X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Gojenie się rany po pęknięciu
Odpowiedz

Gojenie się rany po pęknięciu

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • KotCzarownicy Przyjaciółka
    Postów: 210 25

    Wysłany: 21 sierpnia 2018, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytanie do tych, które już rodziły: jak długo bolało/odczuwałyście dyskomfort po pęknięciu /nacięciu?

    Jestem prawie 3 miesiące po porodzie, a dalej czuję ranę. W ciągu dnia jest dyskomfort, czasem szczypanie, a o seksie nie mam co marzyć, przy najdelikatniejszej próbie boli. Pilnuję higieny, smaruję solcoserylem, daje chwilową ulgę, ale nic nie pomaga. Dość paskudnie pękłam, w jednym miejscu szew się rozszedł, więc nie sądziłam, że szybko wrócę do formy, ale zaczyna mnie to już martwić. Ginekolog na wizycie popołogowej nie widział nic niepokojącego. Następna wizyta dopiero w listopadzie :(. Miała tak któraś? Że gojenie tyle trwało, ale potem było wszystko w porządku? Proszę pocieszcie mnie, zaczynam się załamywać :(.

    4.04.17, 9 tc [*]
    Podejrzenie zespołu antyfosfolipidowego
    Niedoczynność tarczycy
    Leszek jest z nami! 29.05.2018
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ