X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Pomiar blizny po cc
Odpowiedz

Pomiar blizny po cc

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • PinZielony Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 19 marca 2020, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, czy przy próbie porodu naturalnego po cc mierzono Wam grubość blizny?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2020, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie był odstęp 4 lata po pierwszej cesarce, w szpitalu nie sprawdzano stanu blizny, ale z tego co wiem nic się złego z nia nie działo i jedynie odradzano mi poród sn. Niestety moje wielkie chęci na poród naturalny, a stan rzeczywisty nie szedł w parze.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 marca 2020, 19:52

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 marca 2020, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj, druga ciąża w 2016, po pierwszym cc w 2004, blizna była mierzona. Niestety mimo ogromnych chęci na poród sn i tak skończyło się cc przy drugim porodzie że względu na brak postępu. Za 2 tyg rodze trzecie dzieciątko i z automatu zaplanowane cc :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ