X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Majtki poporodowe
Odpowiedz

Majtki poporodowe

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2017, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupujecie majtki poporodowe?

  • nikafika Przyjaciółka
    Postów: 77 44

    Wysłany: 19 lutego 2017, 23:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kupilam,chocisz położna w szkole rodzenia mowila , ze najlepiej kupić tanie bawełniane majtki na targu lub zabrac jakieś stare bawełniane niż kupować te jednorazowki.

    28whskjouhaur8dt.png

    lprk8ribnnhp0hqi.png
  • Leticia Autorytet
    Postów: 1973 1864

    Wysłany: 20 lutego 2017, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja po cesarce korzystałam z wielorazowych siateczkowych. Są bardzo wygodne, bo mają wysoki stan i nie drażnią rany, a przy tym można je szybko przeprać w rękach i po chwili są już gotowe do użytku ;)
    Odradzam te jednorazówki, bo słabo przepuszczają powietrze. Tanie bawełniane pewnie przy naturalnym porodzie by się sprawdziły, w przypadku cesarki miałyby zbyt nisko gumkę.

    km5se6yd8tj60462.png
    km5stv73q64rb58y.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2017, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ile sztuk do szpitala? JA co prawda jeszcze troszkę do porodu mam, ale już się zastanawiam powoli nad zawartością torby do szpitala ;)

  • Sidney Autorytet
    Postów: 592 163

    Wysłany: 20 lutego 2017, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przychylam się do tego co napisała Leticia te wielorazowe są super i tyłek się nie poci!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2017, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie ja też obawiam się, że te siateczkowe są zbyt sztuczne i będę śmierdzieć, lepić się do nich. Kupię jakieś babcine majtochy bawełniane z wyższym stanem, najwyżej pójdą na straty.

  • Kropla Autorytet
    Postów: 601 639

    Wysłany: 21 lutego 2017, 23:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja korzystałam z wielorazowych siateczkowych. Rewelacja. Wygodne, przewiewne, łatwo można przeprać i szybko schną.

    xrot90bviozsxq0z.png
    https://www.maluchy.pl/li-69650.png
  • /Natalka Przyjaciółka
    Postów: 276 47

    Wysłany: 22 lutego 2017, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    słyszałam ze w niektórych szpitalach nie toleruja wawełnianych

    hchy3e3kiyb8yirx.png
  • Leticia Autorytet
    Postów: 1973 1864

    Wysłany: 22 lutego 2017, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam dwie sztuki tych wielorazowych, prałam je w umywalce i nosiłam na zmianę. Starczyło :)
    Tylko one mają jakąś dziwną rozmiarówkę. Normalnie mam tyłek w rozmiarze S, na wszelki wypadek kupiłam majciochy M i były ciasne, L byłyby lepsze. Zwróćcie na to uwagę, żeby się nie okazało, że w gacie się nie zmieścicie ;)

    km5se6yd8tj60462.png
    km5stv73q64rb58y.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2017, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /Natalka wrote:
    słyszałam ze w niektórych szpitalach nie toleruja wawełnianych
    Hahaha! No ciekawe, chodzą i sprawdzają, jakie kto nosi gacie? Jak nie tolerują, to niech sobie noszą, jakie chcą, a kobiet się odpimpają.

  • coffee2 Ekspertka
    Postów: 178 66

    Wysłany: 24 lutego 2017, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leticia wrote:
    Ja miałam dwie sztuki tych wielorazowych, prałam je w umywalce i nosiłam na zmianę. Starczyło :)
    Tylko one mają jakąś dziwną rozmiarówkę. Normalnie mam tyłek w rozmiarze S, na wszelki wypadek kupiłam majciochy M i były ciasne, L byłyby lepsze. Zwróćcie na to uwagę, żeby się nie okazało, że w gacie się nie zmieścicie ;)
    Ja kupilam sobie M i L po 3 szt. bo masz racje, ze rozmiarowka nietypowa ;)

    ug37e6yd4s1y6vkl.png

    xnw4xzkrrmel5zdk.png

    maj 2015 - aniolek Irenka (pamietam o Tobie, na zawsze w moim sercu)
  • Syl89wia Koleżanka
    Postów: 45 6

    Wysłany: 26 lutego 2017, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam zapas tych siateczkowych, kilka par, aby nie musieć ich ciągle prać. Przydały się bardzo, używałam ich także po wyjściu ze szpitala, w domu. Gdy krwawienie się zmniejszyło i przypominało zwykłą miesiączkę, to wtedy dopiero wskoczyłam w normalne bawełniane majtasy ;-)

    Monia69 lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-72852.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2017, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wielorazowe są super bo sama używałam ich również po operacji nogi. A w upał normalnie w nich chodzę :) bo tyłek się nie grzeje a majtki jednak są.
    Do porodu wybrałabym jednak jednorazówki. Bawełniane to nie to i jakoś tak niefajnie było mi patrzeć na moje normalne majtki zalane krwią, lądujące w koszu na śmieci.

  • marie_marie22 Autorytet
    Postów: 1055 1294

    Wysłany: 7 marca 2017, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupiłam 4 pary wielorazowych i 5 par jednorazowych. Chyba starczy??
    A co z podkładami? Ile podkładów szykujecie? I mam na myśli te duże podkłady na łózko i te podkłady mniejsze jak podpaski.

    oar8yx8d9fawxkqt.png
  • Leticia Autorytet
    Postów: 1973 1864

    Wysłany: 7 marca 2017, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tych podpaskowych to mi zeszły chyba 3 paczki.
    Co do tych na łóżko, to nie przydały się dla mnie, a dla dziecka - jako podkład na przewijak. Miałam co prawda po cesarce bardzo silny krwotok, ale podkłady zapewnił szpital.

    km5se6yd8tj60462.png
    km5stv73q64rb58y.png
  • łania Autorytet
    Postów: 420 172

    Wysłany: 12 marca 2017, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam wielorazowe 2 szt. Łatwo je wyprać i wysuszyć. Potem jeszcze kilka dni w domu ich używałam. Podkładów zużyłam jedną paczkę, potem miałam podpaski poporodowe, takie mniejsze kilka paczek. A podkład na łóżko wystarczył jeden, resztę zużyłam do przewijania dziecka.

    Córka 02.2017 ❤️
    Córka 11.09.2019 ❤️
  • Magdula Autorytet
    Postów: 846 299

    Wysłany: 13 marca 2017, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marie_marie22 wrote:
    Kupiłam 4 pary wielorazowych i 5 par jednorazowych. Chyba starczy??
    A co z podkładami? Ile podkładów szykujecie? I mam na myśli te duże podkłady na łózko i te podkłady mniejsze jak podpaski.

    Podczas pobytu w szpitalu to tych na łóżko zużyłam tylko dwa a tych a'la podpaski chyba ze dwie paczki. Ale jeśli będziesz rodzić na Kopernika to wszystko dostaniesz na miejscu. Chociaż dla spokoju ducha można wziąć paczkę "podpasek", żeby mieć w razie W :)

    wd3wnub.png

    576fa95f1296f.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ