X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Mamma Szczecin
Odpowiedz

Mamma Szczecin

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 marca 2018, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z Was rodziła w Mammie w Szczecinie i zechce się podzielić swoją opinią na temat tej placówki?

  • Kawokado Autorytet
    Postów: 567 580

    Wysłany: 2 kwietnia 2018, 23:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podbijam, w czwartek jadę na wizytę kwalifikacyjną, ale chętnie przeczytam opinie :)

    mhsvpiqvcq4vs5qz.png

    dw1LBL5.jpgdw1Lp2.png


  • Leśny_stworek Koleżanka
    Postów: 47 45

    Wysłany: 4 kwietnia 2018, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kawokado wrote:
    Podbijam, w czwartek jadę na wizytę kwalifikacyjną, ale chętnie przeczytam opinie :)
    Hej :-) ja jeszcze tam nie rodziłam więc za bardzo nie pomogę. Ale byłam na dniach otwartych i szpital zrobił na mnie bardzo pozytywne wrażenie. Wszystkie kwestie jak ochrona krocza, znieczulenie, dowolne pozycje podczas porodu, opieka po porodzie itd są na plus. Przynajmniej według Pani, która odpowiadała na nasze pytania. Mam termin na czerwiec i mocno się zastanawiam czy tam nie rodzic, chociaż mam kilkaset kilometrów. Rozważałam też pro-familię w Łodzi ale ostatni sytuacja tam niepewna więc zwątpiłam. Termin mam na czerwiec. A Ty? Dobrze widzę po suwaczku, że godzina zero tuż tuż? Rodzisz sn czy cc? Podziel się wrażeniami z wizyty kwalifikacyjnej koniecznie :-) pozdrawiam i powodzenia!

    cd9bs65gvuog3tc2.png
    22dpo - beta 7160 mIU/ml
    24dpo - 14 296 mIU/ml
    27dpo (5+5) - jest serduszko! <3

    zem3j44jy69rx3nz.png

    23.08.2017 - Aniołek [*] 7 tyg.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 17:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kawokado wrote:
    Podbijam, w czwartek jadę na wizytę kwalifikacyjną, ale chętnie przeczytam opinie :)

    Jak się udała wizyta? Możesz podzielić się wrażeniami?

  • Kawokado Autorytet
    Postów: 567 580

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja raczej tam nie urodzę niestety... Miałam nadzieję na planowane CC w związku z tym, że jadę aż z Gdyni niestety doktor chce czekać na akcje porodową co u mnie nie wchodzi w grę, bo zwyczajnie nie mogę się przeprowadzić na tydzień czy dwa do Szczecina mając w domu małe dziecko. Generalnie jeżeli chodzi o opiekę to wygląda wszystko bardzo na plus. Nie przekonuje mnie płatność przed przyjęciem do porodu. W innych placowkach jeżeli poród nie odbędzie się ostatecznie u nich nic się nie płaci, w mammie jest inaczej - rozumiem ich tłumaczenie, że wynika to z rezerwacji miejsca, ale przecież inne szpitale też je rezerwują i nie pobierają za to opłaty. Mnie osobiście niepokoi tez zapis, że jeżeli poród odbędzie się po 38 tygodniu gdzieś indziej to opłata za poród w całości nie podlega zwrotowi. Co prawda pani kierownik mówiła że zawsze można się jakoś dogadać, ale zapis to zapis i nie wiadomo co powiedzą gdyby jednak taka sytuacja miała miejsce. W każdym razie gdybym mieszkała w Szczecinie to rodziła bym tam na milion procent, ale że jadę z Gdyni to raczej się nie zdecyduje (do poniedziałku mam czas do namysłu). Pani położna (Halinka?) Cudowna kobieta! Pisały mi się na ktg lekkie skurcze, bo się zdenerwowałam ta sytuacja z czekaniem na akcje (poprzednio w innej klinice miałam wyznaczone cięcie 10 dni przed terminem i nie było problemu), super uspokajała i zachęcała do tego żeby wszystko dobrze przemyśleć. Widać że złota kobieta :)

    Lukrecja lubi tę wiadomość

    mhsvpiqvcq4vs5qz.png

    dw1LBL5.jpgdw1Lp2.png


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Ci bardzo :)

  • Kawokado Autorytet
    Postów: 567 580

    Wysłany: 31 sierpnia 2018, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamma się zamyka :( coraz mniej tych prywatnych szpitali :(

    mhsvpiqvcq4vs5qz.png

    dw1LBL5.jpgdw1Lp2.png


Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ