X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Łubinowa 3 Katowice porody
Odpowiedz

Łubinowa 3 Katowice porody

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • _natalia Nowa
    Postów: 4 21

    Wysłany: 7 lutego 2017, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, czy są tu dziewczyny, które rodziły w tym szpitalu?
    Czy miałyście wykupioną salę o podwyższonym standardzie i położną?

  • /Natalka Przyjaciółka
    Postów: 276 47

    Wysłany: 22 lutego 2017, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie ten cennik przeraza, balabym sie ze mi rachunek wystawia. czy porod w wodzie jest tam zawsze odplatny?

    hchy3e3kiyb8yirx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lutego 2017, 06:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ja osobiscie ale moja siostra i dwie kolezanki tam rodzily w tym moja siostra i jedna kolezanka mialy cc a druga rodzila tam dwa razy sn. Zadna nie placila za porod w tej klinice, ale wszystkie chodzily tam do lekarzy, warunkiem bezplatnego porodu tam byly min. 2-3 wizyty u tamtejszego lekarza. Zadna nic dodatkowo nie wykupowala i za nic nie placila, wszystkie zadowolone. Ale musze dodac, ze one rodzily tam 2-6 lat temu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 lutego 2017, 06:00

  • itania Ekspertka
    Postów: 159 254

    Wysłany: 20 kwietnia 2017, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    Ja rodziłam w tym szpitalu siedem lat temu. Teraz tez zamierzam. Nie wykupuje dodatkowych opcji. Cala ciąże prowadziłam u lekarza współpracującego z tym szpitalem, dostalam od niego skierowanie do porodu, nie musiałam miec wizyty u lekarza z Łubinowej. Wczoraj w dniu terminu miałam pierwsze ktg, do tego badanie na fotelu i ust, wszystko za darmo juz w ramach opieki okołoporodowej.

    16.09 dwa centymetry człowieka <3
    14.10 - usg prenatalne
    8.11 - 146g, SYNUŚ!!!
    28.04.2017- NA ŚWIAT PRZYSZEDŁ NASZ OKRUSZEK <3
    l428zga.pngiri742v.png[/ur
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ