X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Gdzie rodzić w Warszawie?
Odpowiedz

Gdzie rodzić w Warszawie?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Gosia 26 Koleżanka
    Postów: 31 61

    Wysłany: 6 lipca 2013, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Dziewczyny podzielcie się doświadczeniami z porodów w Warszawskich szpitali? Gdzie rodziłyście, jakie doświadczenia? Zastanawiam się nad Inflancką lub Madalińskiego, ale chciałabym poznać jakieś opinie o tych placówkach.

    Gosia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2013, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    taki sam temat o takim samym tytule juz jest. poszukaj na poprzednich stronach :)

    Suzy Lee, Anielka27 lubią tę wiadomość

  • Gosia 26 Koleżanka
    Postów: 31 61

    Wysłany: 7 lipca 2013, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temat jest. Ale wypowiedzi tylko o szpitalu na Żelaznej (Św.Zofii). A inne szpitale? Św. Zofia jest nastawiona na porody naturalne. Mojej koleżance "zmarnowali" tam dziecko. Miała za wszelką cenę urodzić sama. Ceną jaką zapłaciła było dziecięce porażenie mózgowe u jej dziecka.

    Gosia
  • Matylda36 Autorytet
    Postów: 1305 1654

    Wysłany: 7 lipca 2013, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia, trochę niżej jest ten wątek, o którym napisała m_f. Tutaj link:
    https://ovufriend.pl/forum/w-ciazy/gdzie-rodzic-w-warszawie,277.html
    tylko trzeba go trochę odkurzyć ;-)

    Mama najcudowniejszych skarbów :-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 lipca 2013, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia 26 wrote:
    Temat jest. Ale wypowiedzi tylko o szpitalu na Żelaznej (Św.Zofii). A inne szpitale?

    Zawsze możesz zacząć dyskusję na tamtym wątku nt. innego szpitala :)

    Suzy Lee lubi tę wiadomość

  • Antolka Ekspertka
    Postów: 168 98

    Wysłany: 12 lipca 2013, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem nastawiona na inflancka. Ale w zapasie mysle o MSWIA, poniewaz nie jest to szpital oblegany, a sa rowniez wyspecjaluzowani. Znajoma nie dojechala do swojego szputala bo po drodze mijali mswia i tam urodzila. Mowi ze bylo super. Nie bylo oblezenia rodzacych. Polozne mogly skupic sie na niej. Aaaaa na koniec jak nie miala sily to zrobili jej cesarke.
    Ile w tym prawdy... nie wiem. Ale biore ten szpital pid uwage.

    mhsvj44jngo177cq.png
  • Matylda36 Autorytet
    Postów: 1305 1654

    Wysłany: 12 lipca 2013, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też słyszałam dobre opinie o MSWiA. Moja koleżanka tam rodziła i była bardzo zadowolona. Nie wszyscy z personelu byli mili, ale profesjonalni, a o to chodziło, bo miała trudny poród i jej synek wyszedł z niego cało :-)

    Dodam, że nikogo i niczego nie opłacała ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2013, 09:32

    Mama najcudowniejszych skarbów :-)
  • Elektroda Znajoma
    Postów: 27 27

    Wysłany: 14 lipca 2013, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w 2009r rodziłam na Madalińskiego i za jakieś 3-4tyg też się tam wybieram :)
    ze swojej strony polecam. poród był bardzo długi i trudny- powikłanie porodowe- dystocja barkowa u dziecka (http://e-masaz.pl/page.php?id=dystocja_barkowa ). syn był duży, ponad 4kg, dzięki przytomności położnych i lekarzy mam zdrowe dziecko a bardzo często to powikłanie kończy się porażeniem splotu ramiennego i kalectwem na resztę życia.
    szczerze mówiąc jestem przerażona myślą że sytuacja się powtórzy ale wierzę że będę w dobrych rękach i jeżeli cokolwiek zacznie się dziać to lekarz i położna będą wiedzieli jak reagować

  • as Przyjaciółka
    Postów: 82 135

    Wysłany: 18 lipca 2013, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej,
    ja rodziłam na Karowej i spoko. Fakt że to był rok 2010 i wszystkie szpitale były przepełnione: najpierw mąż slyszał jak lekarze rozmawiali aby mnie odesłać do innego szpitala ale było już za poźno, z dobre pół godziny czekaliśmy przed porodówką bo trwał inny poród, a na drugi dzień po porodzie spędziłam z poł dnia na korytarzu bo wszystkie sale były zajęte.
    To niezbyt dobra reklama - ale to był taki moment że był boom.

    Sam szpital super.
    No i personel niezwykle profesjonalny:
    - lekarz jak mnie przyjął - wziął mnie za rękę i niezwykle ciepło i opiekuńczo powiedział: "już pani nie wypuszczę, zajmiemy się panią i na pewno za chwilę razem urodzimy pani dziecko"
    - jak czekaliśmy przed porodówką - pani doktor robiła mi niesamowicie przyjemny i rozluźniający masaż narządow rodnych, cały czas była z nami i żartowaliśmy rożne takie aby nie straszyć porodem
    - no i kobitka od laktacji przyszła do mnie po kilku godzinach po porodzie i po kilkuminutowej rozmowie rozwiała wszelkie moje wątpliwości dotyczące problemów karmienia, że ja nastawiona sceptycznie znając problemy w całej mojej rodzinie, jako jedyna w rodzinie nie miałam najmniejszych problemów z karmieniem dziecka.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 sierpnia 2013, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia 26 wrote:
    Temat jest. Ale wypowiedzi tylko o szpitalu na Żelaznej (Św.Zofii). A inne szpitale? Św. Zofia jest nastawiona na porody naturalne. Mojej koleżance "zmarnowali" tam dziecko. Miała za wszelką cenę urodzić sama. Ceną jaką zapłaciła było dziecięce porażenie mózgowe u jej dziecka.

    Ja sie zgodzić z taka opinią nie mogę, nie tylko dlatego, ze sama doświadczyłam na sobie, że bardzo są wyczuleni na powikłania porodowe i sami zaproponowali mi cesarskie cięcie ale rownież nie świadczą o tym fakty. 32% porodow w Zofii to CC i jest to największy odsetek w Warszawie.
    Nastawieni wyłącznie na porody naturalne to oni byli jakieś 10 lat temu, teraz to szpital sprywatyzowany wiec nastawiony na pacjenta, bo klient musi wyjść zadowolony i jeszcze polecić znajomym ;)

    Suzy Lee, Matylda36 lubią tę wiadomość

  • catherina Debiutantka
    Postów: 6 5

    Wysłany: 2 stycznia 2014, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc dziewczyny. ja termin mam dopiero na maj ale szpital mam juz wybrany. zamierzam rodzic na madalinskiego :)

  • magdalena Autorytet
    Postów: 1681 1163

    Wysłany: 3 stycznia 2014, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    catherina ja słyszałam negatywne opinie o Madalińskiego :(

    dqpri09knl7nzqjn.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 stycznia 2014, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja niestety też chociaż mam jedną znajomą która jest zadowolona

  • Matylda36 Autorytet
    Postów: 1305 1654

    Wysłany: 3 stycznia 2014, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja znam 3 dziewczyny, które rodziły na madalińskiego i za nic na świecie po ich relacjach nie wybrałabym tego szpitala.

    Mama najcudowniejszych skarbów :-)
  • catherina Debiutantka
    Postów: 6 5

    Wysłany: 4 stycznia 2014, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja za to slyszalam dobre opinie. moja przyjaciolka urodzila tak kilka dni temu:) a po za tym wybralam ten szpital ze wzgledu ze moja tesciowa jest tam polozna.

  • magdalena Autorytet
    Postów: 1681 1163

    Wysłany: 4 stycznia 2014, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no jak masz tam teściową to wiadomo, ze się decydujesz tam rodzić.:) zawsze łatwiej jak ma się kogoś swojego.

    dqpri09knl7nzqjn.png
  • catherina Debiutantka
    Postów: 6 5

    Wysłany: 5 stycznia 2014, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To oczywiste :) Ale nie tylko z tego powodu sie zdecydowalam na ten szpital. Jak wczesniej pisalam przyjaciolka tam urodzila kilka dni temu no i mam w rodzinie kilka sióstr ktore tam rodzily :)

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ