X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Poród a dyskopatia
Odpowiedz

Poród a dyskopatia

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2015, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olga84 wrote:
    AGA30,mi lekarz powiedział że dyskopatia nie jest przeciwskazaniem do znieczulenia do kregoslupa i w ogole mam sie tym nie martwic. Sama kilka lat temu mialam pobierany plyn mozgowo-rdzeniowy wlasnie z odcinka ledzwiowego i nic sie zlego nie wydarzylo. Tak wiec, bedzie ok!!!

    No mam nadziję że będzie ok !! Bo tego znieczulenia boje się bardziej niz porodu normalnie tym badziejże już dwie operacje za mną :/
    Ale jestem dobrej myśli ;)

  • Symfonia Przyjaciółka
    Postów: 169 38

    Wysłany: 9 października 2015, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy jest konieczna opinia przy dyskopatii lekarza ortopedy lub neurochirurgia aby wykluczyć przeciwwskazania do porodu naturalnego ?

    1aa89a7d18.png

    02.02.2016 Synek już z nami na świecie :*
  • Domiluk Koleżanka
    Postów: 40 3

    Wysłany: 11 czerwca 2018, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy mógłby ktoś napisać jak dziś wygląda sytuacja z uzyskaniem skierowania na wykonanie cc? Od 8 lat choruję na dyskopatię lędźwiowo-krzyżową z uciskiem przepuklin na worek oponowy. Od lat co jakiś czas mam kłopoty z chodzeniem, rwy kulszowe i drętwienia kończyn. Lekarz ginekolog zapytał, dlaczego nie operowałam bo teraz kiedy jestem w ciąży może być z tym problem, chodź istnieje możliwość porodu naturalnego. Zrozumiałam to tak, że problem tkwi w podaniu znieczulenia bo krążki są zdeformowane..?
    Czekam na wizytę u ortopedy, gdyż chciałabym rodzić cc, aby móc po porodzie wziąć dziecko na ręce, a nie leżeć z bólem kręgosłupa. Miał ktoś podobne doświadczenia?

    16udugpjm9p131x6.png
    Pierwsza ciąża wyczekiwana,
    Hashimoto + niedoczynność tarczycy,
    ANA2 dodatnie, dyskopatia
    12tydz. krwotok i krwiak - opanowany
    Cukrzyca ciążowa na insulinie doposiłkowej
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ