X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród PODKARPACIE
Odpowiedz

PODKARPACIE

Oceń ten wątek:
  • Migotkaa Autorytet
    Postów: 4522 7694

    Wysłany: 8 października 2017, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tAnia moge wiedziec do jakiego lekarza chodziłas?
    ja chodze do dr Szajnera ale nie nie do pf tylko do ropczyc, kurde wiesz co dziś miałam włąsnie taki sen że poszłam rodzić a oni mi mówią że tylko cc bo dziecko jest duże, darłam się na tym stole ż eoni tylko cc chcą robić a ja rodzę drugie dziecko i nie chce cc.. kurcze 3,5 a 4,5 kg to straszna rozbieżnosc;/

    gwig1q1.png

    8e44aa0d87.png
  • tAnia Koleżanka
    Postów: 45 78

    Wysłany: 24 października 2017, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Migotkaa wrote:
    tAnia moge wiedziec do jakiego lekarza chodziłas?
    ja chodze do dr Szajnera ale nie nie do pf tylko do ropczyc, kurde wiesz co dziś miałam włąsnie taki sen że poszłam rodzić a oni mi mówią że tylko cc bo dziecko jest duże, darłam się na tym stole ż eoni tylko cc chcą robić a ja rodzę drugie dziecko i nie chce cc.. kurcze 3,5 a 4,5 kg to straszna rozbieżnosc;/
    Przepraszam za pozna odpowiedź,ale przy moim synku nawszystko brakuje czasu..Chodziłam do dr. Łozińskiego. Jeżeli chodzi o niego to jestem bardzo zadowolona. Myśle,że gdyby on był wtedy w szpitalu urodziła ym naturalnie.Akurat on nie pomylił sie co do wagi mojego synka.. Ma fajne podejście,spokojnie wszystko tłumaczy no i to super fachowiec. Pozdrawiam :)

    Migotkaa lubi tę wiadomość

    w4sqyx8dav9hzzbh.png
  • welonka Autorytet
    Postów: 4262 1885

    Wysłany: 17 stycznia 2018, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam jest tu ktoś kto może rodził w Nisku albo planuje tam porod ?

    age.png
  • IZ Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 16 kwietnia 2020, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, czy ktoś rodził w Nowej Dębie w ostatnim czasie? Tj teraz w okresie pandemii? Jak to wyglada?

  • ticia9 Autorytet
    Postów: 601 477

    Wysłany: 27 kwietnia 2020, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja urodziłam córkę w 2017 roku w Tarnobrzegu. Poród zakończył się CC, ale tylko dlatego, że córka źle wstawiła się główką w kanał rodny. Mimo komplikacji poród wspominam dobrze, opiekę po porodzie również. Niestety w 2017 roku nie było możliwości znieczulenia podczas porodu tylko gaz rozweselający, nie wiem jak teraz. Położne miłe i pomocne. Synka w tym roku też planuję tam rodzić 😉

    mhsvpx9i7vzd02b9.png
    klz98rib7t5zryeb.png
  • daria1 Przyjaciółka
    Postów: 160 32

    Wysłany: 18 maja 2020, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zawsze s ajakies komplikacje ale nie zawsze są groźne

    ubranka dla niemowląt
  • Mag_len Autorytet
    Postów: 804 322

    Wysłany: 2 sierpnia 2021, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny kogo polecacie z Rzeszowa na usg połówkowe?

    17u920mmhnhkv8ng.png
    km5stv73002prn2w.png
    ex2bcwa14usyhw6x.png
  • Patrycja 128 Koleżanka
    Postów: 69 8

    Wysłany: 25 września 2023, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdzie najlepiej rodzić w Rzeszowie?

1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ