X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Obnizony brzuch
Odpowiedz

Obnizony brzuch

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2015, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam mamusie.. Chcialabym zapytac jak to jest u was..czy zauwazylyscie ze brzuch przed porodem wam sie obnizyl? Ja dzis zaczelam 33 tydzien a 3 dni temu zauwazylamze brzuch wyraznie sie obnizyl..jest mi latwiej oddychac i mam wieksze parcie na pecherz.. Boje sie czy to nie za wczesnie? Czy moja niunia nie zechce zbyt wczesnie wyjsc..

  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 20 lipca 2015, 12:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zobaczyłam lekkie obniżenie w 36 tygodniu,ale osoby postronne w ogóle tego nie widziały :P
    Może dlatego,że nie mam aż tak dużego brzucha. Myślę,że obniżenie brzucha nie ma aż tak dużego znaczenia i nie masz co się martwić bo na to nie ma reguły.
    Zapytaj na wizycie lekarza i będziesz miała pewność.
    A teraz sobie leż i się nie przemęczaj. Poleniuchuj najlepiej do 37 tygodnia ;)

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lipca 2015, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 października 2015, 20:34

  • jarzębinka Znajoma
    Postów: 21 16

    Wysłany: 20 lipca 2015, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wizualnie nie zauważyłam, ale czułam bardzo ucisk główki na dole, lekarz mówił, że to właśnie od znacznego obniżenia brzucha, że mała już bardzo nisko siedziała.

    201406071756.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ