X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród gdzie rodzić w Warszawie? ;)
Odpowiedz

gdzie rodzić w Warszawie? ;)

Oceń ten wątek:
  • lisiaczek Koleżanka
    Postów: 53 37

    Wysłany: 22 lutego 2013, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drogie koleżanki z Warszawy i okolic - gdzie zamierzacie rodzić? Czy macie jakieś sprawdzone informacje o miejscach, w których warto/nie warto rodzić? :)

    Madzia_ lubi tę wiadomość

    mhsvj44j84z97xk3.png
    961lqps6kios555h.png
  • magdalenek Koleżanka
    Postów: 54 34

    Wysłany: 22 lutego 2013, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja planuję w Zośce
    jest dużo pozytywnych opinii o tym szpitalu a poza tym a przede wszystkim mój lekarz ginekolog jak i drugi diabetolog (choruje na cukrzycę) pracują w tym szpitalu

    dev230pr___.png
  • Anka-Skakanka Przyjaciółka
    Postów: 68 82

    Wysłany: 22 lutego 2013, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez w zośce, już miałam tam cc 6 lat temu, teraz też bym tam chciała. Rewelacyjne warunki i opieka, nie chciałam wracac do domu tak mi dobrze było :) Za tydzien mam wizytę u lekarza tam pracujacego.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2013, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W Zośce bo juz tam rodziłam i mam położną z tego szpitala. Jak nie zdążę to w św. Annie w Piasecznie bo mam blisko a lekarze tam pracujący przeszli większości z Żelaznej.

  • lisiaczek Koleżanka
    Postów: 53 37

    Wysłany: 23 lutego 2013, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdalenek - a jak nazywa się Twój lekarz (jeśli można wiedzieć ;)) i czy/gdzie przyjmuje prywatnie?

    mhsvj44j84z97xk3.png
    961lqps6kios555h.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2013, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Św. Zofia zdecydowanie, rodziłam tam peirwsze dziecko w 2010 i drugie bez dwoch zdan tez tam chce. A propos, czy nadal lepiej mieć ginekologa prowadząccego ciążę stamtąd lub chodzić do ich szkoły rodzenia, żeby nie było problemów przy przyjmowaniu na poród, czy cos już się zmieniło? Na daniach bowiem muszę podjąć decyzję, którego ginekologa wybeiram na prowadzenie ciąży, bo na pewno nie bedzie to mój obecny ginekolog.

    Yoku... intryguje mnie ten szpital Św. Anny - wiesz coś wiecej na jego temat?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2013, 19:24

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2013, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzy, leżałam w św. Annie na ginekologii jak poroniłam, robili mi tam lyzeczkowanie. Lekarze są super, moja mama chodzi tam prywatnie do Kurczuk-Powolny od lat, ona jest z Żelaznej a teraz z-cą ordynatora w Piasecznie, ja moge polecić jeszcze kilku innych lekarzy.
    Moja córka tez tam leżała na pediatrii jakieś 2 dni. Do niczego nie moge sie przyczepić, bardzo tam jest czysto, ładnie, wszystko nowe i dobra opieka.
    Mojej ciazy nie prowadzi lekarz z Żelaznej tylko specjalista od ciaz wysokiego ryzyka, szkoła rodzenia tez nic nie da jak nie bedzie miejsc za to mam położna stamtąd bo chce rodzic ze znajomą położną a nie z kimś przypadkowym z dyżuru i myślę, że dzięki temu może być mi łatwiej się dostać, zobaczymy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2013, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja znajoma pracuje jako anestezjolog od cc w Św. Zofii, mowi, ze od otwarcia nowego budynku raczej nei ma sytuacji nadmiaru rodzących w jednej chwili i raczej miejsca jest dla wszystkich .

    Mozna gdzies zobaczyc jak sie nazywala polozna, ktora mi towarzysszyla przy porodzie? na wypisie tego nie ma.

    Za to podobno lekarka ktora przyjmowala moj porod, prowadzila czyjac ciaze panstwoweo w przychodni sw zofii - oni tam przyjmuja tak z ulicy na prowadzenie ciazy? Zawsze wydawalo mi sie ze ich przychodnia bierze przypadki trudnych lub zagrozonych ciaz... któras wie?

  • Anka-Skakanka Przyjaciółka
    Postów: 68 82

    Wysłany: 24 lutego 2013, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Suzy Lee, w przychodni tylko patologia ciązy jest prowadzona.
    Moją poprzednią ciążę prowadził dr Puzyna, który jest tam ordynatorem. Wizyty były drogie, wiec próbowałam sie dowiedzec czy da rade chodzic do tego lekarza w przychodni-niestety prowadza tam tylko trudne przypadki.
    Teraz w czwartek mam pierwszą wizyte i tez ide do dr Puzyny, gdyz byłam bardzo zadowolona z wizyt i przeprowadzonego zabiegu cc, który on osobiście wykonywał.

    Suzy Lee lubi tę wiadomość

  • magdalenek Koleżanka
    Postów: 54 34

    Wysłany: 24 lutego 2013, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lisiaczek wrote:
    magdalenek - a jak nazywa się Twój lekarz (jeśli można wiedzieć ;)) i czy/gdzie przyjmuje prywatnie?

    oczywiście nie ma problemu ;)

    ja chodzę do Babka Medica (przy rondzie Babka obok Arkadii) do dr Wieczorka i jestem bardzo zadowolona (jedyny minus to długie oczekiwanie na wizyte bo jest bardzo oblegany ale jak jestes w ciazy to poprostu zapisujesz sie po jednej wizycie na kolejna od razu)
    . W tej przychodni chyba większość lekarzy jest z Zośki ale to moga Ci napewno potwierdzić na recepcji

    dev230pr___.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2013, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wieczorek przyjmuje również na Ursynowie w przychodni Renort. Robił w Zofii mojej mamie zabieg wycięcia mięśniaków i mama chwali :)

  • asiank Ekspertka
    Postów: 325 68

    Wysłany: 24 lutego 2013, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie i ja bym rodziła w Zośce, ale idę za swoją ginekolog po raz kolejny do praskiego.
    CC miałam bardzo dobrze zrobioną jak również bez żadnych komplikacji łyżeczkowanie.

    eiktrjjgehcrgla0.png Mój Aniołek 17.07.2012 (8tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 lutego 2013, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wbrew pozorom Praski jest chwalony przez wiele mam. Za to nie slyszałam jeszcze żadnej jednoznacznie pozytywnej opinii o madalinskiego i o inflanckiej.

  • chucky Nowa
    Postów: 5 1

    Wysłany: 25 lutego 2013, 07:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odradzam stanowczo Solec( nie jest to tylko moje zdanie), polecam praski.

    chucky
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 lutego 2013, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niedlugo bede miala nieco wiecej informacji odnosie przyjec w Sw. Zofii tak do ginekologa, jak i na porod. Znajoma zaproponowala, ze sie jutro wypyta i da mi znac..

  • lisiaczek Koleżanka
    Postów: 53 37

    Wysłany: 25 lutego 2013, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Świetnie! Jak tylko się czegoś dowiesz - daj znać ;)

    mhsvj44j84z97xk3.png
    961lqps6kios555h.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2013, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na razie napisala mi tylko tyle, ze nie ma juz zadnego wplywu obecnie posiadanie lekarza ze Sw. Zofii ani chodzenie do ich szkoly rodzenia, na przyjecia na porodowke. Szpital od poczatku 2013 stal sie w ogole spólka. Jest obecnie 7 sal i przyjecia odbywaja sie wedle wolnych sal. Na dzis rano zajete byly rownolegle 3. Do przychodni nie udalo jej sie jeszcze dotzrec, powiedziala ze dopyta albo popoludniu, albo jutro.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2013, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A lekarz miał kiedyś na to wpływ? Pierwszą ciążę prowadziłam u lekarza z Żelaznej, miałam odbyty kurs w akredytowanej szkole rodzenia a na pytanie jak się tam w ogóle w razie czego dostać lekarz skierował mnie do położnej ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2013, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze no i co jak nie zostanie się przyjętym? Jechać do innego, urodzić w aucie, czy na chodniku przed szpitalem? Ech :/

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lutego 2013, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wtedy jedziesz tam gdzie Ci szpital wydzwoni miejsce albo jedziesz do kolejnego z Twojej listy. Możesz też odmówić opuszczenia szpitala i urodzić na fotelu do badania ginekologicznego na izbie przyjęć, to też się zdarza :)

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ