X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Jak wygląda cesarka w Trójmieście?
Odpowiedz

Jak wygląda cesarka w Trójmieście?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • dziks_power Ekspertka
    Postów: 159 56

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny niestety mała mi się nie przekręciła i chociaż bardzo chciałam poród naturalny to jestem skazana na cc. I tu moje pytanie do dziewczyn które miały już cc w szpitalach trójmiejskich.

    Jak cc wygląda? To co mnie interesuje to co się dzieje z dziekciem? Czy jest zabierane? Kiedy jest oddawane? Czy jak będą mnie szyli to czy może iść do taty? Kiedy mi je przyniosą?

    Bo właśnie tym najbardziej się przejmuje, że maleństwo nie będzie przy mnie od początku.

    relgh371zl7nd975.png
  • dziks_power Ekspertka
    Postów: 159 56

    Wysłany: 15 kwietnia 2015, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na Zaspie jedzie się od razu na poporodową i pytają czy maluch ma być w wózku czy na łóżku.
    A w Wojewódzkim podobno jedzie się na pooperacyjną i dziecko dostaje się po ok 3 godzinach. Hmm
    Ktoś coś wie na ten temat?

    relgh371zl7nd975.png
  • Gosiak Autorytet
    Postów: 9054 8923

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odpisałam Ci w drugim wątku.

    3jgxe6hhizjw14o1.png

    relgh371sm3wo78r.png
  • dziks_power Ekspertka
    Postów: 159 56

    Wysłany: 6 maja 2015, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosiak a po cesarce w Wojewódzkim kiedy dają malucha aby przystawić do piersi?

    relgh371zl7nd975.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ