X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród herbata z liści malin i wiesiołek
Odpowiedz

herbata z liści malin i wiesiołek

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Neverland Znajoma
    Postów: 29 3

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najlepiej samemu nazrywać liście malin i je ususzyć na napar :)) Wiesiołek to chyba jedynie w kapsułkach (znam tylko Gal). U niektórych rzeczywiście zadziałały :)

  • mamusiaaa1 Przyjaciółka
    Postów: 106 39

    Wysłany: 24 kwietnia 2016, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Położna w szkole rodzenia doradzała pić tą herbatę, mówiła, ze obserwuje duże różnice w czasie poordu, jesli kobieta wcześniej wypiła :) ale ja nie próbowałam

  • Lanusia93 Autorytet
    Postów: 2206 2750

    Wysłany: 25 kwietnia 2016, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pilam herbatę z liści malin w obu ciążach od 34tc. Pierwszy poród- 2h40min (w tym parcie 15 minut), drugi poród 3h10min (w tym parcie 10 minut) ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 kwietnia 2016, 20:49

    kark, AgaAgnieszka1989 lubią tę wiadomość

    Aniołek (*) 12.03.2013

    Lilianna ur. 09.08.2014 <3 3700 g, 56 cm

    Pola ur. 24.04.2016 <3 3650 g, 55 cm
  • RudaM Debiutantka
    Postów: 12 13

    Wysłany: 16 maja 2016, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piłam herbatkę z liści malin i brałam olej z wiesiołka. Nie robiłam tego systematycznie, więc nie wiem czy to ich zasługa ale rodzilam 3 godziny - pierwszy raz ;)

    kark lubi tę wiadomość

  • goodwill Autorytet
    Postów: 415 497

    Wysłany: 17 maja 2016, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    RudaM wrote:
    Piłam herbatkę z liści malin i brałam olej z wiesiołka. Nie robiłam tego systematycznie, więc nie wiem czy to ich zasługa ale rodzilam 3 godziny - pierwszy raz ;)

    Od kiedy stosowałaś herbatkę i wiesiołka? Czy robiłaś masaż krocza?

  • RudaM Debiutantka
    Postów: 12 13

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trochę spóźniona odpowiedź ale jakos teraz mam mniej czasu na forum ;) masażu krocza nie robiłam,co pewnie skutkuje nacięciem. A wiesiołka i liście malin stosowałam cały 9 miesiąc i to niezbyt regularnie także dlatego nie jestem pewna czy mój szybki i lekki poród to zasługa tych specyfików czy mojego szczęścia po prostu ;)

  • nowatorka Autorytet
    Postów: 4185 3392

    Wysłany: 12 lipca 2016, 00:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pilam jakis tydzien na przyspieszenie porodu ( dzidzia miala byc b duza) i rzeczywiscie urodzilam 6 dni przed terminem a 7 dni przed mi sie zaczely saczyc wody :)

    iv09mg7y3g8rfy1m.png
  • sznurowka Ekspertka
    Postów: 1232 52

    Wysłany: 2 sierpnia 2016, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Położna w szkole rodzenia mówiła ostatnio o tej herbacie (o wiesiołku nie). Polecała pić od 36 tygodnia 1xdziennie no i masaż krocza.

    klz915nmy2gfnr76.png

    30.09.2016 3240g 52cm 39tc
  • AiCha4811 Autorytet
    Postów: 1419 1017

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, temat juz troche umarł ale powiem wam ze ja pije od kilku dni napar z liści malin a jestem w 40tygodniu i żałuję ze tak późno bo ona usprawnia poród pita na kilka tyg przed porodem, jesli bedzie nam dana druga ciąża to zamierzam pic od 34-35 tygodnia, a wiesiolek w kapsułkach np oeparol lub gal bede brać od 36tygodnia, niestety wiesiolek kupilam dopiero teraz bo jestem zdesperowana przed porodem, jestem juz w terminie czop sluzowy odszedl i cisza. Ćwiczę krocze balonikiem aniball bo to moj pierwszy porod bedzie i nie chce byc rozerwana albo nacinana. Zobaczymy jak długo bede sie męczyć. Mam nadzieje w najbliższych dniach urodzić bo malec stale rośnie, teraz wazy okolo 3600g

    "Niech mi się stanie według słowa Twego"
    wz4YlYU.jpgwz4Yp1.png
    Udało sie w 12 cs 'na powaznie' <3
    3560 gram szczęścia <3 55cm
    Po 6 miesiącach kolejnych starań jest drugi cud <3 4146 gram
  • Mamaokruszka Autorytet
    Postów: 1275 1006

    Wysłany: 27 grudnia 2017, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja piłam herbatę z liści malin 3 razy dziennie od 38 tc i brałam olej z wiesiołka 3x2 kapsułki też od 38 tc. Z balonikiem ćwiczyłam od 37 tc co 2-3 dni, doszłam do obwodu 30 cm, urodziłam 3,5 kg dziecko bez nacięcia czy pęknięcia w około 4 godziny. Synek urodził się rączką przy buzi i mimo to nic mi nie jest. Gdyby nie dziecko przy piersi to nie powiedziałabym, że w ogóle rodziłam :-) I stwierdzam z pełną odpowiedzialnością, że mogę rodzić nawet 10 razy bylebym nie musiała znowu chodzić w ciąży :-D

    relg2n0ax4qs6djf.png
    Asia, mama Aniołka Adasia 05.07.2016 (*)
    Forumowa tabelka KLIK!
    916au6bdty1b5a3d.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ