X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród gdzie rodzicie? Łódź i okolice
Odpowiedz

gdzie rodzicie? Łódź i okolice

Oceń ten wątek:
  • małamilenka Znajoma
    Postów: 28 11

    Wysłany: 20 lipca 2016, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie moja znajoma rodziła w Gamecie i była zachwycona lecz to było ok 1,5 roku temu. Też myślę teraz nad Gametą lecz słyszałam, że zamknęli oddział porodowy ??? wiecie coś na ten temat ??

  • infinity888 Ekspertka
    Postów: 213 166

    Wysłany: 20 lipca 2016, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak zamkneli z nfz nie wiem jak prywatnie bede w sierpniu to napisze;)

    34bwvfxmgk5zmjd1.png
    Beta HCG
    25.05-433
    27.05-1285
  • Aga85 Koleżanka
    Postów: 41 132

    Wysłany: 22 lipca 2016, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny.
    Ja też zastanawiam się gdzie rodzić i mam dylemat.
    Mam do wyboru albo Salve albo Medeor, ale cc.
    kehlana_miyu tak jak Ty chodzę do Dr. Perenc i też jestem bardzo zadowolona. Nie wyobrażam sobie innego lekarza prowadzącego moją ciąże.
    Dziewczyny czy któraś z Was rodziła ostatnio w Salve lub Medeor ale cc?
    Czy jeśli są wskazania do cc to w Salve mogę rodzić na NFZ?
    Orientuje się któraś z Was jak to jest?

    Aga
  • Wasp Ekspertka
    Postów: 290 65

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dr Perenc, uwielbiam tą kobietę ;)
    CHyba w Salve na nfz moze byc roznie? Oni chyba maja jednak platne, ale nie wiem czy sie ro nie zmienilo :)

    Synek Piotruś <3 30.05.2014
    Corcia Oliwka 13.02.2018

    Mutacja Mthfr

    YW46p1.png
    Aniolki 23.08.2012 (10tc) 14.02.2013 (10tc)
  • Wasp Ekspertka
    Postów: 290 65

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kehlana_miyu wrote:
    A, i chodzę do niej prywatnie, ale ona pracuje też w szpitalu. Nie wiem jeszcze, jak to wygląda z porodem, ale wiem, że odpisuje na smsy i naprawdę troszczy się o swoje pacjentki, więc liczę, że nawet jeśli to nie ona będzie przy moim porodzie, to jeżeli coś będzie mnie niepokoić, będę mogła się z nią skontaktować.

    Dr Perenc juz chyba w szpitalu nie przyjmuje, z tego co sie orientuje ;)

    Synek Piotruś <3 30.05.2014
    Corcia Oliwka 13.02.2018

    Mutacja Mthfr

    YW46p1.png
    Aniolki 23.08.2012 (10tc) 14.02.2013 (10tc)
  • Asia_:)) Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 11 września 2016, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! A czy ktoras z was ma doswiadczenia z centrum zdrowia matki polki z cc? Mam wskazania do cc ze wzgledu na duze ciemiaczka. W gre wchodzi tylko CZMP. Mam obawy i chcialabym wiedziec na co sie nastawic :)

  • hamadriada Autorytet
    Postów: 414 337

    Wysłany: 20 września 2016, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podbijam temat. Jeśli któraś z Was ma doświadczenia z cc w Madurowiczu to byłabym wdzięczna za opis :)

    f2w3vfxmdpfjh2cf.png
    2015 Aniołek
    2017 Synuś
  • Nulka06 Znajoma
    Postów: 23 6

    Wysłany: 25 października 2016, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Czy któraś jest prowadzona w ciąży przez prof Stetkiewicza?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2017, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My właśnie powoli zaczynamy rozglądać się za szpitalem do porodu. O ile wcześniej Matka Polka była wykluczona z listy, o tyle teraz chyba właśnie ten kierunek obierzemy. Dwa razy zainterweniowali, gdy ciąża groziła poronieniem. Opieka w tamtym czasie bardzo mnie zaskoczyła na plus. Pierwszy raz, a kilka szpitali już zaliczyłam, spotkałam się z tym, że lekarz prowadzący odwiedza pacjentów 4 razy dziennie, o wszystkim informuje, wszystkiego można się dopytać. Na USG wszystko pokazują i tłumaczą, jestem pod ogromnym wrażeniem. I faktycznie skłaniamy się ku temu wyborowi. Choć do października jeszcze troszkę czasu.

  • zimowa stokrotka Autorytet
    Postów: 811 478

    Wysłany: 24 maja 2017, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba zdecydowałam się na Madurowicza. Matka Polka u mnie odpada bo stanowczo za daleko (ze Zgierza). Prywatne z kontaktem NFZ też odpadają bo wymagają idealnie książkowej ciąży, a u mnie niestety problem goni problem (zagrożenie porodem przedwczesnym, więc w razie "w" chce mieć pewność też co do neonatologii). Cały czas chciałam w Zgierzu bo blisko, ale przeraziła mnie ogólna sala porodowa. Po prostu zabiłabym wszystkich obecnych gdyby nie mogłobyć kogoś bliskiego przy mnie. Tak więc został mi Madurowicz i najlepiej poród w nocy żeby na pewno dojechać na czas. :)

    o148i09kzitj1pv1.png
    mhsvi09k321kr4xp.png
  • AgaSY Autorytet
    Postów: 2648 1486

    Wysłany: 26 maja 2017, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, czy któraś z Was jest na tyle zorientowana, że potrafi napisać, które szpitale są obecnie prywatne i przyjmują porody tylko za kasę, które są publiczne, a które prywatne ale mają kontrakt z NFZ? Tyle tych porodówek tam macie, że ciężko się połapać :P. Ja jestem z Górnego Śląska, ale "grozi" mi poród w Łodzi podczas Komunii chrześniaka, więc chciałabym mieć jako takie pojęcie co ze sobą zrobić, gdy zacznie się akcja :P.

    Mama 2 chłopców i aniołka ❤️
    12.07.2019r. M.
    07.06.2017r. L.
    26.07.2015r. (*)
  • Larysa Ekspertka
    Postów: 208 170

    Wysłany: 26 maja 2017, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Profamilia jest całkowicie prywatna, bez kontraktu z NFZ.

    Medeor i Salve - prywatne z kontraktem więc rodzi się za darmo. Wcześniej z tego co wiem trzeba umówić się na wizytę kwalifikacyjną.

    Szpital im. Rydygiera(państwowy) w razie czego polecam, w centrum Łodzi jest, dość mały, w miarę przytulny. Siostra moja tam rodziła rok temu jak zaczęła jej się akcja miesiąc przed terminem. Trochę się męczyła i na koniec i tak zrobili jej cesarkę.

    Jest też sporo szpitali państwowych (Matka Polka, Madurowicz) ale o tych się nie wypowiadam bo ich nie znam za bardzo.

    AgaSY lubi tę wiadomość

    zrz6i09kmg998aky.png
  • pola80 Przyjaciółka
    Postów: 118 31

    Wysłany: 18 lutego 2018, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny,

    jestem w 34 tyg ciąży zagrożonej przedwczesnym porodem z powodu skracania szyjki i rozwarcia. Szyjka 2 cm i rozwarcie zewnętrzne też 2 cm. Jestem spoza Łodzi. Mój ginekolog mówi, że w razie przedwczesnego porodu mam wybrać tylko Matkę Polkę. Moje pytanie brzmi, czy w Matce Polce można wynająć położną do porodu? Nie znam tam nikogo. Czy macie jakieś namiary i ile to obecnie kosztuje. Co z Salve Medica - czy jeśli nie mam kwalfikacji - tzn nie odbyłam tam rozmowy wstępnej i nagle zaczęłabym rodzić to by mnie przyjęli? Matka Polka ma wyższy stopień referencyjności ale Salve ;e[sze warunki lokalowe.

    Będę wdzięczna za wszystkie odpowiedzi. Pozdrawiam

    eaobezd.png
    AMH 0,37 listopad 2016
  • matkapatka Przyjaciółka
    Postów: 64 67

    Wysłany: 23 lutego 2018, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pola80 wrote:
    Witajcie dziewczyny,

    jestem w 34 tyg ciąży zagrożonej przedwczesnym porodem z powodu skracania szyjki i rozwarcia. Szyjka 2 cm i rozwarcie zewnętrzne też 2 cm. Jestem spoza Łodzi. Mój ginekolog mówi, że w razie przedwczesnego porodu mam wybrać tylko Matkę Polkę. Moje pytanie brzmi, czy w Matce Polce można wynająć położną do porodu? Nie znam tam nikogo. Czy macie jakieś namiary i ile to obecnie kosztuje. Co z Salve Medica - czy jeśli nie mam kwalfikacji - tzn nie odbyłam tam rozmowy wstępnej i nagle zaczęłabym rodzić to by mnie przyjęli? Matka Polka ma wyższy stopień referencyjności ale Salve ;e[sze warunki lokalowe.

    Będę wdzięczna za wszystkie odpowiedzi. Pozdrawiam

    W pierwszej ciąży chodziłam od 24 tc z szyjką 1 cm i rozwarciem 4 cm. Poród mi wywołano, więc nie zawsze musi być wcześniej poród. Głowa do góry!

    Możesz wynająć położoną lub duolę. Możesz znaleźć je na stronie rodzić po ludzku.
    Miałam spotkanie z Doulą Mariolą znajdziesz ją na FB. Wiem, że jest położna Dorota H (nie pamiętam nazwiska) ona bierze 600 zł ale są i takie co biorą 1000. Zazwyczaj na sali porodowej zgadzają się na 1.os towarzyszącą,więc jeśli planujesz poród z partnerem to będą się musieli wymieniać.

  • pola80 Przyjaciółka
    Postów: 118 31

    Wysłany: 26 lutego 2018, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matkapatka bardzo Ci dziękuję za
    odpowiedź.

    eaobezd.png
    AMH 0,37 listopad 2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2018, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakieś świeże opinie o ICZMP?

  • TylkoLepiej Autorytet
    Postów: 251 162

    Wysłany: 20 września 2022, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z was rodziła ostatnia w Medeorze? Mam kilka pytań;)

  • Lena-90 Koleżanka
    Postów: 38 1

    Wysłany: 11 grudnia 2022, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja rodziłam pierwszy raz w Matce Polce i teraz też mam tam zamiar ;)

  • TERESA05 Koleżanka
    Postów: 63 0

    Wysłany: 4 kwietnia 2023, 02:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MAGDALENA ROSIK FINANSOWANIE
    Witam wszystkich
    Bardzo dziękuję Bogu że ponownie postawiłeś MAGDALENA BARBARA ROSIK na mojej ścieżce.
    W przypadku wszystkich Twoich potrzeb finansowych lub masz kłopoty finansowe, po prostu skontaktuj się z tą wspaniałą MAGDALENA BARBARA ROSIK , a będziesz miał pełną satysfakcję.Ta kobieta właśnie pomogła mi niewielką sumą 55 000 zł, a to mi wystarczy.
    Jest kobietą serca, dzięki tej wspaniałej kobiecie mogłem podnieść standard życia i zadłużenie.
    Jeśli potrzebujesz małej pożyczki, skontaktuj się tylko z nimi, a nie zawiedziesz się.
    E-mail: [email protected]
    Dziękuję Ci

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ