X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Nie mam ochoty na seks jak to naprawić?
Odpowiedz

Nie mam ochoty na seks jak to naprawić?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Britka Przyjaciółka
    Postów: 70 24

    Wysłany: 6 maja 2019, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w związku już długi czas, chodziliśmy ze sobą prawie 5 lat, aktualnie po ślubie już 3 lata. Od jakiegoś czasu nie mam ochoty na seks a po porodzie to już zupełnie. Wydawało mi się,ze są to zaburzenia hormonalne ale wydaje mi sie, ze jednak nie. Od czasu narodzin minęło już prawie 8 miesięcy a sama nie mam zupełnie ochoty i mnie to martwi. Mąż chodzi coraz bardziej znerwicowany. Co robić?
    Mam się zmuszać.Zależy mi na nim ale nie wiem jak odbudować nasze życie intymne.

    Osetta lubi tę wiadomość

  • Osetta Koleżanka
    Postów: 45 4

    Wysłany: 8 maja 2019, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najważniejsze to urozmaicenie w związku.To jest najważniejsze bo wiele osób sobie to olewa a jeśli uprawia się seks tak samo cały czas to nic dziwnego że nie ma się ochoty na wspłżycie ! Czyli:
    nowa seksowna bielizna
    kolacja w restauracji czy zorganizowanie sobie wyjazdu w jakieś fajne miejsce
    Możesz również spróbować jak działają na Ciebie afrodyzjaki Wczesniej się z tego śmiałam ale jak wypróbowałam to doszłam do wniosku, ze coś w tym jednak jest..Sama jakiś czas temu wypróbowałam Sex Elixir czyli Hiszpańską muchę i byłam zachwycona jak to zadziałało.Dawno już nie miałam takiej dużej ochoty na bara bara.

  • nanu Autorytet
    Postów: 469 233

    Wysłany: 8 maja 2019, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja uważam, że powinniście wybrać do dobrego seksuologa.
    Profesjonalista będzie lepszy od internetowych rad.

  • judysia86 Przyjaciółka
    Postów: 348 83

    Wysłany: 9 maja 2019, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jeśli macie możliwość skorzystania z usług specjalisty - to jak najbardziej. Może to jest głębszy problem, z którym sami sobie nie poradzicie? Życie intymne jest bardzo ważne, przekłada się na wszystkie inne aspekty życia, więc nie można tych problemów bagatelizować

    Osetta lubi tę wiadomość

    "Tam gdzie nie ma dzieci, brakuje nieba" ❤️
  • Britka Przyjaciółka
    Postów: 70 24

    Wysłany: 10 maja 2019, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie obowiązki nas przytłoczyły. Muszę to przyznać Opieka nad dzieckiem, dużo roboty. Po prostu czasami normalnie się nie chce. Od przyszłęgo miesiaca jednak ma mi pomagać troche teściowa tak wiec może będzie lepiej.
    Gdzie można kupić ten środek? I czy są to jakieś tabletki? Co do seksuologa to się zastanawiałam ale nie wiem czy mąż będzie chciał iść.

    Osetta lubi tę wiadomość

  • Osetta Koleżanka
    Postów: 45 4

    Wysłany: 13 maja 2019, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To są kropelki. Po prostu wkrapla się kilka kropelek do napoju przez wieczorem. I nie jest to placebo ponieważ jak kupilismy umówiilśmy się z mężem, ze wkropli mi je do napoju tak abym tego nie widziała. Tego wieczoru rzeczywiście miałam na niego bardzo dużą ochotę tak wiec jak widzisz coś w tym jednak musi być.
    Możesz zamówić przez internet. Jest wiele sklepów. Po prostu wpisz sobie Sex Elixir w wyszukiwarkę i na pewno wyskoczy Ci kilka.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2019, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak miałam! Dopóki nie wróciły mi cykle (prawie rok po porodzie) to w ogóle nie miałam ochoty na seks, a już przy karmieniu piersią to nawet o tym nie myślałam. Wróciły cykle i ochota też:)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ