X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród HYALOBARRIER GEL przy CC przeciw zrostom
Odpowiedz

HYALOBARRIER GEL przy CC przeciw zrostom

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • PAREL Ekspertka
    Postów: 237 235

    Wysłany: 21 sierpnia 2013, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, czy któraś z Was miała zastosowany przy cesarce kwas hialuronowy HYALOBARRIER GEL zapobiegający zrostom? Moja znajoma miała przy pierwszej cesarce, przy drugiej lekarze byli zdumieni że nie ma śladu po cieciu, moja gin też polecała, gdyż wykonywała już cięcia po zastosowaniu tego leku, czy znacie jakieś opinie na ten temat?

  • Ana27 Autorytet
    Postów: 1316 998

    Wysłany: 4 grudnia 2013, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parel, i jak, można już coś powiedzieć na tym etapie na jakim jesteś po CC i zastosowaniu tego kwasu, czy pomógł ???

    zsxuot7.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ