X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Który termin?
Odpowiedz

Który termin?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 grudnia 2015, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytanie do kobitek, które mają/miały inny termin porodu wpisany w karcie ciąży niż z om. Który był brany w szpitalu pod uwagę??
    U mnie różnica wynosi 8 dni, od początku synek był większy jak wskazywała by om (bardzo wczesną owulacje miałam) i po prenatalnych w 12 tc lekarz ustaliła termin porodu na 8 dni szybciej i taki wpisała w karcie ciąży, w ogóle całą ciąże mam liczoną pod ten termin porodu i zastanawiam się jak będą mi liczyć w szpitalu hmm

  • fabdorota Autorytet
    Postów: 1189 984

    Wysłany: 10 grudnia 2015, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie znów w drugą stronę. Przez nieregularne cykle córeczka jest tydzień młodsza niż wskazuje om. Moja gin mi powiedziała, że do porodu liczymy termin z usg i bliżej rozwiązania zaznaczy mi to w karcie ciąży. Zobaczymy, czy faktycznie tak zdecyduje ;)

    Pola <3, córcia młodsza o tydzień wg usg 16udpc0z4oz3gttb.png
  • mnk Autorytet
    Postów: 913 622

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie z om mialam 9 dni wczesniej niz z usg i brali pod uwage usg tylko

    201601051762.png
    mhsvi09k6j9c3g8t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2016, 11:27

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 stycznia 2016, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    był brany pod uwagę termin, który wpisała mi moja gin, czyli z usg :) swoją drogą skubana idealnie mi go obliczyła, bo właśnie tego dnia urodziłam :) (z usg wychodziło 10 stycznia, ale ona ustaliła 11 )

  • DarkAngel666 Koleżanka
    Postów: 58 30

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgodnie z OM 22.02.2016 a pierwsze USG i prenatalne to 14.02.2016, do tej pory na USG cały czas jest bliżej do tego drugiego terminu (wychodzi teraz nawet 13.02.2016) moja gin twierdzi, że tak pewnie urodzę. Zaczynam mieć cykora, bo to już niedługo... :o

    961le6ydzx2vaobx.png
  • Niuninka Ekspertka
    Postów: 202 205

    Wysłany: 22 stycznia 2016, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi z om wychodził 1 kwietnia a z usg 5 kwietnia. I lekarz który mnie prowadzi w szpitalu kieruje się tym terminem z usg.

    v5abdqk3uteg5ykx.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ