X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Komplikacje po znieczuleniu
Odpowiedz

Komplikacje po znieczuleniu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • karen657 Ekspertka
    Postów: 167 91

    Wysłany: 31 stycznia 2015, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z Was odczuwała po znieczuleniu w kręgosłup jakby miała zdrętwiałą i nieczułą skórę na plecach? Jestem 2 tygodnie po porodzie i jedna połowa pleców jest mniej czuła od drugiej. Miałam najpierw znieczulenie w kręgosłup podczas skurczy, a potem cesarkę ze znieczuleniem od pasa w dół. Czy to normalne?

    tb73mg7ynzddudc6.png

    tb73zbmh5ajb03hr.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ