X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród połozna gdynia
Odpowiedz

połozna gdynia

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2017, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny z Gdyni, możecie polecic jakąs połozna środowiskową? Najlepiej z okolic Redłowa, Wzgórza lub Orłowa.
    Będę wdzięczna

  • d.orota Koleżanka
    Postów: 39 0

    Wysłany: 7 listopada 2017, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam Panie z NZOZ Srodmiescie ul. Zwirki i Wigury 14. Co prawda jestem jeszcze przed pierwszym porodem, takze wizity domowe jeszcze przede mna, ale bardzo polecam opieke w tamtejszej poradni.

    p19uqqmz9qpwb8k1.png
  • ChudaRuda Autorytet
    Postów: 710 574

    Wysłany: 7 listopada 2017, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również dołączę do pytania :) rejon Chylonia, Cisowa, Leszczynki :)

    Gameta , starania od 2012 r.
    Jagna <3

    klz9df9h8ryk9xex.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 listopada 2017, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    d.orota gadałas z tymi połoznymi czy ogólnie jestes zadowolona z przychodni?

  • d.orota Koleżanka
    Postów: 39 0

    Wysłany: 8 listopada 2017, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozmawialam z poloznymi, o tym jak wyglada opieka po porodzie itp. Ale juz teraz dostalam numer komórkowy i zapewnienie, ze w razie pytan i problemow moge dzwonic po porade (cale szczescie nie musialam )

    p19uqqmz9qpwb8k1.png
  • Kawokado Autorytet
    Postów: 567 580

    Wysłany: 24 listopada 2017, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja położnych ze Żwirki nie polecam, kazała mi dziecko budzić na karmienie i kąpać w parafinie

    mhsvpiqvcq4vs5qz.png

    dw1LBL5.jpgdw1Lp2.png


  • Kawokado Autorytet
    Postów: 567 580

    Wysłany: 24 listopada 2017, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj urwało mi wpis :/ budzenie na karmienie skończyło się potężnymi wymiotami małego w nocy (byliśmy z mężem przerażeni), drugiego nie próbowałam. Dla pani położnej najważniejsze było podpisanie papierów, że u mnie była, na pępek małego nawet nie spojrzała. U mnie był problem z laktacją, mimo prób i poradni trzech doradców laktacyjnych nie udało mi się niestety
    karmić piersią (9 miesięcy później dowiedziałam się na badaniu USG, że mam bardzo mało tkanki gruczolowej :( ), od pani położnej dowiedziałam się natomiast, że jestem zła matka, bo pozbawiam dziecka tego co najlepsze. Usłyszałam to walczac o laktację z całych sił i będąc bliska depresji więc wyobraźcie sobie jak to odebrałam :/ Przy drugim dziecku nie zamierzam korzystać z takiej "pomocy".

    mhsvpiqvcq4vs5qz.png

    dw1LBL5.jpgdw1Lp2.png


Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ