X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Gdzie rodzić w Krakowie?
Odpowiedz

Gdzie rodzić w Krakowie?

Oceń ten wątek:
  • VR Koleżanka
    Postów: 165 12

    Wysłany: 27 stycznia 2020, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co sądzicie o Szpitalu Żeromskiego?

    52f668246f.png

    [*] 8tc 10.2016 łyżeczkowanie
    [*] 5tc 08.2017 cp
    Kraków

    MTHFR C6ttC-T hetero
    PAI-1 4G/5G homo
    hiperprolaktynemia czynnościowa
  • Limonka Autorytet
    Postów: 811 331

    Wysłany: 11 lutego 2020, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    VR, bylam tylko na dniu otwartym i polecam pojsc zobaczyc czy porozmawiac z personelem. Z minusow jest tylko jedna lazienka przy jednej sali porodowej dla wszystkich rodzacych. Z plusow na pewno odnowione pokoje z lazienkami.

    Coreczka 11.2019 <3
  • VR Koleżanka
    Postów: 165 12

    Wysłany: 12 lutego 2020, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Najbardziej zależałoby mi na miłym personelu. Ponoć w Żeromskim jest ok.

    52f668246f.png

    [*] 8tc 10.2016 łyżeczkowanie
    [*] 5tc 08.2017 cp
    Kraków

    MTHFR C6ttC-T hetero
    PAI-1 4G/5G homo
    hiperprolaktynemia czynnościowa
  • Malwas Autorytet
    Postów: 1058 1346

    Wysłany: 28 listopada 2020, 00:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, czy któraś z Was rodziła w obecnych czasach na Ujastku? Jak w tej chwili wyglada opieka poporodowa? Byłabym wdzięczna, gdyby któraś z was również opisała, jak z jej perspektywy wyglądał poród cc

    3i49px9iphyqib5j.png
    7u22ugpjteqyoky0.png
    Starania od 03.2016 - PCOS, astenoteratozoospermia, MTHFR-A1298C, PAI-1 4G- układ homo;
  • nanu Autorytet
    Postów: 469 233

    Wysłany: 8 lutego 2021, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    VR wrote:
    Najbardziej zależałoby mi na miłym personelu. Ponoć w Żeromskim jest ok.
    Ja o Żeromskim raz słyszę opinie, że jest "ok", innym razem bardziej pozytywne i polecające, a potem historie takie, że lepiej nigdy nie stawiać tam stopy... Czyli generalnie jak w każdym innym szpitalu - albo będziesz mieć szczęście i poród i potem bez żadnych problemów i komplikacji, więc szybko wyjdziesz i będziesz generalnie dobrze wspominać pobyt... albo będziesz mieć pecha.

  • kinnga Ekspertka
    Postów: 137 382

    Wysłany: 3 marca 2021, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a czy ktoś ma jakieś świeże informacje odnośnie Siemiradzkiego ? Planuje tam rodzic w sierpniu bo przyjmuje tam moja lekarka a nie jestem z Krakowa i całkiem zielono w głowie 🤷🏼‍♀️

  • Aga1 Koleżanka
    Postów: 35 10

    Wysłany: 19 marca 2021, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, ja jestem dopiero na początku drogi i stoję przed wyborem lekarza prowadzącego. Możecie polecić dobrego lekarza, który pracuje w Ujastku lub Koperniku? Mam pakiet w Luxmed, więc fajnie jakby też tam przyjmował, ale nie jest to konieczne. Dziekuje❤️

  • Filcek Ekspertka
    Postów: 248 88

    Wysłany: 5 sierpnia 2021, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć, mam pytanie czy któraś miała niedawno CC w Koperniku ? Jak to obecnie wygląda ? Pytam głównie o kangurowanie w czasach pandemii, możliwość odwiedzin męża czy mamy jakby trzeba było pomóc. Ewentualne pytanie jeszcze o dostępność laktatorow czy mleka jeśli zajdzie taka konieczność.

    oar843r8382kexia.png
  • krakowianka Koleżanka
    Postów: 57 41

    Wysłany: 14 października 2021, 13:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)
    Wątek ma aż 59 stron, ale większość informacji sprzed 2018 roku, dlatego chciałabym podbić temat.
    Jaki szpital w Krakowie jest na chwilę obecną najlepszym wyborem Waszym zdaniem?
    To jest moja pierwsza ciąża, jestem zielona w temacie, nie mam nawet lekarza prowadzącego tylko chodzę do różnych w ramach Medicover. Zaraz drugi trymestr i najwyższa pora zorientować się w temacie.
    Będę naprawdę bardzo wdzięczna za jakiekolwiek informacje odnośnie polecanych lekarzy i szpitali :)

    oar89n73xzmmljq3.png
  • Izi Autorytet
    Postów: 1935 2400

    Wysłany: 22 października 2021, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dużo znajomych poleca Rydygiera - możliwość porodu w pozycjach wertykalnych, dobra opieka, na gdzierodzic.pl też dobre opinie. Ale wiadomo jak trafisz na słaby personel to trafisz...

    Żermoski widziałam dobre opinie na gdzierodzić ale nie słyszałam od nikogo nic o tym miejscu w sumie.

    Kopernika - dziewczyny na ovufriend pisały co i jak - z porodów zwykle zadowolone ale z opieki po już nie zazwyczaj, ja osobiście nie mam zaufania (chyba przez to, że czytałam kiedyś artykuł o tym oddziale plus rozmawiałam z pielęgniarką stamtąd i jestem lekko uprzedzona)

    Szwagierka poleca Ujastek, ale tylko z dokupieniem swojej położnej albo dodatkowej usługi - wtedy inaczej traktują bo ponoć tak normalnie to słabo, plus dla nich, że mają oddział neonatologii więc jak zacznie się wcześniej poród to jadę tam żeby być w 1 szpitalu z maluchem.

    krakowianka myślę, że dobrze gdybyś chodziła w ramach medicoveru jednak do jednego lekarza, wiesz widzi wtedy z wizyty na wizytę co się dzieje na usg, nie musisz na każdej wizycie opisywać swojej historii od nowa, wie czy jest coś niepokojącego, wiadomo jakieś prenatalne itp. robi się często u innego, czasami jak coś niepokojącego się dzieje, a Twój nie ma terminu szuka się kogokolwiek ale jednak te wizyty "rutynowe" warto mieć u jednego, też wydaje mi się większy komfort psychiczny, bo możesz nabrać zaufania itp.

    ♥ starania od 2021

    ♥ ja 26 lat, cykle zwykle 34-40 dni, lub dłuższe, na razie polecenie wyluzowania, z koleżanką prolaktyną różnie się dogadujemy, raczej nie jest przyjaźnie nastawiona
    ♥ mąż 29 lat, leczenie i suplementacja pod okiem androloga, teratozoospermia

    ♥11.08 beta 137,70
    ♥13.08 beta 446,20

    oar8tqyw214jl49t.png
  • krakowianka Koleżanka
    Postów: 57 41

    Wysłany: 22 października 2021, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izi wrote:
    U mnie dużo znajomych poleca Rydygiera

    Izi, bardzo dziękuję Ci za odpowiedź :) Tym bardziej, że już chyba nikt nie zagląda na ten wątek ;)
    U mnie ostatnio trochę się wyjaśniło, bo okazało się, że moja ciąża jest niestety podwyższonego ryzyka, a że wcześniej moje leczenie prowadził lekarz z Kopernika, to na razie tego się będę trzymać.
    Kiedy pisałam tego posta miałam nadzieję na nudną ciążę i wybór samodzielny wybór szpitala ale cóż...

    oar89n73xzmmljq3.png
  • Paulina1995 Znajoma
    Postów: 18 8

    Wysłany: 28 stycznia 2022, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ujastek - laktator
    Hej ! Dziewczyny info ze strony Ujastka z przed kilku dni informuję ,że mamy które urodzą od 20 stycznia przez miesiąc otrzymają bezpłatnie laktator (prawdopodobnie firmy neno) oraz przed przyjęciem nie testują już pacjentek na COVID.
    Dodam również link w którym opowiadam o pobycie w Apartamencie na Ujastku, jeśli macie ochotę zapraszam do obejrzenia :)

    https://youtube.com/watch?v=EI30B9hB3v8&feature=share

    👩1995
    🧑1993
    Rozpoczęcie starań - 01.2021
    Igorek 19.11.2021 godz. 8.49 💙💙💙
‹‹ 55 56 57 58 59
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ