X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród gdzie rodzić w Warszawie? ;)
Odpowiedz

gdzie rodzić w Warszawie? ;)

Oceń ten wątek:
  • Oleśka11 Autorytet
    Postów: 984 639

    Wysłany: 12 marca 2019, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję, już znalazłam na grupie na fb :)

    Alice83 lubi tę wiadomość

    gann3e3k131pma53.png
  • werni Autorytet
    Postów: 10510 7856

    Wysłany: 23 czerwca 2019, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej wiecie może jak wygląda teraz w szpitalu Brodnowskim ? Będę tam chciała rodzic w sierpniu. Mialyscie swoje podkłady czy szpital zapewnia?

    f2wlsg1849ksqu5m.png

    mhsv20mmdqfv97ge.png
    Na ovu od 07.07.2014

    Prl-maj 950
    Tsh- maj 3.04
    Androstedion-wysoki-zostal obnizony za pomoca tabl. Anty.

    Nasz cud Wojtuś 😍
  • PattisonBM Autorytet
    Postów: 1538 761

    Wysłany: 5 listopada 2019, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc, co sadzicie o Bielańskim? Ich salach porodowych opiece poporodowej i ich szkole rodzenia?

    Postaram sie nadrobic to co pisalyscie.

    happilyeverafter lubi tę wiadomość

    Patrycja
    ckai3e3k58e1o9b9.png
    klz9krhmuufdsvvx.png
    22.04.2022 Mateusz juz z nami 🤱
    23.08.2021 II na teście ❤
    16.05.2020 Lilianka juz z nami 🤱
    13.09.2019 dwie kreski na teście ciążowym ❤️
    29.06.2019 🤵👰
  • alodia Znajoma
    Postów: 25 5

    Wysłany: 5 stycznia 2020, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SZPITAL ORŁOWSKIEGO - WNIOSKI PO PORODZIE, 3 KWARTAŁ 2019 /czas pobytu 2 tygodnie/
    PLUSY:
    - w każdym kiblu podkłady, nieograniczona ilość
    - dobre, nowe łóżka, zarówno na patologii jak też na poporodowej
    - jako tako trzymają się procedur medycznych
    - mili lekarze, w większości uczący się rezydenci ale mili
    - oddana bardzo miła Pani fizjoterapeuta
    MINUSY:
    - brak sztywnych godzin obchodów, brak informacji o tym kiedy takie będą, wyluzowani ludzie ...bardzo
    - plan porodu to fikcja, położna nie liczyła się z nim zupełnie
    - małe sale do których przychodzą wycieczki rodzinne po 5 osób i tak ta rodzina ślęczy 3 godziny...starałam się w spokoju karmić niemowlę, gołe rozgrzane z lampy, a na mojego cyca gapili się ojciec i brat koleżanki z sali, do tego od razu w mikro sali duszno ...więc otwierali okna przy gołym niemowlęciu przy 8 stopniach na zewnątrz,
    - chore psychiczne koleżanki z sali - mamusie organizujące telekonferencje, rozmówki z psia psiami, makijaże, prosiłam położne by coś zrobiły, by zaprowadziły porządek bo ja ledwo żyję i dziecko i baby blues błagam o jako taki spokój- zlały mnie totalnie
    - 3 godziny po porodzie z ciśnieniem 70/60 wysłano mnie na "siku", była 6 rano i pielęgniarze się nie chciało, wysłała ze mną salową, która mnie olała i sobie poszła, zemdlałam. Następnego dnia analogiczna sytuacja koleżanki po nocnym porodzie, ostrzegłam ją by zwyczajnie suke olała i leżała bo zemdleje...wszystko tak samo, salowa podprowadziła ją jedynie do kibla, a ona w tym kiblu zemdlała, z tym że przy okazji dostała ataku epilepsji....nikogo przy niej nie było, sprawa wyciszona
    - stojąc o 4 w nocy z głodnym niemowlęciem na neonatologii, ledwo żywa, po pokarm usłyszałam: CZEGO...same kretynki doprowadziły do tego, że dziecko było od początku bez mojej wiedzy dokarmiane modyfikowanym, to czego się czepiają? omijajcie czarną ostrzyżoną na pazia babę i jej koleżankę fizjonomią przypominającą słonia - won nie leczyć ludzi!
    - w karcie mam zapisane, że przyuczano i instruowano mnie do laktacji - nic takiego nie miało miejsca, nikogo u mnie nie było, prosiłam, nikt się nie pojawił, no chyba że można do tego zaliczyć wyciskanie na siłę mleka z piersi przez pielęgniare...bez mojej zgody na siłę, na chama
    - braki wiedzy co szczególnie mnie dobiło, koleżanka miała synka ze złamanym obojczykiem...4 razy zmieniano karteczkę z 'lewy obojczyk' na 'prawy obojczyk' aż zrobiła aferę, baby nie rozróżniały strony lewej od prawej każdy miał swoją teorię
    - neonatolodzy nie potrafili określić czy dziecko koleżanki ma naczyniak na twarzy czy nie, bo nigdy nie widziały i w sumie to nie wiadomo

    NAJGORSZE: w trakcie porodu położna, która go prowadziła miała piękne długie paznokcie hybrydy na które zakładała rękawiczki i masowała mi szyjkę macicy - dziecko z krwiakiem na głowie, nie pisze już o dodatkowym bólu jaki to wywoływało, zabraniała mi usiąść na piłce, zabraniała mi usiąść na wyższym krzesełku, dopuszczała tylko taką aktywność jaką ona uważała za słuszną, była niesamowicie arogancka i jawnie prowadziła ze mną na sali walkę i opierdalanie - zero wsparcia, zero zwykłej dobrej woli. Kiedy urodziłam, dzidzi było bezpieczne i zszywano mnie chyba z 3 godziny i wyłam z bólu, blond suczysko blokowało mi nogi i coś syczało, odpłaciłam jej sowitym kopniakiem w klatę, celowałam w jej twarz ale cholera nie trafiło.







    happilyeverafter lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2020, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alodia 😲 powinnaś to zgłosić, opisać do fundacji rodzić po ludzku.. masakra współczuję 😟

  • PattisonBM Autorytet
    Postów: 1538 761

    Wysłany: 21 kwietnia 2020, 06:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak wyglada sprawa porodow w czasie pandemii? Interesuje mnie Bielanski i Orlowski...
    Czy masowo robia CC czy pozwalaja na PSN...czy w maseczkach jak opieka po gdy nie ma odwiedzin i pomocy przy dziecku ze strony rodziny...

    Patrycja
    ckai3e3k58e1o9b9.png
    klz9krhmuufdsvvx.png
    22.04.2022 Mateusz juz z nami 🤱
    23.08.2021 II na teście ❤
    16.05.2020 Lilianka juz z nami 🤱
    13.09.2019 dwie kreski na teście ciążowym ❤️
    29.06.2019 🤵👰
  • daria1 Przyjaciółka
    Postów: 160 32

    Wysłany: 18 maja 2020, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pozwalają na wszystko

    ubranka dla niemowląt
  • Spero777 Koleżanka
    Postów: 31 19

    Wysłany: 21 maja 2021, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szpital Czerniakowski radzę omijać szerokim łukiem. Mają bardzo dobrą neonatologię, ale nic nie wymaże traumy związanej z porodem i pobytem w tym szpitalu. Personel mentalnie tkwi w epoce Gierka i dotyczy to zarówno lekarzy jak i położnych. Położna nie jest tam od pomagania w rodzeniu i instruowaniu jak oddychać czy przeć tylko od nacięcia krocza nawet bez potrzeby i zrobienia ktg. Nikt niczego nie tłumaczy i nie pyta o zgodę. Chyba tylko wymiana tzw. "góry" coś by zmieniła.

  • Laura Autorytet
    Postów: 293 193

    Wysłany: 26 kwietnia 2022, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny , macie jakieś świeże opini w zakresie szpitali w Warszawie, które polecacie + oraz -?

    Starania od 05.2019
    IVF- listopad 2021- nieudana próba transferu 5 dniowego zarodka
    IVF- styczeń 2022 - udany transfer 5 dniowego zarodka
    IVF-wrzesien 2023- transfer 3 dniowego zarodka- nieudany

    IVF2-luty 2024-udany transfer 5 dniowego zarodka
    BetaHCG- 432(11dpt)
    BetaHCG- 1077(13dpt)
    Mamy serduszko ❤️- 13.03.2024
    Prenatalne I-trymest 15.04.2024 ( ryzyka niskie )

    Stan 3 - ❄️

    👩 37l.
    🧔 35l.
    👼 02.2020 (10 tc)
    👶 09.2022 - córeczka

    ❌MTHFT-A1298C hetero
    ❌PAI-1 homo
    ❌ niedrożność jajowodów L i P
    ✔ AHM 4.0
  • Malina1985 Przyjaciółka
    Postów: 246 40

    Wysłany: 28 kwietnia 2022, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laura wrote:
    Dziewczyny , macie jakieś świeże opini w zakresie szpitali w Warszawie, które polecacie + oraz -?

    Ja pewnie bedę mogła mieć opinię na Żwirki i Wigury- ale to pod koniec przyszlego tygodnia ;)
    Ale słyszalam super opinie o Miedzyleskim Szpitalu Specjalistycznym:
    -świetne warunki
    -super kadra
    -szpital ma II stopień referencyjności i "za płotem" Centrum Zdrowia Dziecka :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 kwietnia 2022, 08:59

  • Mammisima88 Koleżanka
    Postów: 38 6

    Wysłany: 25 czerwca 2022, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo polecam Żelazną, przy jednym i przy drugim porodzie mega opieka, nigdy mnie nie zawiedli! Podchodzą do kobiety z empatią, nie potrzeba wykupionej położnej by w pełni profesjonalnie zajęli się rodzącą i dzieciątkiem. Opieka na medal!

  • 910608 Autorytet
    Postów: 581 627

    Wysłany: 26 czerwca 2022, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja planuję rodzić w MSWiA. Termin mam za dni 10, więc mam nadzieję, że uda mi się napisać tu relację z dobrego porodu :)
    Myślałam o Żelaznej, bo jest tam możliwość porodu do wody, którego wizja baaaardzo mi odpowiada, ale skutecznie odstrasza mnie to ile ciężarnych tam chce rodzić.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 czerwca 2022, 22:09

    Mammisima88 lubi tę wiadomość

    rMQJp2.png

    05/2021 - 💔
    02/09/21 - 💔
    27/10/21 - ⏸ 🤯 beta 484 ⏩ 6677🙏 (2️⃣5️⃣cs)
    23/11/21 - USG ⏩ 1 cm 👶
    23/12/21 - I prenatalne ⏩ 58 mm człowieka, pomiary w normie 👌
    15/02/22 - połówkowe ⏩ 346 g dziewczynki, w USG PRUV 😔
    14/07/22 - Inka 🎀, 2730g, 48 cm

    ⚠️ zaburzenia odżywiania ⚠️ depresja

    📍Warszawa
  • Mammisima88 Koleżanka
    Postów: 38 6

    Wysłany: 5 lipca 2022, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak dla mnie na Żelaznej jest super opieka! Nie zawiodłam się na nich ani razu, położne anioły 😇

  • justyna_ Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 24 października 2023, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak teraz wygląda sprawa porodów w Imid? Jest ktoś na bieżąco?

‹‹ 56 57 58 59 60
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ