X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Laktator
Odpowiedz

Laktator

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Alicja90 Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 15 kwietnia 2022, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny który laktator neno najlepiej kupić? Wszystkie mi się podobają help

  • Junka Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 28 września 2022, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem bardzo zadowolona z podwójny laktatora elektronicznego Neno Due – https://www.al.to/p/1019309-laktator-i-akcesoria-neno-due-podwojny-laktator-elektroniczny-dodatki.html Jest bardzo łatwy w obsłudze, a bardzo pomocny, bo zapamiętuje ustawienia. Ma aż 9 poziomów intensywności odciągania pokarmu. Działa spokojnie przez 2 h. Drugi raz też bym go wybrała. ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 września 2022, 23:11

  • Smarlor Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 14 marca 2023, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Neno Camino 3 to niezły laktator na początek. Dostajesz bogaty zestaw, całkiem spory pojemnik na pokarm. Akcesoria niezawodne i sprzęt prosty w czyszczeniu. W miarę cichy, nikomu nie przeszkadza. Zerknij sobie bezpośrednio https://neno.pl/.

  • TERESA05 Koleżanka
    Postów: 63 0

    Wysłany: 4 kwietnia 2023, 02:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MAGDALENA ROSIK FINANSOWANIE
    Witam wszystkich
    Bardzo dziękuję Bogu że ponownie postawiłeś MAGDALENA BARBARA ROSIK na mojej ścieżce.
    W przypadku wszystkich Twoich potrzeb finansowych lub masz kłopoty finansowe, po prostu skontaktuj się z tą wspaniałą MAGDALENA BARBARA ROSIK , a będziesz miał pełną satysfakcję.Ta kobieta właśnie pomogła mi niewielką sumą 55 000 zł, a to mi wystarczy.
    Jest kobietą serca, dzięki tej wspaniałej kobiecie mogłem podnieść standard życia i zadłużenie.
    Jeśli potrzebujesz małej pożyczki, skontaktuj się tylko z nimi, a nie zawiedziesz się.
    E-mail: [email protected]
    Dziękuję Ci

  • charlotte2345 Debiutantka
    Postów: 10 6

    Wysłany: 5 grudnia 2023, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, możecie mi doradzić, który laktator Neno najlepszy. Chce skorzystać z tej promocji bo są do -25% i zastanawiam się czy na jedną pierś czy na dwie..


    https://lp.morele.net/promocja-neno/


    Czy te ceny są ok??

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ