X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Koszula do porodu
Odpowiedz

Koszula do porodu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • AnnaE. Autorytet
    Postów: 510 399

    Wysłany: 23 czerwca 2019, 23:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proszę o poradę... bo czegoś nie rozumiem chyba. Wszędzie w sprzedaży koszule do porodu rozpinane są z tyłu.. ale dlaczego? Przecież o to chodzi, żeby tuż po porodzie rozpiąć koszulę i położyć dziecko skóra do skóry, a nie wciskać pod koszulę która się nie rozpina z przodu. Czy ja czegoś nie kapuję?

    36 lat, euthyrox 100
    2017 - syn 💙
    2019 - syn 💙
    Lipiec 2023 - córka 💖🫢
    preg.png
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 26 czerwca 2019, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaE. wrote:
    Proszę o poradę... bo czegoś nie rozumiem chyba. Wszędzie w sprzedaży koszule do porodu rozpinane są z tyłu.. ale dlaczego? Przecież o to chodzi, żeby tuż po porodzie rozpiąć koszulę i położyć dziecko skóra do skóry, a nie wciskać pod koszulę która się nie rozpina z przodu. Czy ja czegoś nie kapuję?

    To kup i załóż tył na przód :D

    A tak naprawdę wystarczy zwykły T-shirt, albo stanik sportowy :)

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • malami.91 Autorytet
    Postów: 2780 809

    Wysłany: 9 lipca 2019, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozpinane są z tyłu być może ze względu na zastrzyk z ewentualnym zzo. Ja osobiście miałam koszulę rozpinaną z przodu od góry do dołu a i tak przy kontakcie skóra do skóry położna mi ją podwinęła pod samą szyję, bo nie zorientowała się, że mam guziki, a ja sama byłam w takim stanie, że też o tym nie pomyślałam. Także tak naprawdę może być koszula w ogóle nie rozpinana. Najważniejsze żeby była szeroka, wygodna, najlepiej ciemna. Stanik sportowy czy t-shirt to wg mnie średni pomysł, bo ja bym nie chciała np. skakać na piłce z gołym tyłkiem 😁.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lipca 2019, 20:44

    ♂️ styczeń 2019
    ♀️ maj 2021
  • Leira Autorytet
    Postów: 4347 1197

    Wysłany: 11 lipca 2019, 00:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malami.91 wrote:
    Rozpinane są z tyłu być może ze względu na zastrzyk z ewentualnym zzo. Ja osobiście miałam koszulę rozpinaną z przodu od góry do dołu a i tak przy kontakcie skóra do skóry położna mi ją podwinęła pod samą szyję, bo nie zorientowała się, że mam guziki, a ja sama byłam w takim stanie, że też o tym nie pomyślałam. Także tak naprawdę może być koszula w ogóle nie rozpinana. Najważniejsze żeby była szeroka, wygodna, najlepiej ciemna. Stanik sportowy czy t-shirt to wg mnie średni pomysł, bo ja bym nie chciała np. skakać na piłce z gołym tyłkiem 😁.

    Jak zaczniesz rodzić to będzie Ci wszystko jedno ;)

    A t-shirt od partnera z pewnością zakryje pupę w razie czego ;)

    f2w3ikgnnjbzwgbk.png
  • malami.91 Autorytet
    Postów: 2780 809

    Wysłany: 11 lipca 2019, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leira wrote:
    Jak zaczniesz rodzić to będzie Ci wszystko jedno ;)

    A t-shirt od partnera z pewnością zakryje pupę w razie czego ;)

    No jakoś nie było mi wszystko jedno 😁.

    ♂️ styczeń 2019
    ♀️ maj 2021
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ