X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród plan porodu
Odpowiedz

plan porodu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • d.orota Koleżanka
    Postów: 39 0

    Wysłany: 17 października 2017, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy przygotowujecie plan porodu? Jakie główne punkty tam zawieracie?

    p19uqqmz9qpwb8k1.png
  • Mysza 3 Znajoma
    Postów: 18 12

    Wysłany: 17 października 2017, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja rok temu wydrukowałam sobie plan porodu na stronie szpital, w którym rodziłam. Zaznaczyłam tak lub nie, ewentualnie coś dopisałam czego nie było i podałam przed porodem ze wszystkimi innymi papierami na izbie przyjęć. Tak jak zaznaczyłam w planie porodu to tak było.

    hchy3e3ktdtqkjg1.png

    dqpranli6xqpwfja.png

    j5rbru1djn4sji8d.png
  • d.orota Koleżanka
    Postów: 39 0

    Wysłany: 17 października 2017, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo właśnie zastanawiam się czy to ma sens i jak jest traktowane w szpitalu. Na pewno wypytam położną i na wizycie w szpitalu podczas oglądania oddziału, ale chciałabym wiedzieć jakie są Wasze doświadczenia, bo niestety z koleżanek i znajomych jestem jedna z pierwszych rodzących i nie mam za bardzo kogo wypytać.

    p19uqqmz9qpwb8k1.png
  • k878 Autorytet
    Postów: 2693 1066

    Wysłany: 19 października 2017, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak, gdzie planuję rodzić wręcz mówią, że tak łatwiej jak mają wszystko spisane na dzień dobry, wiadomo, że respektują to w zależności od sytuacji medycznej, no i jak się trafi na krowę to nie poradzisz

    Córeczka 12.2017 <3
    Córeczka 08.2019 <3
  • zimowa stokrotka Autorytet
    Postów: 811 478

    Wysłany: 20 października 2017, 01:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Warto zabrać taki plan porodu ze szpitala (powinni mieć w formie ankiety) i wypełnić na spokojnie w domu i zabrać do szpitala. Ja swojego co prawda nie zdążyłam spisać, ale cokolwiek mi robili to pytali, tłumaczyli i jeszcze na izbie przy przyjęciu pytali na co wyrażam zgodę. Tylko wiadomo, są sytuacje kiedy plan porodu swoje a sytuacja swoje. Ja mimo że chciałam uniknąć nacinania to zostałam nacięta, bo taka była potrzeba. Także nie warto też się wykłócać że tego w planie nie było :) z reguły jeśli wszystko idzie gładko to szpitale respektują plan porodu. Z reguły bo i o fatalnych porodach też już słyszałam także warto zapytać położną ale też i poczytać opinie o szpitalu jeśli nie masz nikogo kto w nim rodził. Jest fajna strona "gdzie rodzić" i szczerze to ja swój szpital wybrałam na jej podstawie, bo tu powiedza ci że jasne akceptują, słuchają, pomagają a rzeczywistość możebyć inna.

    o148i09kzitj1pv1.png
    mhsvi09k321kr4xp.png
  • FreshMm Autorytet
    Postów: 1367 1388

    Wysłany: 24 października 2017, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    d.orota wrote:
    Bo właśnie zastanawiam się czy to ma sens i jak jest traktowane w szpitalu. Na pewno wypytam położną i na wizycie w szpitalu podczas oglądania oddziału, ale chciałabym wiedzieć jakie są Wasze doświadczenia, bo niestety z koleżanek i znajomych jestem jedna z pierwszych rodzących i nie mam za bardzo kogo wypytać.


    Mój plan porodu położna chciała przeczytać zaraz jak trafiłam na salę porodową. Chyba wzięli pod uwagę mój wpis, że proszę o ostrzeganie mnie przed każdą czynnością, każdym wkłuciem igły, bo boję się niespodziewanego bólu... chyba, bo po porodzie jak mnie ginekolog szył, to ostrzegał przed każdym jednym wkłuciem igły, pomimo że szył długo, prawie godzinę.

    Iwr0p2.png

    6JOCp1.png


Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ