X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Gdzie rodzić w Szczecinie?
Odpowiedz

Gdzie rodzić w Szczecinie?

Oceń ten wątek:
  • asia656 Koleżanka
    Postów: 32 19

    Wysłany: 30 czerwca 2015, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super !!! Serdecznie gratuluję :) :) Wszystkiego dobrego dla Was :) :)

    Teraz czekamy na Kasiarzynkę :)

    Kasiarzynka lubi tę wiadomość

    mhsvi09k1xjdvhs9.png
  • Kasiarzynka Autorytet
    Postów: 1087 672

    Wysłany: 1 lipca 2015, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołączam się do gratulacji :) !

    Asia, dzięki - na mnie jeszcze chwilkę poczekacie :) :) :) .

    wnidtv73dpzdszlc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lipca 2015, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temat dawno nie odświeżany ale ja polecam z Zdroje urodziłam tam w 30 tc córeczkę, uratowali ją i jest zdrowym wcześniakiem :)

    Kasiarzynka lubi tę wiadomość

  • Symfonia Przyjaciółka
    Postów: 169 38

    Wysłany: 19 września 2015, 00:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja słyszałam, że w Zdrojach jest tak duża kolejka, że czasami odsylaja do innego szpitala.

    1aa89a7d18.png

    02.02.2016 Synek już z nami na świecie :*
  • Paulena Nowa
    Postów: 1 1

    Wysłany: 20 września 2015, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, jak sytuacja na porodówkach? Słyszałam o przepełnieniu. Termin mam za miesiąc ale maluch może wyjść w każdej chwili.

    AnULa7 lubi tę wiadomość

  • karolinat Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 25 września 2015, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakie opinie o Pomorzanach i Zdrojach? ;)

  • justi7 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 29 września 2015, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sama miałam dużo wątpliwości i stresów w związku z wyborem miejsca porodu, ponieważ termin miałam pod koniec kwietnia, kiedy to co chwilę było słychać o skandalicznych przypadkach odsyłania pacjentek ze względu na przepełnione oddziały w zdrojach i na pomorzanach. W związku z tym zdecydowałam się na poród w Centrum Narodzin Mamma. Teraz z czystym sumieniem mogę polecić każdej przyszłej mamie, dla której oprócz profesjonalnej opieki liczy się serdeczna, ciepła atmosfera, poczucie bezpieczeństwa i komfort, również ten psychiczny. Zapewniono nam wsparcie i opiekę o jakiej nawet nie śniłam, że można czegoś takiego doświadczyć w służbie zdrowia. Narodziny mojego synka i nasz pobyt w szpitalu mogę zaliczyć do jednego z piękniejszych wspomnień w moim życiu! Po narodzinach do dziś mogę liczyć na pomoc i opiekę pediatrów czuwających nad rozwojem mojego Michasia. Więc jeśli macie jakieś wątpliwości to naprawdę warto zrezygnować z kilku przyjemności czy wyjazdów wakacyjnych, bądź nawet paru ekstrasów do wyprawki dla maluszka i zainwestować w poród w Mammie, a można dzięki temu zyskać wspaniałe chwile narodzin i komfort psychiczny w ostatnim miesiącu ciąży :)

  • karolinat Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 30 września 2015, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z tego, co patrzyłam to dość drogo jest w tym Centrum Mamma, bynajmniej dla mnie, gdyż jestem obecnie niepracującą studentką. Nie mogę sobie na to pozwolić, dlatego muszę dać sobie radę w szpitalach publicznych. Ale dziękuję za sugestię. :)
    Życzę wszystkiego dobrego ;)

  • Symfonia Przyjaciółka
    Postów: 169 38

    Wysłany: 30 września 2015, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justi7 wrote:
    Sama miałam dużo wątpliwości i stresów w związku z wyborem miejsca porodu, ponieważ termin miałam pod koniec kwietnia, kiedy to co chwilę było słychać o skandalicznych przypadkach odsyłania pacjentek ze względu na przepełnione oddziały w zdrojach i na pomorzanach. W związku z tym zdecydowałam się na poród w Centrum Narodzin Mamma. Teraz z czystym sumieniem mogę polecić każdej przyszłej mamie, dla której oprócz profesjonalnej opieki liczy się serdeczna, ciepła atmosfera, poczucie bezpieczeństwa i komfort, również ten psychiczny. Zapewniono nam wsparcie i opiekę o jakiej nawet nie śniłam, że można czegoś takiego doświadczyć w służbie zdrowia. Narodziny mojego synka i nasz pobyt w szpitalu mogę zaliczyć do jednego z piękniejszych wspomnień w moim życiu! Po narodzinach do dziś mogę liczyć na pomoc i opiekę pediatrów czuwających nad rozwojem mojego Michasia. Więc jeśli macie jakieś wątpliwości to naprawdę warto zrezygnować z kilku przyjemności czy wyjazdów wakacyjnych, bądź nawet paru ekstrasów do wyprawki dla maluszka i zainwestować w poród w Mammie, a można dzięki temu zyskać wspaniałe chwile narodzin i komfort psychiczny w ostatnim miesiącu ciąży :)


    Nie ma to jak reklama :)) ciekawe ile płacą za pisanie na forach :))

    Kasiarzynka lubi tę wiadomość

    1aa89a7d18.png

    02.02.2016 Synek już z nami na świecie :*
  • justi7 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 1 października 2015, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Symfonia wrote:
    Nie ma to jak reklama :)) ciekawe ile płacą za pisanie na forach :))
    W moim przypadku zapłatom są cudowne wspomnienia z porodu i pierwszych godzin życia dziecka :)

  • Symfonia Przyjaciółka
    Postów: 169 38

    Wysłany: 1 października 2015, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oczywiście :)

    1aa89a7d18.png

    02.02.2016 Synek już z nami na świecie :*
  • vincaminor Autorytet
    Postów: 1048 1046

    Wysłany: 4 października 2015, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam zamiar rodzić w Mammie właśnie. Pomorzany nie wchodzą w grę, w Zdrojach wylądowałam w 2013 roku z poronieniem i potraktowano mnie jak śmiecia - nigdy więcej tam nie wrócę, choćbym miała rodzić pod mostem. Ewentualnie Police wchodziły w grę, ale Mamma jest bliżej, mój lekarz tam pracuje i komfort zupełnie inny. Fakt - kosztuje, ale płacę za realne korzyści i traktuję to jako inwestycję w komfort nasz i naszego Synka. :)

    Nie, nikt mi nie zapłacił za ten wpis.

    justi7 lubi tę wiadomość

    grudzień 2013 - śpij mój Aniołku... :*
    h84fi09kllurhqo8.png
  • Symfonia Przyjaciółka
    Postów: 169 38

    Wysłany: 5 października 2015, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vincaminor to widać na pierwszy rzut oka, choćby dlatego, że masz ponad 800 wpisów na całym forum.
    Też bym chciała tam rodzić ale mnie na to nie stać i trudno. Będę się męczyć w szpitalach gdzie mają podpisaną umowę z NFZ.

    1aa89a7d18.png

    02.02.2016 Synek już z nami na świecie :*
  • vincaminor Autorytet
    Postów: 1048 1046

    Wysłany: 5 października 2015, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie też szczerze mówiąc niespecjalnie stać. ;) Ale znalazłam inne rzeczy, na których mogę oszczędzić, część rozłożymy na raty i jakoś to będzie. Już pomijając to, że w teoretycznie państwowych szpitalach też trzeba płacić i to nie mało - np. w Zdrojach, żeby mieć jako tako spokojną głowę, że nie odeślą "bo nie ma miejsc" trzeba mieć wykupioną położną z fundacji. Suma jest czterocyfrowa. I to już jest draństwo.

    Co ciekawe Mamma spełnia komplet warunków, które stawia NFZ przed podpisaniem umowy - chcieli ją podpisać, aby część usług, które są "w pakiecie" teoretycznie dla każdej rodzącej była finansowana z funduszu. Niestety NFZ uważa, że sytuacja z porodówkami w Szczecinie jest dobra i nie ma potrzeby finansować kolejnej. Ciekawe skąd w takim razie ciągle się słyszy, że kobiety w trakcie porodu są odsyłane ze szpitala do szpitala, bądź multum czasu spędzają na korytarzach szpitalnych.

    Dobrze chociaż, że w Mammie funkcjonuje darmowa szkoła rodzenia w ramach funduszu - polecam szukającym, sama chodzę i jestem bardzo zadowolona.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 października 2015, 15:36

    justi7 lubi tę wiadomość

    grudzień 2013 - śpij mój Aniołku... :*
    h84fi09kllurhqo8.png
  • Kasiarzynka Autorytet
    Postów: 1087 672

    Wysłany: 9 października 2015, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja rodziłam niecały miesiąc temu na Pomorzanach i mogę je polecić. Mąż był obecny podczas cesarki i kangurował małą póki mnie zszywali. Komfort ok, wszyscy sympatyczni a położne odpowiadały na każde pytania. Uczyły mnie jak prawidłowo dostawić małą do piersi po operacji.

    Izba przyjęć to jakaś tragedia, ale potem jest już z górki :) .

    wnidtv73dpzdszlc.png
  • Symfonia Przyjaciółka
    Postów: 169 38

    Wysłany: 9 października 2015, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiarzynka wrote:
    Ja rodziłam niecały miesiąc temu na Pomorzanach i mogę je polecić. Mąż był obecny podczas cesarki i kangurował małą póki mnie zszywali. Komfort ok, wszyscy sympatyczni a położne odpowiadały na każde pytania. Uczyły mnie jak prawidłowo dostawić małą do piersi po operacji.

    Izba przyjęć to jakaś tragedia, ale potem jest już z górki :) .


    Ja również skłaniam się na pomorzany. Jaki czas spędziliście w szpitalu po cc?
    Jakie warunki w pokojach i toaletach? czy mogłaś wcześniej "zwiedzić" oddział?

    o IP w żadnym szpitalu nie słyszałam nic dobrego :/

    1aa89a7d18.png

    02.02.2016 Synek już z nami na świecie :*
  • Kasiarzynka Autorytet
    Postów: 1087 672

    Wysłany: 9 października 2015, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie zwiedzałam wcześniej oddziału, ale z tego co wiem w jakiś tam dzień normalnie zbierają grupkę na izbie przyjęć i oprowadzają. Jak rodziła moja kuzynka to to były wtorki - ale to było dobrych parę lat temu więc lepiej zadzwoń tam i dopytaj.

    Warunki - na patologii 7 osobowa sala, po porodzie 3. Łazienki są na korytarzu, dość często sprzątane. Jedzenie katastrofa. Generalnie średnio, ale personel nadrabiał. Rodziłam w środę, a w piątek już byłyśmy w domu. Na pierwszą noc oddałam małą i mogłam wypocząć. Jest możliwość aby dokarmiali bądź wołaki by dostawić dziecko. Jak masz jakieś jeszcze pytania, to śmiało :) .

    wnidtv73dpzdszlc.png
  • Symfonia Przyjaciółka
    Postów: 169 38

    Wysłany: 14 października 2015, 13:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiarzynka wrote:
    Nie zwiedzałam wcześniej oddziału, ale z tego co wiem w jakiś tam dzień normalnie zbierają grupkę na izbie przyjęć i oprowadzają. Jak rodziła moja kuzynka to to były wtorki - ale to było dobrych parę lat temu więc lepiej zadzwoń tam i dopytaj.

    Warunki - na patologii 7 osobowa sala, po porodzie 3. Łazienki są na korytarzu, dość często sprzątane. Jedzenie katastrofa. Generalnie średnio, ale personel nadrabiał. Rodziłam w środę, a w piątek już byłyśmy w domu. Na pierwszą noc oddałam małą i mogłam wypocząć. Jest możliwość aby dokarmiali bądź wołaki by dostawić dziecko. Jak masz jakieś jeszcze pytania, to śmiało :) .


    Dzięki będę musiała zadzwonić - ale będę się orientować za jakieś 2/3 miesiące a dzidzio ma na razie siedzieć w brzuszku ;)

    to szybko Cię wypuścili po cc.

    1aa89a7d18.png

    02.02.2016 Synek już z nami na świecie :*
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 października 2015, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mnie w zdrojach po cesarce wypuścili na drugi dzień po operacji. Mała została w szpitalu bo jest wcześniakiem.

  • Symfonia Przyjaciółka
    Postów: 169 38

    Wysłany: 18 października 2015, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela89 wrote:
    mnie w zdrojach po cesarce wypuścili na drugi dzień po operacji. Mała została w szpitalu bo jest wcześniakiem.


    W którym tygodniu miałaś cc?

    Jak często można odwiedzać swojego maluszka na oddziale?

    1aa89a7d18.png

    02.02.2016 Synek już z nami na świecie :*
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ