X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Klinika Eskulap Bielsko-Biała
Odpowiedz

Klinika Eskulap Bielsko-Biała

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 września 2014, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, widzę że nie pojawił się tutaj temat o klinice Eskulap w Bielsku-Białej, więc pozwolę sobie na założenie nowego wątku.
    Czy któraś tam rodziła lub ma zamiar? Jaki rodzaj porodu wybrałyście? Poszukuję opinii doświadczonych mam a nie tych znanych z opowieści typu: "siostry znajomej znajoma, miała córkę i tam rodziła" :P
    Konkretne opinie, spostrzeżenia, plusy, minusy, uwagi.

  • KUNIAK Autorytet
    Postów: 727 1325

    Wysłany: 29 września 2014, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej ja co prawda nie rodziłam,ale będę przed tobą i się wybieram własnie tam,wiec dam znac co i jak,
    ale z chęcią poczytam opowiesci dziewczyn

    Kawa lubi tę wiadomość

    gg64l6d8uplrbvce.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2014, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trafiłam już na inne forum, dziewczyny szczegółowo opisują co i jak ;)
    http://f.kafeteria.pl/temat/klinika-eskulap-bielsko-biala-p_3201579/720

  • Bielszczanka Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 24 stycznia 2017, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, rodziłam w Esculapie w 2006r. Poród SN w znieczuleniu, prowadziła lek. Skwira - Kapała. Ok. północy byłam w szpitalu o 5.05 urodziłam córę 3500. Oksytocynę podano mi za moja zgodą. Miałam krwotok poporodowy ale to nie ma nic wspólnego z prowadzeniem porodu. Po prostu taka komplikacja. Dostałam 3 jednostki krwi. Ogólnie duże zaangażowanie personelu, na sali porodowej byłam jedyna rodzącą. Towarzyszył mi mąż, anestezjolog, lekarka, położna. Ostatnia faza ok 1 godziny już bez znieczulenia. Na końcu ok 20 min parłam na leżąco - nie polecam. Teraz spodziewam się rozwiązania w marcu i nie dam się położyć :-) Rozważam poważnie Esculapa po raz drugi ale z uwagi na przebyty krwotok mam trochę obaw. Poza tym rodziłam szybko a za drugim razem mam nadzieje będzie jeszcze sprawniej więc nie wiem czy chcę płacić 2500. Na pierwszy poród zdecydowanie polecam Esculapa i tę lekarkę. ZZO to rewelacja, poza tym Esculap nie zwleka z CC jeśli akcja porodowa się przedłuża. A jak jest w państwowych szpitalach to wiemy i często to się źle kończy. Jak macie pytania chętnie odpowiem, choć minęło sporo czasu :-)

    Bielszczanka
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ