X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Poród Bialystok
Odpowiedz

Poród Bialystok

Oceń ten wątek:
  • Martaaaa Koleżanka
    Postów: 40 13

    Wysłany: 3 listopada 2016, 08:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z badaniem na gbs to jak Ci wygodniej tak możesz zrobić.Jak nie będziesz miała zrobionego to tam na miejscu Ci zrobią.
    Ja np. zrobiłam na własną rekę i poszłam do nich już z wynikiem.Więc sama musisz podjąć decyzje . :-)

    fbb4f6521a.png
  • Juliuszka Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 3 listopada 2016, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robiłam na Parkowej, na ostatniej wizycie w 37 tc, oni tam robią posiew na gbs i jeszcze coś , kosztowało to u nich chyba 100 zł .

  • Mala1989 Znajoma
    Postów: 21 0

    Wysłany: 3 listopada 2016, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki za informacje :) To chyba i tak zrobie u nich, bo za pozno sie obejrzalam - jutro wizyta, a na wynik na Rocha musze z tydzien poczekac.

  • Martaaaa Koleżanka
    Postów: 40 13

    Wysłany: 4 listopada 2016, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A na Rocha kosztuje 45zł ;-).
    Mala1989 możesz zrobić na Rocha i poprostu powiesz że masz pobrany już gbs i czekasz na wynik.A na następnej wizycie pokażesz lekarzowi.

    fbb4f6521a.png
  • eedysia Znajoma
    Postów: 19 0

    Wysłany: 4 listopada 2016, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mala1989
    napisz jak będziesz po wizycie na ul Parkowej, opowiedz o koszcie badania GBS i swoich wrażeniach. Ja też mam plan tam rodzić...póki co naturalnie

    eedysia
  • Mala1989 Znajoma
    Postów: 21 0

    Wysłany: 4 listopada 2016, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, wiecie co wczoraj pomyślałam to samo co Martaaa i polecialam na Rocha, zrobiłam to badanie za 45 zl :) Orientujecie sie czy jesli wyjdzie pozytywny wynik to do porodu trzeba sie przeleczyc czy dają antybiotyk tylko w dzień porodu?
    Eedysia odezwe sie po dzisiejszej wizycie, ja tez mam w planach poród naturalny :)

  • Mala1989 Znajoma
    Postów: 21 0

    Wysłany: 5 listopada 2016, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po wizycie. Wychodzi na to, ze bez sensu robilam to badanie na Rocha. Lekarz powiedzial, ze sam gbs to za malo i oni robia jeszcze badanie na gronkowca i jakies inne bakterie... Wszystko wychodzi podczas jednego posiewu - w tym tez gbs. Zrobiono mi wiec ten posiew, pobrano krew na morfologię i to wsio. Wydaje mi się, ze zaplacilams sporo, bo 260 zł. Kolejna wizyta (i chyba ostatnia) za 3 tygodnie - mam miec wtedy mierzona miednice, bo doktorowi wydaje sie waska :) i usg. Potem bezplatne ktg 2xtydzien. Sama wizyta była krótka. Mam mieszane uczucia, ale nic, czekam dalej...

  • eedysia Znajoma
    Postów: 19 0

    Wysłany: 5 listopada 2016, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zazwyczaj płacę za wizytę 160 zł bo chodzę prywatnie a tutaj pewnie jeszcze koszt badań doszedł. A dlaczego masz mieszane uczucia? z jakim lekarzem rozmawiałaś, może on zrobił słabe wrażenie?

    eedysia
  • Mala1989 Znajoma
    Postów: 21 0

    Wysłany: 6 listopada 2016, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie chodzilo mi o te koszta i szkoda, ze poprzednie badanie zrobilam na darmo. Do tej pory chodzilam na nfz wiec ta kwota wydala mi sie spora. Byłam u dr Kłubowicza, wydaje się być miłym czlowiekiem i na wizycie obejrzal chyba wszystkie moje wyniki jakie zgromadzilam dotychczas w karcie ciazy. Tylko martwi mnie ta miednica - jesli rzeczywiscie sie wystarczajaco nie rozejdzie to moze byc cesarka, a wolalabym tego uniknąc.

  • Martaaaa Koleżanka
    Postów: 40 13

    Wysłany: 7 listopada 2016, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mala1989 ja też chodziłam do dr Kłubowicza :-)
    I podobnie jak Ty też miałam problem z miednicą i skończyło się cesarką.

    fbb4f6521a.png
  • Mala1989 Znajoma
    Postów: 21 0

    Wysłany: 9 listopada 2016, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martaaaa
    Mam nadzieje, ze sie jeszcze poszerzę :)
    Jak duże dziecko urodziłaś?

  • Martaaaa Koleżanka
    Postów: 40 13

    Wysłany: 10 listopada 2016, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja córeczka nie urodziła się wcale aż taka duża bo 3350g :-). Więc normalna waga.

    fbb4f6521a.png
  • Mala1989 Znajoma
    Postów: 21 0

    Wysłany: 10 listopada 2016, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, wlasnie o to mi chodziło zeby poznac wage :) Moja wg szacunków ma byc mniejsza, ale wiadomo, ze roznie to bywa ;)

  • eedysia Znajoma
    Postów: 19 0

    Wysłany: 12 listopada 2016, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie o Klinikę na Parkowej
    - czy jest tam jakas kolejka dla rodzących i czy w razie dużej ilości ciężarnych mogą odmowić przyjęcia (dodam że ciążę prowadzi lekarz który przyjmuje też na Parkowej, ale ja chodzę do niego do innej kliniki)?
    - jak jest ze szczepionkami, czy dają jakies maluchom po przyjściu na świat ( słyszałam że to jakieś mega koszty, ale domyślam się że jak chcemy jakieś niestandardowe)?
    - jak często trzeba pod koniec ciąży robić KTG?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 listopada 2016, 19:31

    eedysia
  • Juliuszka Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 12 listopada 2016, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ze szczepionkami to w pierwszej dobie podają trzy obowiązkowe, trzeba tylko podpisać zgodę i są one wliczone w cenę porodu, tzn. nic nie dopłacałam , na pozostałe pytania nie potrafię odpowiedzieć , może ktoś inny będzie wiedział :)

  • Mala1989 Znajoma
    Postów: 21 0

    Wysłany: 12 listopada 2016, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do ktg to powiedziano mi, ze będę chodzić po 38 tygodniu co najmniej 2razy w tygodniu. Ale z tego co wiem to można czesciej- znajoma mowila, ze chodzila nawet 2 razy dziennie.

  • eedysia Znajoma
    Postów: 19 0

    Wysłany: 13 listopada 2016, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak myślę o tym KTG bo do B-stoku mam około 100 km i trzeba będzie jakoś to zaplanować :)

    eedysia
  • Juliuszka Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 13 listopada 2016, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja miałam 50 km do Białegostoku i lekarz nie kazał mi dojeżdżać , chodziłam u siebie w mieście na KTG

  • eedysia Znajoma
    Postów: 19 0

    Wysłany: 13 listopada 2016, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juliuszka
    chodziłaś do szpitala na ktg, nie robili problemów?

    eedysia
  • amarantowa Koleżanka
    Postów: 39 22

    Wysłany: 14 listopada 2016, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jeszcze podpowiem jeśli chodzi o miejsce- owszem,jeśli będą wszystkie sale zajęte to mogą Ci odmówić przyjęcia.
    W przypadku cc- umawiasz się na konkretny termin i godzinę i masz to zaklepane,ale przy porodzie naturalnym tak naprawdę wszystko może się zdarzyć.
    Częściej o takich sytuacjach słyszałam jeśli chodzi o Arciszewskich, ale na nich ostatnio jest jakaś moda.

    6sutugpjcfamqpgx.png

    ex2bf71xf48ez5np.png
‹‹ 12 13 14 15 16 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ