X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród masaż szyjki, mocne krwawienie
Odpowiedz

masaż szyjki, mocne krwawienie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Jadhira Koleżanka
    Postów: 79 19

    Wysłany: 4 maja 2015, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy któraś tak miała?
    dziś w szpitalu pani Dr wsadzila mi palce tak głęboko, że zaczęłam silnie krwawic po badaniu. Myślę że bez poinformowania mnie zrobiła słynny masaż szyjki, czyli odkleila worek owodniowy od szyjki. Chwilę po tym niby badaniu zaczęłam bardzo mocno krwawic. Położne stwierdzily że to normalne i mnie wypisaly do domu, mimo iż jestem po terminie.

    W domu po 6 godzinach zaczęła wyplywac że mnie krwista galareta, duże skrzepy Krwi. Krwawienie w dalszym ciągu jak podczas miesiączki. Zadzwoniłam do szpitala, twierdzą ze to normalne. A że skrzepy to pewnie czop. Choć się z tym nie zgadzam.

    Nie chcę narazie jechać, bo byłam na izbie przyjęć już 2 razy, trwało to raz godzinę, a dziś aż 3 godziny. Dziecko się rusza, poza tym czuje się ok. Badali mnie parę godzin temu.

    czy któraś z was miała ten masaż szyjki zwany masażem położnych i też takie silne krwawienie po nim? Po ostatnim badaniu miałam brazowe uplawy, a teraz ledwie podpaska wysatrcza.

    Aniołek Kubuś 30.01.2014 (*) 16tc
    8p3ovfxm0l2ycqvt.png
  • dziks_power Ekspertka
    Postów: 159 56

    Wysłany: 7 maja 2015, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może miałaś nadżerkę. Ja niestety miałam i też krwawienie wystąpiło

    relgh371zl7nd975.png
  • Galanea Autorytet
    Postów: 1892 3987

    Wysłany: 12 maja 2015, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również po masażu szyjki miałam dość mocne krwawienie. Tego samego dnia wieczorem dostałam skurczy porodowych, a nad ranem urodziłam :). Byłam już tydzień po terminie, więc jak najbardziej było mi to na rękę. Położna uprzedziła mnie, że mogę krwawić po masażu i żeby się tym nie przejmować.
    A ta galareta, to zapewne czop śluzowy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 maja 2015, 13:03

    uadlpo551f9.png
    txp35oa.png
  • Puella Autorytet
    Postów: 1112 1152

    Wysłany: 14 maja 2015, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam wczoraj masaż szyjki. Po masażu wieczorem bolało mnie podbrzusze, dzisiaj od rano widzę dużo śluzu podbarwionego krwią. Lekarka uprzedziła, że można plamic po takim badaniu.

    It's a Girl! - Michalinka :-)

    3i49df9htr170int.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ