BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > Poród > Męty w oku-czy maja wplyw na porod,sn czy cc?
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

Olka86
Znajoma
1

Wysłany: 20 lutego 2018, 18:10
Cytuj | (0) | Zgłoś
Jestem w 32 tc,zaczelam sie zastanawiac czy mety które widzę w oczach w jednym.jakaś niteczka i w drugim tez moze ze dwa paproszk beda miec wplyw na porod,nie rozmawialam jeszcze z lekarzem na ten temat,ale powinnam,jakos nie myslalam o tym kompletnie,tak sie do tych niteczek przyzwyczailam,ale zaczelam sie martwic wlasnie czy poród sn bedzie w tym przypadku bezpieczny czy moze sn,da rade?

magdis
Autorytet
258

Wysłany: 20 lutego 2018, 18:30
Cytuj | (0) | Zgłoś
Kochana,tez juz od jakiegos czasu mam te mety, przyzwyczailam sie do nich i nie zwracam uwagi ale na tle np.bialych chmur jest ich caaala maaasa. Tez nie konsultowalam tego z lekarzem w kontekscie porodu, jesCzcze jakis czas przed ciaza bylam z tym u okulisty to stwierdzila ze to nic groznego,jakies smieci plywaja w galce ocznej i taka moja uroda. Wiec na moja logike nie jest to raczej przeciwwskazanie do porodu sn ale na pewno warto zapytac lekarza dla spokoju. Jakbys cos wiedziala to pisz :)

f2w3rjjg9rxvzya9.png
km5suay3700g32yy.png

optymistkaaa
Autorytet
177

Wysłany: 3 marca 2018, 20:33
Cytuj | (0) | Zgłoś
Cześć dziewczyny,
Męty w oku często pojawiają się przy krótkowzroczności. Im większa wada, tym większe prawdopodobieństwo ich pojawienia się.
Jeśli macie większą wadę to i tak powinnyście się skonsultować ze swoim okulistą, który oceni stan siatkówki (czy nie ma przeciwskazań do porodu sn)

Olka86
Znajoma
1

Wysłany: 9 kwietnia 2018, 11:13
Cytuj | (0) | Zgłoś
Bylam u okulisty,nie ma przeciwskazan,ale to chyba sprawa indywidualna...

Kagura
Ekspertka
95

Wysłany: 1 czerwca 2018, 11:31
Cytuj | (0) | Zgłoś
Nawet w przypadku zmian siatkówki często nie ma przeciwwskazań do SN. Miałam zalaserowane rozwarstwienie i gdyby nie kolejne zmiany spowodowane cukrzycą ciążową plus duża wada wzroku, to nie dostałabym skierowania na CC. Podobno parcie nie działa negatywnie na siatkówkę, więc nie ma przeciwwskazań ;).

AKUxp2.png

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

• kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)