X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Która polozną wybrać na MADALINSKIEGO - WARSZAWA
Odpowiedz

Która polozną wybrać na MADALINSKIEGO - WARSZAWA

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • agaguga Koleżanka
    Postów: 36 14

    Wysłany: 13 marca 2018, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czy któraś z was ma doświadczenie co do porodu na madalinskiego i może polecic ktoraś polozna do indywidualnej opieki podczas porodu? Mam listę dostępnych położnych ale nie wiem na kogo się zdecydować. ... może ktoś podzieli się swoim doświadczeniem. ..

  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 13 marca 2018, 23:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba najlepsze co możesz zrobić to spotkaj się z kilkoma położnymi i wybierz tą, która zrobi na Tobie najlepsze wrażenie - ponoć to najlepsza metoda wyboru.

    Fakt, że jakaś położna sprawdzi się u jednej kobiety, nie oznacza, że sprawdzi się i u drugiej. Dla przykładu: ja nie mogłabym mieć położnej typu "dobra mamusia", co głaskałaby mnie po rękach czy mówiła do mnie "kochanie, słoneczko, etc." bo doprowadziłoby mnie to do szewskiej pasji. Dla mnie idealna położna to taka, która byłaby konkretna, rzeczowa, uszanowałaby moje decyzje i generalnie wykonałaby dla mnie usługę zgodnie z wytycznymi, nawet jeśli byłaby nieco szorstka - taką osobę polecałabym pewnie wszystkim, ale kobiety, które potrzebują osoby typu "dobra mamusia" by się na mnie chyba wściekły ;)

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • agaguga Koleżanka
    Postów: 36 14

    Wysłany: 14 marca 2018, 02:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za radę, chyba rzeczywiście spotkam się z kilkoma osobami i porozmawiam...

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ