X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Koksartroza- zwyrodnienie stawów biodrowych- poród sn czy cc?
Odpowiedz

Koksartroza- zwyrodnienie stawów biodrowych- poród sn czy cc?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Sanchez Znajoma
    Postów: 20 2

    Wysłany: 20 września 2015, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Dziewczyny!
    Czy którejś z Was odmówiono cc mimo wyraźnych wskazań od ortopedy ze względu na zwyrodnienie stawów biodrowych? Ja mam takie wskazania (zwyrodnienie obu stawów- na co dzień i bez ciąży bardzo uciążliwe i bolesne, na ten moment ten stan z powodu większej wagi się pogorszył, doszło do tego znaczne pogorszenie i bolesne odwodzenie nóg) i szukam szpitala który zakwalifikuje mnie na cięcie, w jednym mi odmówiono tłumacząc to tym iż nie jest to powodem dla którego mam nie próbować rodzić naturalnie. Po dodatkowej konsultacji z ortopedą który upewnił mnie w przekonaniu że powinnam mieć wykonane cc szukam innego szpitala.
    Znam dziewczyny które miały wskazania poza ginekologiczne do wykonania cc i były ściągane wręcz "ze stołu" z zaleceniem próby urodzenia sn. Czekam na Wasze opinie i doświadczenia!

    b8bdcd872b.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ