedną wizytę po to by mnie mieli jako swoją pacjentke żebym mogła tam rodzić. Dr Pietrewicz ma chyba jakąś część etatu tam na parkowej, w każdym razie jest ich pracownikiem więc nie było problemu z tym że nie byłam pod opieką kliniki od bodajże wymaganego 32 tygodnia. Dr Pietrewicz jest lekarzem który jest przeciwny cc na życzenie, jego pacjentki rodzą głównie sn chyba że są wyraźne wskazania do cięcia. On też przyjeżdża odebrać poród, ze mną był od 1 w nocy do prawie 6 rano. Dominik urodził się o 4 nad ranem. Na żadnym etapie porodu nie odczulam żeby ktoś namawiał mnie do cięcia bo to kasa większa czy mniej pracy. Na położne trafiłam super, głównie pomoc Pani Gabrysi jest nieoceniona, zajęła się mną super. Po porodzie jak już byłam na sali to położne jak widziały kartę że rodzilam sn to widać że zdziwione i się śmiały że to mi powinni płacić a nie ja im:-) no ale trend jest taki że robią więcej cięć, jak to prywatnie. Ale nie oszukujmy się kobiety głównie idą do prywatnych klinik żeby zrobili im cięcie bez gadania, nawet jak nie ma wskazań. Takie jest moje prywatne zdanie i z góry przepraszam jeśli kogoś tym urazilam. W kwestii sn na pewno niepotrzebnie nie ryzykuja i jeśli coś minimalnie idzie nie tak wolą zrobić cięcie, ale to jest moim zdaniem na plus. Bo gdyby tak podchodzili w szpitalach a nie na siłę naturalnie, to mój bratanek nie miał by niedotlenienia i ubytku słuchu bo w szpitalu na siłę kazali rodzić bratowej naturalnie. Także takie jest moje zdanie.

    dqprk6nlnzlsawwt.png
  • eedysia Znajoma
    Postów: 19 0

    Wysłany: 9 grudnia 2016, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Każdy jest inny, każdy tez ma inne oczekiwania względem porodu. Jedno jest pewne, że płacąc wymaga się więcej niż w szpitalu państwowym. W moim odczuciu ciężko w chwili kiedy ma się skurcze podejmować racjonalne decyzje i liczy się na profesjonalizm personelu medycznego. Dzięki za odp

    eedysia
  • Aleks4ndra Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 11 stycznia 2017, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Jestem w 23 tc. Jak na razie chodzę do gina na NFZ, ale chciałabym rodzić na Parkowej. Pierwsze dziecko rodziłam na Warszawskiej i nie wspominam tego dobrze. Położne tragedia, własnej dupy tylko patrzą i czekają żeby im zapłacić. Czytając Wasze wpisy wiem, że zapisać powinnam się w około 37 tc. Dla pewności zrobię to w okolicach 35tc, ale jak to wygląda z lekarzem NFZ? Zrezygnować z wizyt u giną po pierwszej wizycie na Parkowej czy chodzić do samego końca? Z góry dzięki za odpowiedzi

  • Leif Koleżanka
    Postów: 32 8

    Wysłany: 16 stycznia 2017, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też zamierzam rodzić na Parkowej, mam tylko nadzieję ze doczekam 37 tc. Aleksa4ndra jezeli zrezygnujesz z lekarza Nfz to na parkowej bedziesz musiała płacić za wizyty, a publicznie masz za darmo. Trudno powiedziec ile tych wizyt może być do porodu.

    4 straty, Udało się za 5 razem :-)
    4ov0xby.png
  • E_85 Znajoma
    Postów: 28 10

    Wysłany: 4 marca 2017, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i ja do Was dołączę... U mnie dopiero 22 tydzień, ale chciałabym rodzić u Arciszewskich. Zastanawia mnie jednak, czy ktoś z lekarzy tam pracujących pracuje jednocześnie w innym szpitalu (Wojewódzkim lub USK)? Może ktoś ma jakieś nowsze informacje?

    Katarzyna1985,suwaczek.png
  • Leif Koleżanka
    Postów: 32 8

    Wysłany: 5 marca 2017, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W Usk pracują dr Kuć i Święc - przynajmniej takie info jest na stronie, ale zawsze lepiej sprawdzić u źródła. Możesz zapytać też u Arciszewskich przez tel. powinni Ci to powiedzieć.

    4 straty, Udało się za 5 razem :-)
    4ov0xby.png
  • EM89 Koleżanka
    Postów: 81 15

    Wysłany: 4 maja 2017, 00:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, są może jakieś świeżo upieczone mamy po porodzie cc u Arciszewskich?

    w57v90bvhls7ynfn.png
    w57vugpjw31vxt6v.png
    j6063tjqfgda3jt1.png
  • Siemka Przyjaciółka
    Postów: 109 40

    Wysłany: 5 maja 2017, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja koleżanka niedawno u arciszewskich rodziła cc u nowaka i bardzo sobie chwaliła, dlatego ja też planuję rodzić u nich :) tylko myślę o naturalnym, ale zobaczymy jak to będzie

    W oczekiwaniu na naszą małą księżniczkę
    uwo9tqywggs22bor.png
    Emilka <3
  • EM89 Koleżanka
    Postów: 81 15

    Wysłany: 6 maja 2017, 00:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja będę mieć cc właśnie pod koniec miesiąca :) Ile czasu Twoja koleżanka spędziła w klinice? I czy może był przy niej gdzieś tam tato dziecka? Zastanawiam się czy mąż mógłby kangurować dziecko gdy ja nie będę mogła :/

    w57v90bvhls7ynfn.png
    w57vugpjw31vxt6v.png
    j6063tjqfgda3jt1.png
  • E_85 Znajoma
    Postów: 28 10

    Wysłany: 8 maja 2017, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też będę rodziła przez CC u Arciszewskich pod koniec czerwca. Prowadzi mnie dr Marek Grenda - młody, kontaktowy, bardzo miły i konkretny lekarz. Pytałam o kangurowanie - jak najbardziej tatuś może dziecko kangurować. Nie ma z tym problemu:)

    Katarzyna1985,suwaczek.png
  • EM89 Koleżanka
    Postów: 81 15

    Wysłany: 11 maja 2017, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    E_85 dzięki bardzo za odpowiedź :)

    w57v90bvhls7ynfn.png
    w57vugpjw31vxt6v.png
    j6063tjqfgda3jt1.png
  • Indiana_dzika Przyjaciółka
    Postów: 166 49

    Wysłany: 15 sierpnia 2017, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam u mnie początek ciąży ale już zastanawiam się nad porodem u Arciszewskich . Jakie przeciwskazania są do porodu u nich ? Czy Przeciwciała Ana Branie leków typu Clexane i acard dyskwalifikują mnie do porodu u nich ?

    f2w3dqk3zx7289z3.png
    2009- Synek Kacper <3
    18 luty 2016 - Aniołek* Oliwia (12 tydz)
    29 Sierpień 2016 -Aniołek* Puste jajo (9tydz)
    8 Maj 2017 -Aniołek* c.biochemiczna (6tydz)
    (Ana 1 Ana2 1:160 )(wysoka homocysteina)
  • Jagoda14 Ekspertka
    Postów: 181 202

    Wysłany: 10 kwietnia 2018, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. czy są tu mamuski które w ostatnim czasie miały cesarke lub sn w USK? jak wrażenia?

    Izabela82 lubi tę wiadomość

  • chcebardzobycmama Autorytet
    Postów: 1233 364

    Wysłany: 13 września 2018, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy u Arciszewskich mozna zrobic cc na zyczenie czy trzeba miec jakies wskazania medyczne ?

    grudzień2015 mama aniołka (*)
    październik2017 mama Oskarka <3
    maj2019 mama Mikusia <3

    oar8skjou77gkdir.png
  • majeczka87 Autorytet
    Postów: 1812 2961

    Wysłany: 18 października 2018, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Grenda jest tylko u arciszy?

    f2wlanlihx9vcryh.png
    Adaś skarbuś ;) 56 cm szczęścia 3580 g miłości <3
    Urodziłem się 12 lipca 2016
  • Arowana14 Znajoma
    Postów: 17 2

    Wysłany: 25 listopada 2018, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak szukacie poradni ginekologicznej to zerknicjie tutaj: http://www.arciszewski.pl/uslugi/ginekologia
    Klinika Arciszewscy jest jedna z bardziej cenionych u nas w Białymstoku. Mają bardzo dobrych lekarzy tam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 listopada 2018, 15:28

    Aga
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja rodzilam obie corki jeszcze na Warszawskiej. Z dwiema mialam cc. Tragedii nie bylo. Teraz czekam na 3 porod. Oczywsicie cc juz ze wskazania. Licze,ze przyjma mnie do Wojewodzkiego.

    Bylam raz u Arciszewskich na pierwszym usg polowkowym. To byl moj pierwszy i ostatni raz. Lekarz dupek, Karwowski czy jakos tak.. no koment normalnie.
    Teraz bylam na usg w Mastermedzie to tam Babka Mlodzianowska super! Polecam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 grudnia 2018, 17:29

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • iNso87 Autorytet
    Postów: 8867 5309

    Wysłany: 17 grudnia 2018, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arowana14 wrote:
    Jak szukacie poradni ginekologicznej to zerknicjie tutaj: http://www.arciszewski.pl/uslugi/ginekologia
    Klinika Arciszewscy jest jedna z bardziej cenionych u nas w Białymstoku. Mają bardzo dobrych lekarzy tam.
    Przereklamowani Ci arciszewscy taka moja opinia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 grudnia 2018, 17:30

    P62Wp2.png
    5oRIp1.pngXMJMp2.png
  • dietetykakasia Koleżanka
    Postów: 42 3

    Wysłany: 14 stycznia 2019, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry wieczór, jeszcze nie jestem Przyszłą Mamą, mam nadzieję, ze ten czas za 2 lata nadejdzie. Jestem obecnie studentką dietetyki na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Piszę pracę magisterską dotyczącą wiedzy i nawyków żywieniowych wśród Przyszłych Mam. Dlatego zwracam się do Was z olbrzymią prośbą o wypełnienie ankiety, jest ona w pełni anonimowa. Nie spodziewałam się, że przeprowadzenie ankiety przez internet wiąże się z wieloma przeszkodami, dlatego liczę na Was Przyszłe Mamy. Dzięki obecności na tym forum odzyskałam wiarę, że uda mi się przeprowadzić te badania do końca, jednak jeszcze troszkę danych mi braku. Z góry dziękuję za pomoc oraz życzę dużo zdrowia dla Was i Waszych maluszków.

    https://drive.google.com/open?id=1HQuYs-DAgy1M2JyrO73QmyfKHd39rEIIkxcMtYWWzVo

  • MonisiaK Autorytet
    Postów: 885 555

    Wysłany: 4 lutego 2019, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja rodziłam 4 lata temu w Orłowskim i aż jestem w szoku co tu czytam... Mimo wystroju rodem z prlu czułam się na prawdę dobrze zaopiekowana... Koleżanka pół roku temu rodziła sn, który zakończył się cc to była bardzo zadowolona z opieki położnej dzięki której przeżyła i ona i dziecko bo były komplikacje. Dwie poprzednie ciąże rodziła w Bielanskim i mówi że gdyby jej nie odesłali z powodu braku miejsc to pewnie ktoś by tego porodu nie przeżył bo tam to jest dopiero zerowa opieka...
    Teraz też planuje rodzić w Orłowskim, także mam nadzieję mieć niedługo informacje z pierwszej ręki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego 2019, 22:37

    ex2b9vvj4jxe17l2.png
    km5siei3wv50qtno.png
‹‹ 13 14 15 16 17
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ