X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Masaż krocza - sprawdził się?
Odpowiedz

Masaż krocza - sprawdził się?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Pianistka Autorytet
    Postów: 6780 2545

    Wysłany: 18 września 2016, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kark, moja córka miała główkę 35,5 a w drugiej dobie 37,5 cm. Myślę, że tu też indywidualne predyspozycje elastyczności tkanek się liczą. ale sprobuj balonika, też slyszałam ze jest super :)
    ja w drugiej ciąży na 100% znowu będę robić masaz a może i zakupię balonik. Jeśli sprawdzi się to co słyszałam, że każde kolejne dziecko jest coraz większe, to napewno :D


    Świeżynko, mam nadzieję, wrócić tu ponownie więc nie chcę wypaść z formy :D

    zrz6f71x2ep3qd02.png

    relgjw4z62i31eb7.png
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 18 września 2016, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a czy do drugiego porodu warto się masować? Czy to coś daje, jeśli już raz się rodziło?

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 września 2016, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polkosia, ja o to pytałam mamy, powiedziała mi, że za każdym razem była nacinana, nie ważne, że urodziła 4 dzieci w przeciągu 5 lat i 10 miesiecy :/
    Chociaż z drugiej strony moja mama rodziła dzieci bardzo duże, bo 4-5kg.

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ