X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród gdzie rodzić w Warszawie? ;)
Odpowiedz

gdzie rodzić w Warszawie? ;)

Oceń ten wątek:
  • Agaata Autorytet
    Postów: 3778 5914

    Wysłany: 20 lutego 2017, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli masz kwalifikacje do cc to raczej nie będą Cie namawiać ;-) ja zaklepalam salę jednoosobowa w.momencie jak zapadla decyzja o cc, sale jak dla mnie są beznadziejnie drogie - 500 zl doba :/ ale warto, po poprzednim cc nie miałam sali i byłam na dwuosobowej, byłoby całkiem spoko, gdyby nie to, ze córeczka wspollokatorki płakała 2 dni non stop i bardzo nas zmeczyla...

    relgj44j0jdjxxnn.png
    f2wlx1hpmkxg2b4v.png
    h4zp0tc7mm1rsrjp.png
  • Angie 232 Autorytet
    Postów: 279 282

    Wysłany: 21 lutego 2017, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieję :)
    a to wtedy można już było zaklepać salę?
    któraś z dziewczyn pisała wcześniej, że tylko w dniu cięcia można tam iść i zamówić..
    ceny są faktycznie kosmiczne, nie wiem skąd oni je biorą :)

    Szczęśliwa mama Zuzi <3
  • Leticia Autorytet
    Postów: 1973 1864

    Wysłany: 21 lutego 2017, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja próbowałam wcześniej zaklepać i się nie dało :) Koleżanka też próbowała, z tym samym rezultatem. Są też sale za 400 zł, ale tam zamiast kanapy jest rozkładany fotel.
    Jak masz kwalifikację do cc, to w razie czego pokazujesz skierowanie i nie będą Cię zmuszać do sn.

    km5se6yd8tj60462.png
    km5stv73q64rb58y.png
  • Agaata Autorytet
    Postów: 3778 5914

    Wysłany: 21 lutego 2017, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nieprecyzyjnie sie wyrazilam, ja miałam próbę porodu sn, która sie nie powiodla i jak zapadla decyzja o cc rano to poprosilam położną z porodowki zeby zaklepala mi salę, cc bylo przed 17.00 i sala zaklepana na nastepny dzień rano.

    relgj44j0jdjxxnn.png
    f2wlx1hpmkxg2b4v.png
    h4zp0tc7mm1rsrjp.png
  • Leticia Autorytet
    Postów: 1973 1864

    Wysłany: 21 lutego 2017, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aaa, to będąc już w szpitalu to rzeczywiście możliwe. Ja miałam cc rano, ze względu na powikłania noc spędziłam na pooperacyjnej, ale już krótko po zabiegu wiedziałam, że sala nazajutrz na mnie czeka. Zdaje się, że trzymały dla mnie pustą przed tę jedną noc, ale to pewnie przez moją marną kondycję ;) uznały, że wolą, żeby mąż się mną zajmował :P

    km5se6yd8tj60462.png
    km5stv73q64rb58y.png
  • Agaata Autorytet
    Postów: 3778 5914

    Wysłany: 21 lutego 2017, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oni chyba nie mają teraz aż takiego obłożenia, a sal mają teraz więcej, dlatego moją też trzymali całą noc, bo mąż o 19.00 pytał czy będę miała salę na rano, to powiedzieli, że gotowa czeka.

    relgj44j0jdjxxnn.png
    f2wlx1hpmkxg2b4v.png
    h4zp0tc7mm1rsrjp.png
  • Leticia Autorytet
    Postów: 1973 1864

    Wysłany: 21 lutego 2017, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak szczerze mówiąc, to myślę, że położne kalkulują też, komu lepiej dać salę. Obok mnie na pooperacyjnej była kobitka po trzeciej cesarce, też chciała salę, ale nie dostała... Może uznały, że po dwójce dzieci poradzi sobie bez niczyjej pomocy ;) I bardziej opłaca się przydzielić salę takiemu nieogarowi jak ja ;)

    km5se6yd8tj60462.png
    km5stv73q64rb58y.png
  • Angie 232 Autorytet
    Postów: 279 282

    Wysłany: 22 lutego 2017, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny, zobaczymy już czy się uda jak tam dojadę dzień wcześniej :)

    Leticia, to że się pojawiły komplikacje to przecież się zdarza i wcale nie znaczy, że jeteś nieogar :P

    Szczęśliwa mama Zuzi <3
  • Martuśka 25 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 7 marca 2017, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej

  • Aga 1982 Znajoma
    Postów: 30 13

    Wysłany: 14 marca 2017, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam
    Dziewczyny proszę, jeśli macie doświadczenia z pordem IMiD, na Starynkiewicza albo na Wołoskiej? To moja 3 ciąza, poród bedzie drugi, o ile pierwszy poród na Madalińskiego w porządku , to poźniejsze poronienie na Madalińskiego zrujnowało moje zaufanie do personelu wszelkiego.Ta ciąza przebiega prawidłowo- termin na 9.05 a ja nadal nie wiem gdzie jechać. Nie potrzebuję luksusów a prawidłowej opieki i reakcji personelu gdyby coś nie szło tak jak powinno.Interesuje mnie zzo bez łaski i proszenia się.
    Będę wdzięczna za każdą opinię. Ciążę prowadzę w Medicover i nie u lekarza z tych szpitali.

    Aga1982
  • Barbie24 Ekspertka
    Postów: 246 183

    Wysłany: 14 marca 2017, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.A może są tu jakieś osoby, które mogą napisać coś na temat porodówki w Piasecznie?Każda informacja jest na wagę złota :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2017, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W 2014 rodzilam na Wołoskiej i niesamowicie chwale sobie ten szpital poród miałam wywoływany najpierw balonik który nic nie pomógł od 8 rano oxy ponieważ nie było żadnego postępu o 15 zrobili cesarke nie meczyli mnie mimo ze z dzieckiem było ok.miałam swoja położna panią Hanie i ona bardzo mi pomogła.kameralna atmosfera najwyższy stopień referencyjnosci świetni specjalisci nie żadna masowka jak ja to mowie w typowych położniczych szpitalach.Teraz staramy sie o drugie dziecko i na pewno tam grafie spowrotem:)
    Co do Piaseczna to nie polecam bo ma niski stopień referencyjnosci i przyjmują tylko ciążę bezproblemowe...

  • kasza Autorytet
    Postów: 670 127

    Wysłany: 29 marca 2017, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga 1982 wrote:
    Witam
    Dziewczyny proszę, jeśli macie doświadczenia z pordem IMiD, na Starynkiewicza albo na Wołoskiej? To moja 3 ciąza, poród bedzie drugi, o ile pierwszy poród na Madalińskiego w porządku , to poźniejsze poronienie na Madalińskiego zrujnowało moje zaufanie do personelu wszelkiego.Ta ciąza przebiega prawidłowo- termin na 9.05 a ja nadal nie wiem gdzie jechać. Nie potrzebuję luksusów a prawidłowej opieki i reakcji personelu gdyby coś nie szło tak jak powinno.Interesuje mnie zzo bez łaski i proszenia się.
    Będę wdzięczna za każdą opinię. Ciążę prowadzę w Medicover i nie u lekarza z tych szpitali.

    Hej, ja rodziłam w sierpniu 2016 w IMID :) miałam wykupioną położną. Jeśli chodzi o warunki, to nie jest to hotelowa zofia, natomiast personel super :) od razu zapytano mnie czy będę chciała znieczulenie. Co prawda na izbie przyjęć kolorowo nie było, raczej normalnie, ale na porodówce było swietnie :) nie wiem czy tak trafiłam, czy to kwestia wykupionej położnej. Jak masz pytania to śmiało :)

    LadyJo lubi tę wiadomość

    Kto nie boi się wierzyć, że się uda?
    Ja nie, ja wierzę, wiara czyni cuda.. <3
    klz9vcqgoe25tgnv.png

    klz9vcqggnhy4ejj.png
  • justa. Autorytet
    Postów: 785 651

    Wysłany: 2 kwietnia 2017, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Barbie24 wrote:
    Hej.A może są tu jakieś osoby, które mogą napisać coś na temat porodówki w Piasecznie?Każda informacja jest na wagę złota :)
    Koleżanka rodziła rok temu w Piasecznie. Poród ok, nie było problemu z zzo. Sale poporodowe 2 osobowe z olbrzymią łazienką. Jedyny minus to to że sale poporodowe i porodowe są obok i przez cały pobyt na oddziale słychać krzyki rodzących.

    ex2bx1hpg9qyhku2.png
  • Barbie24 Ekspertka
    Postów: 246 183

    Wysłany: 4 kwietnia 2017, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justa. wrote:
    Koleżanka rodziła rok temu w Piasecznie. Poród ok, nie było problemu z zzo. Sale poporodowe 2 osobowe z olbrzymią łazienką. Jedyny minus to to że sale poporodowe i porodowe są obok i przez cały pobyt na oddziale słychać krzyki rodzących.
    Czyli ogólnie pozytywna opinia, na to właśnie liczyłam ;) Krzyki rodzących nie będą mi straszne kiedy ja już będę po wszystkim :)

  • Inka91 Ekspertka
    Postów: 192 94

    Wysłany: 14 kwietnia 2017, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam serdecznie chciałabym podzielić sie ostatnimi wrażeniami ze szpitala Bielanskiego..
    Opieka przy porodzie super mimo iż mój mąż twierdzi ze zbyt malo sie mna interesowano to ja jestem zadowolona byl srodek nocy 4 porody jednocześnie wiec czego wymagac..zresztą ja nie lubie jak mi ktos obcy stoi nad glowa kiedy tego zupełnie nie potrzebuje. .personel ktory byl przy ostatniej akcji moglabym wychwalac pod niebiosa..pomagaly jak tylko mogly mimo mlodego wieku..po porodzie tez wszystko bylo ok jesli chodzi o opieke ale uwazajcie na kuchnie bo diety karmiocej matki to tam nie dostaniecie..dostalysmy na obiad zupe buraczkowa po ktorej caly oddzial plakal..rano przyszla polozna i powiedziała ze tak jest zawsze kiedy na obiad sa buraki albo pomodorowa..nastepnego dnia klopsiki w sosie pomidorowym.a na sniadanie surowe pomidory..tragedia..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 kwietnia 2017, 17:59

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2017, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przy wyborze Szpitala warunki lokalowe powinny byc daleko w tyle najwazniekszy jest stopien referencyjnosci czyli sprzet I personel... O piasecznie kiepskie sa ostatnio opinie...

  • virusek Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 18 kwietnia 2017, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a czy któraś z was rodziła ostatnio w Międzyleskim Szpitalu?

  • mag-da Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 11 maja 2017, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :) Przebrnęłam przez posty sprzed kilku lat i szczerze mówiąc, im dłużej się zastanawiam i więcej czytam opinii o szpitalach, tym bardziej nie mogę się zdecydować, gdzie mam rodzić...
    Widziałam, że raczej nie polecacie szpitala w Piasecznie, a właśnie tam planowałam pojechać. Początkowo myślałam o Żelaznej, ale właśnie boję się, że nie bedzie miejsca, więc po co się dodatkowo stresować... Czytałam na ich FB i na google sporo negatywnych opinii, mimo poleceń z Waszej strony. Na IP podobno standardem jest czekanie po 6-7 h na KTG, a później na badanie, przedmiotowe traktowanie itp.
    Czy ktoś może jeszcze wypowiedzieć się o Piasecznie? Bo tamtejsze położne mają raczej dobrą opinię, no i mam nadzieję, że nie będzie takiego obłożenia jak w św. Zofii.
    Zależy mi na tym, żeby mieć komfort psychiczny i móc urodzić w prywatności, gdzie przy parciu nie będzie 20 osób, gdzie będę mogła mieć własną salę itp. Oczywiście najważniejsze jest dobro dziecka, ale nie przewiduję komplikacji, dlatego też rozważam szpital o 1 st. referencyjności.


    Czy mogę prosić o jakieś opinie? W ogóle zastanawia mnie, jak w innych szpitalach załatwiana jest kwestia obchodów i oglądania krocza - czy gdzieś można liczyć na intymność?

  • mag-da Nowa
    Postów: 3 0

    Wysłany: 11 maja 2017, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Barbie24 wrote:
    Czyli ogólnie pozytywna opinia, na to właśnie liczyłam ;) Krzyki rodzących nie będą mi straszne kiedy ja już będę po wszystkim :)


    Czy może jesteś już PO? mogłabyś podzielić się opinią?

‹‹ 51 52 53 54 55 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ