X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród pierwsze cc, drugie cc czy sn
Odpowiedz

pierwsze cc, drugie cc czy sn

Oceń ten wątek:
  • Lollis Ekspertka
    Postów: 179 80

    Wysłany: 12 listopada 2015, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie pytanie trochę z innej beczki ale związane :) Miałam cesarkę w lutym tego roku, a w przyszłym roku mam w planie urodzić na jesień (jednak w ciąży jeszcze nie jestem). Także praktycznie dzieciaki będę miała rok po roku, jak się uda to 21 miesięcy różnicy.
    Czy któraś z mam rodziła w tak dość krótkim czasie naturalnie po cesarce?

    Lilianka <3 23 luty 2015 <3
    biochemiczna luty 2016

    j4nlb4j.png
  • margaret26 Autorytet
    Postów: 3035 9954

    Wysłany: 12 listopada 2015, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Mam zaświadczenie od neurologa aby poród odbył się przez cc. Zastanawiam się czy z tym 'papierkiem' mogę udać się od razu do szpitala w którym planuję rodzić czy wcześniej musi takie zaświadczenie zobaczyć również lekarz prowadzący ciążę? Będę wdzięczna za porady. Pozdrawiam :)

    Leon 3940g, 57cm, 10pkt, cc <3
    Urodzony dnia 23.02.2016r, o godzinie 5.40

    3jvzj44jk36zw5al.png
  • belladonna Autorytet
    Postów: 1055 1212

    Wysłany: 12 listopada 2015, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lollis wrote:
    U mnie pytanie trochę z innej beczki ale związane :) Miałam cesarkę w lutym tego roku, a w przyszłym roku mam w planie urodzić na jesień (jednak w ciąży jeszcze nie jestem). Także praktycznie dzieciaki będę miała rok po roku, jak się uda to 21 miesięcy różnicy.
    Czy któraś z mam rodziła w tak dość krótkim czasie naturalnie po cesarce?

    wejdź na strone naturalniepocesarce.pl tam znajdziesz kilka takich historii.

  • Lollis Ekspertka
    Postów: 179 80

    Wysłany: 12 listopada 2015, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    belladonna wrote:
    wejdź na strone naturalniepocesarce.pl tam znajdziesz kilka takich historii.

    Super, dziękuję Ci bardzo :)

    Lilianka <3 23 luty 2015 <3
    biochemiczna luty 2016

    j4nlb4j.png
  • Lollis Ekspertka
    Postów: 179 80

    Wysłany: 12 listopada 2015, 13:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    margaret26 wrote:
    Hej. Mam zaświadczenie od neurologa aby poród odbył się przez cc. Zastanawiam się czy z tym 'papierkiem' mogę udać się od razu do szpitala w którym planuję rodzić czy wcześniej musi takie zaświadczenie zobaczyć również lekarz prowadzący ciążę? Będę wdzięczna za porady. Pozdrawiam :)

    Musisz pokazać lekarzowi prowadzącemu ciążę, bo on wpisze Ci na karcie ciążowej, że jest wskazanie do cc i z jakiego powodu :) ja miałam tak, że moja lekarz prowadząca osobiście robiła mi cięcie więc umawiałam się też z nią na konkretny dzień i godzinę :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 listopada 2015, 13:38

    Lilianka <3 23 luty 2015 <3
    biochemiczna luty 2016

    j4nlb4j.png
  • agi88 Ekspertka
    Postów: 231 110

    Wysłany: 12 listopada 2015, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie minie 20 miesięcy, początkowo miałam rodzić naturalnie, jednak ostatnio lekarz zbadał moją bliznę po cięciu i jej grubość to 1mm!!! więc nie ma szans na poród naturalny, znów mnie będą ciąć ;( a taką miałam nadzieję.


    ckaiskjoo29j6f91.png

    relgcwa165pw8251.png
  • margaret26 Autorytet
    Postów: 3035 9954

    Wysłany: 13 listopada 2015, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lollis, bardzo dziękuję za szybką odpowiedź :)

    Leon 3940g, 57cm, 10pkt, cc <3
    Urodzony dnia 23.02.2016r, o godzinie 5.40

    3jvzj44jk36zw5al.png
  • Lollis Ekspertka
    Postów: 179 80

    Wysłany: 13 listopada 2015, 21:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agi88 wrote:
    u mnie minie 20 miesięcy, początkowo miałam rodzić naturalnie, jednak ostatnio lekarz zbadał moją bliznę po cięciu i jej grubość to 1mm!!! więc nie ma szans na poród naturalny, znów mnie będą ciąć ;( a taką miałam nadzieję.

    Ech... szkoda... ciekawe jak to będzie u mnie...

    Lilianka <3 23 luty 2015 <3
    biochemiczna luty 2016

    j4nlb4j.png
  • Kota Autorytet
    Postów: 452 654

    Wysłany: 17 listopada 2015, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lollis wrote:
    U mnie pytanie trochę z innej beczki ale związane :) Miałam cesarkę w lutym tego roku, a w przyszłym roku mam w planie urodzić na jesień (jednak w ciąży jeszcze nie jestem). Także praktycznie dzieciaki będę miała rok po roku, jak się uda to 21 miesięcy różnicy.
    Czy któraś z mam rodziła w tak dość krótkim czasie naturalnie po cesarce?


    Ja bede rodzic w styczniu, 18 miesiecy po cesarce. Chcialam rodzic naturalnie, ale od poczatku mi lekarka mowila, ze nie ma szans. Ze minimum musi uplynac dwa lata od pierwszej cesarki zeby sie blizna ladnie zagila i ryzyko pekniecia macicy bylo mniejsze podczas akcji porodowej. Jednak generalnie jest nastawiona, ze pierwsze cc to drugie tez. Jak robilam USG genetyczne u innego lekarza to tez z gory zalozyl, ze bede miec CC. W Krakowie jakos nie lubia porodow naturalnych po cesarce, chyba za duze ryzyko dla nich.

    syy2cwa1kqnjs0p4.png
  • Ineczka95 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 18 listopada 2015, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też jestem z Krakowa, chodzę do przychodni na ul.Kremerowskiej ( należy do szpitala Siemiradzkiego) do dr.Kowalskiej - super babka :) miałam już jedno cc i teraz chcę mieć drugie. Ale absolutnie nie odradzają tam porodu sn po cc :) jeśli są wyraźne przesłanki, że blizna nie wytrzyma porodu sn to wszędzie będą odradzać naturalny :c

  • majóweczka83 Autorytet
    Postów: 335 184

    Wysłany: 13 lipca 2019, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ