X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Gdzie rodzić w Szczecinie?
Odpowiedz

Gdzie rodzić w Szczecinie?

Oceń ten wątek:
  • Kasiarzynka Autorytet
    Postów: 1087 672

    Wysłany: 11 czerwca 2015, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam za was kciuki, aby poszło szybko (i bezboleśnie). Myślałam, że następnym razem "zameldujecie się" już po wszystkim :) . Uparte wasze dzieciaczki, nie dają się wypłoszyć tak łatwo. Dobrze im u was :) .

    wnidtv73dpzdszlc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asia656 wrote:
    To dobrze, że dobre wieści u Ciebie. Będę trzymała kciuki, żeby coś się u Ciebie zaczęło dziać. Najgorsza ta niepewność i oczekiwanie :)
    U mnie dziś popołudniu zaczęły się bóle podbrzusza, jak na okres...Hmmm, zobaczymy :)
    i jak tam sytuacja :) czybyś już tuliła maleństwo?

  • asia656 Koleżanka
    Postów: 32 19

    Wysłany: 13 czerwca 2015, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) Niestety, tak samo uparty jak u Ciebie :) Byłam wczoraj na KTG, generalnie wszystko w porządku, lekkie skurcze odnotowało, ale to wszystko..
    Dziś w zasadzie przeszło, a już miałam nadzieję :)

    mhsvi09k1xjdvhs9.png
  • Kasiarzynka Autorytet
    Postów: 1087 672

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I jak dziewczyny, dalej w dwupakach czy macie już swoje maluszki :) ?

    wnidtv73dpzdszlc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja w dwupaku niestety . Ale już mały mogły wyjść o przeraża mnie jego waga = 12 maja miałam robione USG i waga wyszła 2711, lekarz mówił że tygodniowa przybiera 200 g. Więc aż się boje ile teraz może ważyć

  • Kasiarzynka Autorytet
    Postów: 1087 672

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hm... na tym etapie USG już chyba nie będziesz miała :/ ale trzymam kciuki aby nie był przesadnie wielki i wszystko przebiegło "gładko". A jakieś zwiastuny rozwiązania, czy cisza?

    wnidtv73dpzdszlc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    USG na pewno zrobią po przyjęciu do szpitala.Brak jakichkolwiek oznak nic nie boli, nic nie leci bardzo dobrze sie czuje.Wiec zobaczymy trzeba czekac

  • asia656 Koleżanka
    Postów: 32 19

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 05:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny :) z ogromną radością informuje, ze 15 czerwca przyszedł na świat mój synek Franio :))) waga 3470g, długość 53 cm. Mamy sie bardzo dobrze:) jak bede juz w domu napisze wiecej :)) pozdrawiamy

    angel-84, Kasiarzynka lubią tę wiadomość

    mhsvi09k1xjdvhs9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asia656 moje gratulację. Dużo zdrówka dla Was :)

    Ja nadal w dwupaku. Jak do poniedziałku nic się nie zmieni to w poniedziałek mam głosić się do Zdroi na badania kontrolne i tam mają zdecydować czy zostawią mnie czy znowu mam się wstawić za 2 dni na kolejną kontrole.

    Jutro do 10 mam wstawić się w szpitalu na KTG

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 czerwca 2015, 11:43

  • Kasiarzynka Autorytet
    Postów: 1087 672

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia, gratulacje! Cieszę się, że jesteście już razem - zdrowia i jak najwięcej przespanych nocy :) .

    Angel, mam nadzieję że jutro coś ruszy u Ciebie (wg suwaczka byłoby dokładnie w terminie :) ).

    wnidtv73dpzdszlc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 czerwca 2015, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak myslicie jest mozliwosc żeby zrobili mi jutro USG, bo ostatnio mialam robione w maju

  • Kasiarzynka Autorytet
    Postów: 1087 672

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę, że jest, zapytaj. Albo nawet ściemnij coś, że zmienił się charakter ruchów i chciałabyś zerknąć?

    Życzę powodzenia dzisiaj :) .

    wnidtv73dpzdszlc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już po :) Zrobione KTG brak skurczy, wszystko ok. Zrobili USG, Adanie ginekologiczne również dobre do porodu daleka droga. Personel bardzo miły, lekarze również. Kolejna wizyta w środę.

  • Kasiarzynka Autorytet
    Postów: 1087 672

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super, że mogłaś podejrzeć! A ile już waży, coś Ci mówili?

    wnidtv73dpzdszlc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2015, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Troszkę się źle ułożył do badania , ale lekarz mówił że + - 3400


    Jutro mam wstawić się w Zdrojach na indukcję - proszę trzymajcie kciuki za szybkie rozwiązanie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 czerwca 2015, 13:56

    Kasiarzynka lubi tę wiadomość

  • Kasiarzynka Autorytet
    Postów: 1087 672

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angel, trzymamy kciuki! Spróbuj dziś (pewnie mimo ogromnych emocji) się wyspać. Na pewno wszystko pójdzie gładko i szybko :) !

    wnidtv73dpzdszlc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiarzynka wrote:
    Angel, trzymamy kciuki! Spróbuj dziś (pewnie mimo ogromnych emocji) się wyspać. Na pewno wszystko pójdzie gładko i szybko :) !
    dziekuje ślicznie, wykąpałam sie i powoli przychodzi stres przed wielka niewiadoma gdyż nie wiem czego sie mogę spodziewać

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 czerwca 2015, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiarzynka wrote:
    Angel, trzymamy kciuki! Spróbuj dziś (pewnie mimo ogromnych emocji) się wyspać. Na pewno wszystko pójdzie gładko i szybko :) !
    dziekuje ślicznie, wykąpałam sie i powoli przychodzi stres przed wielka niewiadoma gdyż nie wiem czego sie mogę spodziewać

  • Kasiarzynka Autorytet
    Postów: 1087 672

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angel, codziennie wchodzę i sprawdzam, czy się zameldowałaś już odpakowana :) . Trzymam kciuki, że wszystko poszło bezboleśnie i tulisz już w ramionach swój skarb!

    wnidtv73dpzdszlc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2015, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My już w domu . Kacperek urodzony przez cc, w dniu 27.06.2015 o godzinie 2.06 3690g i 57 cm 10 punktów pozdrawia ciocie forumkowe.

    Kasiarzynka lubi tę wiadomość

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ