X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Małopolska- Szpital w Proszowicach
Odpowiedz

Małopolska- Szpital w Proszowicach

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • mothylek Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 3 lutego 2018, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. Czy któraś z Pań rodziła w szpitalu w Proszowicach? Jaka opinia?

    mothylek
  • El*a Ekspertka
    Postów: 235 209

    Wysłany: 5 lutego 2018, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie rodziłam tam, ale moja siostra tak- cztery lata temu, poród sn bez problemów i ok, potem z kp nie za bardzo mial kto doradzić, ale ogolnie było ok. W ciągu ost. pół roku dwie kuzynki tam rodziły, u obu skończyło się na cc, zdaje się, że tam nie bronią się zbytnio przed decyzją o cc.

    km5sgu1r8qbbjeeq.png
  • mothylek Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 5 lutego 2018, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za info:) może ktoś jeszcze tam rodził?

    mothylek
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ