X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród OPINIE nt. Szpitala UJASTEK w Krakowie
Odpowiedz

OPINIE nt. Szpitala UJASTEK w Krakowie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • lena86 Autorytet
    Postów: 317 164

    Wysłany: 21 lutego 2018, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy któraś z Was rodziła w Szpitalu Ujastek w Krakowie albo planuje tam rodzić? Jakie są wasze opinie o szpitalu, warunkach, personelu? Lub co zdecydowało, że chcecie tam właśnie rodzić?

    w4sq43r85k8egy8f.png
  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 1 marca 2018, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja planuje tam rodzic ;) Od znajomych slyszalam same dobre opinie. Poki co lezalam tam niedawno na patologii ciazy i z personelu bylam zadowolona nie liczac sytuacji z wypisem, ktory mialam dostac w poniedzialek, a ostatecznie wypisalam sie na wlasne zadanie w srode bo nie bylo lekarza, ktory by mnie zbadal..Wolalam sie wypisac i pójść prywatnie do lekarza ;) Poczatkowo nie bylo miejsc wiec bylam na sali z paniami po cesarkach i widzialam, ze np. pani od laktacji byla bardzo mila, pomagala przystawiac dziecko itp ;)

    lena86 lubi tę wiadomość

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • lena86 Autorytet
    Postów: 317 164

    Wysłany: 16 marca 2018, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To koniecznie jak nie zmienisz zdania co do szpitala napisz jak Twoje odczucia, jak maluszek będzie już na świecie:)
    Wybrałaś położną z Ujastka? Byłaś może na dniach otwartych u nich?

    w4sq43r85k8egy8f.png
  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 2 kwietnia 2018, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopiero teraz zobaczylam, ze odp ;) Mam sie spotkac w tym tygodniu z polozna z Ujastka, na dniach otwartych nie bylam ;)

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • lena86 Autorytet
    Postów: 317 164

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katy czekam na jakiekolwiek wieści:)

    w4sq43r85k8egy8f.png
  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 6 kwietnia 2018, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spotkalam sie dzisiaj z ta polozna, bardzo sympatyczna, odpowiedziala na moje wszystkie pytania i mamy byc w kontakcie ;) Jakbys byla zainteresowana to pani nazywa sie Renata Gradzi :)

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • lena86 Autorytet
    Postów: 317 164

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Katy gratuluje Maluszka!! oby rósł zdrowo:)
    Jak będę bliżej rozwiązania to na pewno będę mieć mnóstwo pytań:D na razie pewnie w czerwcu wybiorę się do Ujastka na dni otwarte, żeby zobaczyć co i jak.
    A położna o której piszesz Renata Gradzi to wybrana przez ciebie położna środowiskowa? bo moja koleżanka położna z Ujastka mówiła, że one mają jakieś rejony, a w moje miejsce zamieszkania dojeżdża tylko jedna położna, Dorota Kamińska

    Katy lubi tę wiadomość

    w4sq43r85k8egy8f.png
  • Katy Autorytet
    Postów: 5244 5662

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje :) Ok ;) Tak, sama ja wybieralam, ale akurat ma moj rejon wiec w sumie nie wiem czy gdyby go nie miala tez by mnie wziela "pod opieke"...Wiec niestety moze byc tak jak Ci kolezanka powiedziala, ale pewna nie jestem :p

    qdkkj48axof4swbx.png

    qb3c2n0af5u2yzmp.png
  • lena86 Autorytet
    Postów: 317 164

    Wysłany: 10 kwietnia 2018, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A kiedy składałaś deklarację o wyborze położnej? a czy możesz opowiedzieć jak wygląda cała procedura wyboru szpitala?

    w4sq43r85k8egy8f.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ