X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Lublin-CC w obecności ojca dziecka
Odpowiedz

Lublin-CC w obecności ojca dziecka

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • MikroLena Koleżanka
    Postów: 68 17

    Wysłany: 7 października 2017, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któryś ze szpitali w Lublinie oferuje taką opcję aby przeprowadzić CC w obecności ojca dziecka? Jeśli nie, to kiedy ojciec może zobaczyć i przebywać razem z matką dziecka lub dzieckiem? Mój partner jest obcokrajowcem - nie chcę aby przyjechał do Polski siedzieć tydzień pod bramą szpitala :(

    dqpranliwnrweqx3.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ