X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród planowe cesarskie ciecie- gdzie w Warszawie???
Odpowiedz

planowe cesarskie ciecie- gdzie w Warszawie???

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ellena Autorytet
    Postów: 263 496

    Wysłany: 28 lipca 2015, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam problem. Okazalo sie ze na umowienie cc na zelaznej jest juz za pozno ( czekam na znak). A jestem w skonczonym 36tc. I musze zastanowic sie jak nie tam to gdzie?
    Jesli mislyscie dosyc niedawno 2014/15 to poprosze o opinie nt. warszawskich szpitali.
    Jak to u Was bylo z opieka i pomoca po porodzie? Po jakim czasie nastapila pionizacja ? Dali dziecko... pomagaly przystawiac itp.
    Z gory dziekuje za info.

    qb3co7ese836ar93.png
  • aagatkaa1984 Autorytet
    Postów: 1812 1421

    Wysłany: 30 lipca 2015, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na karowej po cc dziecko jest caly czas z toba, nie wiem skąd to info, ze jest na noworodkowym. Zajmuje sie nim polozna na pop.
    Po drugie na karowej tez moze byc ciężko, bo grafiki zapelnione, poza tym teraz zrobili sie bardzo prorodzinni. Ja po jednym cc i zwężeniu miednicy, uslyszaam , ze będę rodzic ;:/

    km5st5odymuuq2ts.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2015, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 października 2015, 18:36

  • Ellena Autorytet
    Postów: 263 496

    Wysłany: 13 sierpnia 2015, 06:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    brzydal wrote:
    hej, jestem w podobnej sytuacji. jutro 37 tyg 0 dni, byłam dziś u gina i dostałam skierowanie na cesarkę na Karową ale zastanawiam się też nad innymi szpitalami. Wiem że na Karowej na popie leży się do 12 godz max pionizacja z tego co pamiętam po 6 godzinach. dziecko od razu po cięciu jedzie na noworodki i tam w godzinach odwiedzin tatuś może je zobaczyć. po jakimś czasie przywożą ci dziecko na pop do karmienia.
    a dlaczego na żelaznej już za późno?

    Dlategonze tam trzeba sienzglosic w 35 tc skonczonym a ja zglosilam sienpozniej..oninzazwyczaj umawiaja na tydz przednplanowanym rozwiazaniem.
    I mozenjuz nienbyc miejsc.
    No mi jesnak akutrat sie udalo. Z tym ze cc mam wyznaczone na dzoen przed terminem niestety.
    Mam nadzieje ze dotrwam bo nie wiem czy przy takim oblezeniu jakby zaczela sie akcja byloby dla mnie tam miejsce.
    A jakos nienwyobrazalam sobienciecia miec w innym miejscu.

    Tzn gdybyntam nie bylobmiejsca to rozwazalam Inflancka i Praski.


    Co do Karowej- to dzwonilam zapytac sienco i jak przy planowej cesarce to dwie Panie ktpre odbieraly telefon byly takie niemile i aroganckie ze odpuscilam sobie ten szpital, choc moja kol ktora tam swa razy miala cc polecalam

    qb3co7ese836ar93.png
  • lulu_ovufriend Autorytet
    Postów: 364 348

    Wysłany: 17 sierpnia 2015, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę, nie zauważyłam tego wątku, przed chwilą opisałam moje CC i problemy przy kwalifikacji na Madalińskiego tutaj: https://bellybestfriend.pl/forum/porod/gdzie-rodzic-w-warszawie,277,37.html

    qdkk3e5e8pqfcpg2.png

    n59ycwa1tmfbsmtq.png
  • KathleenPL Autorytet
    Postów: 1673 683

    Wysłany: 3 września 2015, 03:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na zelaznej może być hardcore z miejscami ale to świetny szpital. Tak dla porodów naturalnych jak i przy cesarce. Pełen profesjonalizm! Świetni lekarze i polozne. Polecam!

    atdciei3o1k6xtk1.png
    relgk6nl74aaqa70.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ