X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Planowe cc
Odpowiedz

Planowe cc

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Luliczek Przyjaciółka
    Postów: 116 37

    Wysłany: 17 czerwca 2016, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może znajdą się tutaj Mamy,które już rodziły albo mają już kwestie związane z załatwianiem sprawy za sobą. Mam skierowanie na poród cc od neurologa.Mam epilepsję i nawet przy niewielkim wysiłku i bólu pojawiają się zmiany w układzie nerwowym. Jestem w 28 tc. Chyba jeszcze za wcześnie na wizytę w szpitalu,w którym chciałabym rodzić. Ale chciałam Was zapytać-kiedy udać się do szpitala,żeby umówić się na to cc?Z kim rozmawiać? O co pytać? Czy lekarze wezmą pod uwagę to,że nawet niewielki wysiłek może spowodować zagrożenie i dla mnie i dla Malucha czy może, jak już tradycyjnie- przynajmniej na wrocławskich porodówkach- każą czekać do akcji porodowej i się zgłosić wtedy...? Nie wiem zupełnie jak ugryźć ten temat...

    [link=https://www.suwaczki.com/]w57v3a3fffvzxfwt.png[/link]
  • opóźniona Autorytet
    Postów: 1842 1256

    Wysłany: 17 czerwca 2016, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam wskazanie do cc. Nie ustalam terminu. Od 37+1 mam chodzić na ktg i lekarze sami ustalą kiedy mnie zostawiają na zabieg.


    Alicja 40 tc. 2007
    Aniołek 6 tc. 2012 (*)
    Antonina 35 tc. 2016
    Anastazja 30 tc. 2021

  • Luliczek Przyjaciółka
    Postów: 116 37

    Wysłany: 17 czerwca 2016, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale opóźniona codziennie na to ktg? O takiej praktyce to nie słyszałam. We Wroclawiu raczej słyszę o tym,że albo każą czekać aż się zacznie i wtedy rura do szpitala i cię kroją albo wyznaczają,co zdarza się rzadziej, konkretny termin.
    Ja chyba bym wolała dostać konkretny termin, bo wtedy można się przygotować do tego i modliłabym się, żeby tego terminu doczekać.
    A kiedy udać się do szpitala,żeby zasięgnąć takiej informacji? Mój lekarz prowadzący ciążę nie pracuje w żadnym szpitalu.W szpitalu konsultuje całą sytuację jakiś lekarz czy wszystko to tylko papierologia?
    Tyle pytań....

    [link=https://www.suwaczki.com/]w57v3a3fffvzxfwt.png[/link]
  • opóźniona Autorytet
    Postów: 1842 1256

    Wysłany: 17 czerwca 2016, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja planuję codziennie chodzić. Wybrałam dwa szpitale. Jak będzie trzeba to i trzeci znajdę. Najlepiej udaj się na ip, albo zadzwoń i dopytaj, bo pewnie co szpital to inne zasady.


    Alicja 40 tc. 2007
    Aniołek 6 tc. 2012 (*)
    Antonina 35 tc. 2016
    Anastazja 30 tc. 2021

  • Luliczek Przyjaciółka
    Postów: 116 37

    Wysłany: 17 czerwca 2016, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a kiedy najlepiej isc zeby sie na mnie nie rzucili ze jeszcze mam czas awymyślam...?Po 30 tygodniu juz bedzie ok ?

    [link=https://www.suwaczki.com/]w57v3a3fffvzxfwt.png[/link]
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 17 czerwca 2016, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja koleżanka umówiła się na cc (dziecko miednicowe) po 35 czy 36 tc, ustalili jej termin na PTP, ale przed terminem musiała łykać magnezy i Nospy, żeby akcja sama się nie rozpoczęła.

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • opóźniona Autorytet
    Postów: 1842 1256

    Wysłany: 17 czerwca 2016, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luliczek wrote:
    a kiedy najlepiej isc zeby sie na mnie nie rzucili ze jeszcze mam czas awymyślam...?Po 30 tygodniu juz bedzie ok ?
    Nie wiem. Może podzwoń i popytaj, albo na strony internetowe szpitali zajrzyj. Może tam będą jakieś informacje.


    Alicja 40 tc. 2007
    Aniołek 6 tc. 2012 (*)
    Antonina 35 tc. 2016
    Anastazja 30 tc. 2021

  • chomiczka Autorytet
    Postów: 990 1194

    Wysłany: 18 czerwca 2016, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas lekarz kazał czekać aż się zacznie akcja, dał nam skierowanie. Pojechaliśmy jednak do szpitala tydzień przed terminem, bo ruchy były słabo odczuwalne i już kazali mi zostać bo wg nich nie było na co czekać bo położenie posladkowe i tak i tak.

    Olga 11.06.2016 Nasz największy cud <3
    Róża 30.07.2018 Drugi największy cud <3
    Aniolek <3 8.2017
    Aniołek K 8.01.2014 <3
    Aniołek A 4.10.2014 <3
    Aniołek I 5.03.2015 <3
    Aniołek P 14.06.2015 <3
    Aniołek E 10.09.2015 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2016, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja ginekolog na początku stycznia wyznaczyła mi termin na 23.01 (38tydzien) i od razu zapisala mnie w szpitalu, gdzie pracuje jako anestezjolog, bo wybrałam ten szpital. ;)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ