X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Lublin
Odpowiedz

Lublin

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Kolorowapani Ekspertka
    Postów: 178 172

    Wysłany: 31 lipca 2018, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny:) czy jest tu jakas mloda mamusia ktora zamierza lub niedawno rodzila w Lublinie? Czy ma ktos jakies info o szpitalu na Jaczewskiego?


    f2w390bvbt1an0rs.png
    Aniołek. 14tc. Lipiec 2017. Tęsknię
  • Natalia1984 Autorytet
    Postów: 1437 997

    Wysłany: 13 sierpnia 2018, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja będę rodziła tam. Mam sporo info, co dokładnie Cię interesuje? Nie ma odwiedzin na salach, więc mąż ani nikt z rodziny nie wejdzie, jest specjalny pokój odwiedzin. Sale kilkuosobowe.

    klz9df9hvltz8vcc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 sierpnia 2018, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    -

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2019, 16:00

  • Natalia1984 Autorytet
    Postów: 1437 997

    Wysłany: 25 sierpnia 2018, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili90 wrote:
    A może ktoś ma sprawdzone informacje o porodzie i opiece poporodowej w szpitalu na Kraśnickich??
    Jeśli masz konto na Facebooku, to dołącz do grupy mamy z lubelskiego doradzają sobie, pytaj na grupie. Dowiesz się wszystkiego.

    klz9df9hvltz8vcc.png
  • emi2016 Autorytet
    Postów: 1815 2754

    Wysłany: 22 lutego 2019, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, podbijam temat :)
    Czy któraś z Was rodziła niedawno na kraśnickich ? Podobno jest tam teraz remont, wiecie kiedy się skończy ? jakie są tam warunki ?

    3jvz3e5e43yz8gvz.png
    3jvzcwa1dqef2qp7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2019, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Remont na kraśnickiej potrwa jeszcze ponad rok. Info od pani salowej ;)

  • emi2016 Autorytet
    Postów: 1815 2754

    Wysłany: 5 marca 2019, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biała Azlia wrote:
    Hej. Remont na kraśnickiej potrwa jeszcze ponad rok. Info od pani salowej ;)

    Dzięki :) To ciekawe jak będą przyjmować rodzące... Ja mam "się położyć" na miesiąc przed TP, więc jestem ciekawa czy mnei przyjmą, czy będę musiała szukać innego szpitala..

    3jvz3e5e43yz8gvz.png
    3jvzcwa1dqef2qp7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2019, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emi jeśli masz tam lekarza to powinni Cię przyjąć. Jednak wszystko zależy od sytuacji. Ostatnio jak byłam to nie przyjmowali do porodu nikogo bo ze względu na remont mogły być braki w dopływie prądu. Też się zastanawiam czy mnie w maju przyjmą, choć lekarza tam mam. No zobaczymy :)

    emi2016 lubi tę wiadomość

  • emi2016 Autorytet
    Postów: 1815 2754

    Wysłany: 29 maja 2019, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biała Azlia wrote:
    emi jeśli masz tam lekarza to powinni Cię przyjąć. Jednak wszystko zależy od sytuacji. Ostatnio jak byłam to nie przyjmowali do porodu nikogo bo ze względu na remont mogły być braki w dopływie prądu. Też się zastanawiam czy mnie w maju przyjmą, choć lekarza tam mam. No zobaczymy :)

    Widzę, że jesteś już po porodzie :) Gratuluję! Jk się msz i jak Bartuś ?
    Udało się rodzić na Kraśnickiej ?

    3jvz3e5e43yz8gvz.png
    3jvzcwa1dqef2qp7.png
  • Matka30+ Koleżanka
    Postów: 55 86

    Wysłany: 24 sierpnia 2019, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emi2016, możesz napisać jakie są aktualnie warunki na Kraśnickiej?

    9ewn3e3kvmp9mhlm.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ