X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Mamusie rodzące w szpitalu we Walbrzychu
Odpowiedz

Mamusie rodzące w szpitalu we Walbrzychu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Sylwiaa Debiutantka
    Postów: 11 6

    Wysłany: 5 czerwca 2016, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam poszukuje Mamy która rodziła w szpitalu we Walbrzychu na ul. Paderewskiego. Jestem przed porodem i chciałabym zasięgnąć kilku rad. Niestety moja ciaza jest leżąca i nie mogłam chodzić na szkołę rodzenia ani przyjsc na dzień otwarty porodowki. Czy znajdę na forum taka pomocną Mamuśke ?

    10.02.2015 Aniołek [*]

    13.07.2016 Julia
  • ada89 Autorytet
    Postów: 363 324

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chetnie równiez poczytam opinie :)

    06.2015 - poronienie

    7v8r9n73vlu7ctsh.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ