X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród PODKARPACIE
Odpowiedz

PODKARPACIE

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2015, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej:) są jakieś dziewczyny z podkarpacia? Gdzie będziecie rodzić?

  • i_w_i Nowa
    Postów: 4 2

    Wysłany: 6 maja 2015, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej tez jestem z Podkarpacia

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 maja 2015, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a gdzie zamierzasz rodzić? jakieś opinie?

  • czarna panda Autorytet
    Postów: 577 625

    Wysłany: 7 maja 2015, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja na Szopena, jak urodze to napisze czy bylo ok;)

    dxom6iye3mh7f98x.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2015, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    och, ja Rzeszowa raczej nie brałam pod uwagę, bo troche daleko, jestesm z Tarnobrzega, ale skłaniam się ku Nowej Dębie.

    Ale daj znać, może się tak złożyć,że akurat bęziemy gdzieś w Rzeszowie i zacznę rodzić, kto wie ;)

    Ewelcia183 lubi tę wiadomość

  • nojaniewiem Autorytet
    Postów: 842 1228

    Wysłany: 8 maja 2015, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rodziłam w profamilii , polecam :)

    magdalenkaihelenka lubi tę wiadomość

    km5skrhmrd9hz2o8.png
    atdcj44jp7zawxrm.png
    31.01.2014 - Aniołek 9tc
  • i_w_i Nowa
    Postów: 4 2

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja wybieram poród w swoim mieście w Przemyślu. Tu się czuję pewniej.

  • Ewelcia183 Koleżanka
    Postów: 50 8

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdalenka ja też jestem z Tarnobrzega. Na kiedy masz termin?

    magdalenkaihelenka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o jak miło, 27 września z OM,a z USG 14. A Ty?

  • Ewelcia183 Koleżanka
    Postów: 50 8

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam na koniec lipca lub środek. Tylko mam problem bo od 6 lipca ma być zamknięty oddział w Tarnobrzegu i zastanawiam&się nad Nową Dębą.Masz jakieś informacje na temat tamtejszej porodówki, lekarzy,położnych?

  • Ewelcia183 Koleżanka
    Postów: 50 8

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A do lekarza gdzie chodzisz?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    chodze do przychodni na Mickiewicza, a bede rodzić w Nowej Dębie, chodzę tam do szkoły rodzenia,prowadzą ja położne ze szpitala, spoko babki sie wydają. porodówka ponoć jest chwalona.

  • Ewelcia183 Koleżanka
    Postów: 50 8

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O widzisz to dobrze wiedzieć bo chyba pojadę do Nowej Dęby :) Jak tam okres ciąży mija? Jak będę rodzić w Nowej Dębie to Ci napisze co i jak :) Jak tam dzidziuś? Chłopiec czy dziewczynka? Ta szkoła rodzenia jest płatna? Pozdrawiam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szkoła jest darmowa, w poniedziałek są ostatnie zajecia bo na wakacje jest zamknięta, u nas będzie dziewczynka, a u Ciebie? ja ciaze znoszę bardzo dobrze, obeszło się bez nudnosci i wymiotów nawet, teraz mnie czasem pachwiny ciągną i spojenie boli a tak to bardzo dobrze:) no to jakbyś rodziła w Nowej Debie to pisz poźniej:) a Ty gdzie chodzisz do lekarza? i jaka płeć dziecka? ja byłam jeszcze u Hary prywatnie na USG.

  • Ewelcia183 Koleżanka
    Postów: 50 8

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O to już się nie załapię :) U nas też będzie dziewczynka :) Ciąże znosiłam bardzo źle, pierwsze 3 miesiące koszmar, nie miałam zbytnio nudności ani wymiotów, ale byłam taka jakaś niedorąbana. Spałam praktycznie całe dnie na nic nie miałam ochoty, schudłam. Potem problemy z nosem. Od 4 miesiąca aż do teraz mam zatkany nos (podobno w ciąży zwężają się naczynia krwionośne i to przez to), ale ja to miałam masakrę. Nos zatkany jak beton, nie mogłam oddychać, nie czułam smaków, zapachów. Objeździłam prywatnie wszystkich laryngologów i nikt mi nic nie chciał przepisać, aż trafiłam na pewne forum i tam polecono taki steryd do nosa i poprosiłam swojego ginekologa i mi wypisał. Teraz jest troszkę lepiej, ale ciągle mam przy sobie krople do nosa i jak przytyka to zapuszczam. A teraz to strasznie od miesiąca boli mnie spojenie łonowe, krocze. Chodze jak kaczka :) Najgorzej jest w nocy jak chce zmienić pozycję, ale gin mówi, że się wszystko rozciąga i przygotowuje do porodu. No i oczywiście jakieś 2 tygodnie temu zaczęły mi puchnąć nogi, choć myślałam, że mnie to ominie. Jak trochę pochodzę to tak puchną, że kostek nie widać :) Ja wszystko robię w domu jeszcze, myje okna, piorę, odkurzam, myje podłogi :) Do lekarza chodzę na Dzików do dr Ziobry i bardzo sobie chwalę go, choć minusem jest to, że nie pracuje w żadnym szpitalu :) Jakbyś miała jakieś pytanka to pisz śmiało :)

  • Ewelcia183 Koleżanka
    Postów: 50 8

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedynym plusem jak do tej pory z mojej ciąży to to, że przytyłam tylko 8,5 kg. Zostały mi tylko 3 tygodnie więc może już nie przytyję tak dużo :) Choć i tak czuję się jak słoń juz :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 czerwca 2015, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z tym spaniem to i ja tak miałam, a w nocy faktycznie obrócić sie coraz gorzej, dziś udało mi się przespać noc bez wstawania do łazienki :)mi na szczescie nogi nie puchną, ale chodzić za duzo nie moge bo mnie zaraz ciągnie podbrzusze, lekarz mi mówi,że to normalne, bo jestem bardzo szczupła, co prawda przytyłam już 8 kg ale nei widac tego jakos ;) jak stoje tyłem to nikt nie powie,ze jestem w ciązy, dopiero jak się odwróce to widać sporą piłeczkę :) i brzuch mam dosyć nisko wiec mam spory ucisk na spojenie.
    jak chcesz to mam ze szkoły rodzenia liste co trzeba do szpitala w Nowej Dębie, tylko wstawiłabym Ci ją po niedzieli bo zaraz się zbieramy i jedziemy na weekend do moich rodziców takze będe trochę niedostepna.
    a rodzisz sama czy poród rodzinny? i z której częsci Tarnobrzega jestes? może bedziemy miały okazje razem spacerować? :)

  • Ewelcia183 Koleżanka
    Postów: 50 8

    Wysłany: 27 czerwca 2015, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas będzie poród rodzinny :) Mieszkam blisko szkoły podstawowej nr 4, ale przeprowadzamy się właśnie w męża rodzinne strony, jakieś 20 km od Tbg, ale będę tam często więc szansa na spotkanie duża :)Będę czekać w Poniedziałek na listę, choć jestem już spakowana to chętnie przejrzę i może coś przeoczyłam. Widziałam na stronie szpitala Nowej Dęby taką listę w załączniku, ale nie wiem czy to ta :) To Wasz pierwszy dzidziuś bo nasz tak i strasznie się denerwuję. Dzisiaj rano zauważyłam, że brzuch tak nisko opadł, przestała męczyc ta okropna zgaga i pojawiła się lekka biegunka. Czy to zwiastuny porodu heh :)Miłego wekendu :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    załączam zdjecia listy, mam nadzieje że czytelne :) u nas też pierwszy dzidziuś :) to mieszkamy trochę dalej od Ciebie, bo na mokrzyszowie, ale maż pracuje w szpitalu, wiec często tam też bywam :)
    ja ogólnie mam brzuch dosyć nisko, wiec nei wiem jak bedzie wygladał jak jeszcze opadnie :)
    u Ciebie to już blisko rozwiazania :)
    mam nadzieję, ze przebiegnie szybko i szczęśliwie :)
    i czekam na relacje :)

    http://naforum.zapodaj.net/thumbs/849d7418eea3.jpg http://naforum.zapodaj.net/thumbs/7ba9c9950a3d.jpg http://naforum.zapodaj.net/thumbs/748bbd06ceee.jpg http://naforum.zapodaj.net/thumbs/a6ef1bb484d0.jpg

  • Ewelcia183 Koleżanka
    Postów: 50 8

    Wysłany: 3 lipca 2015, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak sobie radzicie w ten upał dziewczęta? Ja to zaraz jajo zniose chyba takie mi gorąco :)

1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ