X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Po poronieniach - cc czy sn? Warszawa
Odpowiedz

Po poronieniach - cc czy sn? Warszawa

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 stycznia 2016, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, jestem po poronieniach, nie wiem na jaki poród się zdecydować, czy na cc czy sn

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 stycznia 2016, 21:33

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 lutego 2016, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktoś coś, jakieś sugestie?

  • unbeldi Ekspertka
    Postów: 147 68

    Wysłany: 2 lutego 2016, 04:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masz wskazania do cc? Ja też jestem po dwóch poronieniach i mam nadzieję, że uda się sn.

    Tadziulek 1.01.2013 (8/9 tydz)
    Misiek 15.05.2014 (16/17 tydz)
    KW

    rfxgcsqviiqkqm9u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2016, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, nie mam wskazań, ale po 3 poronieniach obawiam się bardzo. Pewnie, że wolałabym bardziej sn, bo lepiej się dochodzi do siebie, aczkolwiek waham się.
    Bierzesz jakieś lekarstwa w tej ciąży? Skąd jesteś?

    Astrahując od tematu, mimo że pod postem mam zaznaczone, powiadamiaj mnie o nowych wpisach, nie dostaje powiadomień. Wiesz dlaczego?

  • unbeldi Ekspertka
    Postów: 147 68

    Wysłany: 2 lutego 2016, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem z jakiego powodu poroniłaś. W tej ciąży biorę Eutxyrox i Duphaston. I doraźnie antybiotyki - wychodzą mi w posiewie z kanału szyjki bakterie. Uniknęłam Clexane ponieważ udało się wykluczyć problemy z krzepliwością (zespół antyfosfolipidowy i trombofilię). Jestem z Warszawy.

    Powiadomienia dostaję rzadko i z dużym opóźnieniem.

    Tadziulek 1.01.2013 (8/9 tydz)
    Misiek 15.05.2014 (16/17 tydz)
    KW

    rfxgcsqviiqkqm9u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2016, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mutacja genu mthfr, stąd mam acard, clexane. Byłaś kiedykolwiek u prof Jerzak?

  • unbeldi Ekspertka
    Postów: 147 68

    Wysłany: 2 lutego 2016, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie byłam ale koleżanka chodziła. Chcesz u niej prowadzić ciążę? Korzystasz z GG? Mój nr 4551791.

    Tadziulek 1.01.2013 (8/9 tydz)
    Misiek 15.05.2014 (16/17 tydz)
    KW

    rfxgcsqviiqkqm9u.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lutego 2016, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie mam GG

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lutego 2016, 16:51

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ