X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Gdzie rodzić w Kielcach?
Odpowiedz

Gdzie rodzić w Kielcach?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Ewelina88 Autorytet
    Postów: 1608 1766

    Wysłany: 10 lipca 2014, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny. Powoli zastanawiam się nad wyborem szpitala w Kielcach. Byłam do tej pory zdecydowana na szpital na Kościuszki ale w tym momencie różne opinie krążą. Co polecacie? Kościuszki, Czarnów, Prosta?

    zplX18SyZp.gif
    https://www.maluchy.pl/li-70300.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2014, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    słyszałam dobre opinie o Prostej, ale na ile to prawda to nie jestem w stanie powiedzieć. Sama leżałam tam na endokrynologii jak jeszcze starałam się o dzidziusia - sale obok porodówek i na oko warunki są tam bardzo fajne, nie wiem jak z opieką medyczną.

    Ewelina88 lubi tę wiadomość

  • Ewelina88 Autorytet
    Postów: 1608 1766

    Wysłany: 26 lipca 2014, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też słyszałam, że na Prostej jest najlepiej. W ostatnich latach podobnież sytuacja się tam zmieniła na wielki plus. I chyba na ten właśnie się zdecyduję.
    Coś mało mam z Kielc i okolic.

    turkawka lubi tę wiadomość

    zplX18SyZp.gif
    https://www.maluchy.pl/li-70300.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 lipca 2014, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znajoma ma na dniach rodzić na Prostej, a zdecydowała się na ten szpital, bo tu mają dodatkowo jakieś "specjalne" znieczulenie.

    Na ovufriendzie w "świętokrzyskich staraczkach" są aktualnie 4 ciężarówki (włącznie ze mną) w tym jedna dziewczyna w ciąży z bliźniakami :) i dziewczyny z Kielc wymieniają się tam doświadczeniami a propo lekarzy itp.,także jak cos to tam zajrzyj - zapraszamy. ja jestem z okolic Kielc i będę rodzić u siebie w mieście, ale tak jak wspominałam pobyt na Prostej zaliczyłam.
    a tu na belly faktycznie coś mało, chyba, że się nie ujawniają ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lipca 2014, 11:22

    Ewelina88 lubi tę wiadomość

  • Ewelina88 Autorytet
    Postów: 1608 1766

    Wysłany: 26 lipca 2014, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za info. :) Kiedyś tam byłam, ale właśnie większość pisała o staraniach itp więc dlatego tutaj stworzyłam nowy wątek. Jak urodzi to daj znać czy ok było. :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lipca 2014, 12:16

    zplX18SyZp.gif
    https://www.maluchy.pl/li-70300.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2014, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oki

    acha zaproponowałam własnie świętokrzyskim zaciążonym staraczkom przeniesienie się tu żeby nie zalewać wątku o staraniach problemami ciążowymi :)

    Ewelina88 lubi tę wiadomość

  • Pinia108 Autorytet
    Postów: 394 464

    Wysłany: 27 lipca 2014, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to i ja się na razie na ten wątek przeniosę :)

    turkawka, Ewelina88 lubią tę wiadomość

    Marianna [*] 08.11.2013 8tc
    Kamilka 7.01.2015
    Jan [*] 19.04.2016 12 tc (8/9 tc)
    Weronika 11.08.2017
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2014, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    o widzę dziewczyny, że Wy to nawet ten sam etapie ciąży jesteście :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 lipca 2014, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny: https://bellybestfriend.pl/forum/w-ciazy-ogolne/swietokrzyskie-mamy-czekamy-kochamy-zapraszamy,3733,1.html?sd=1 :)

  • magda1986 Znajoma
    Postów: 30 13

    Wysłany: 30 lipca 2014, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny ja też będę rodzic w Kielcach i zdecydowałam sie na św Aleksandra na Kościuszki ponieważ tu pracuje mój lekarz prowadzący.Rodziłam tu pierwsze dziecko ale to bylo 9 lat temu wiec duzo sie zmienilo,,mam nadzieje że bedzie ok:)

    Magda
  • pabelka88 Autorytet
    Postów: 1391 1500

    Wysłany: 31 lipca 2014, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja czekam na 2 ciążę ale pierwsze dziecko rodziłam na KOściuszki i moja opinia jak najbardziej pozytywna!!!

    Zojka lubi tę wiadomość

    2007 Maciuś <3
    02.03.2016 transfer Blastocysty 411, 7dpt beta 54,9,9dpt beta 165,12dpt beta 625 <3 KOCHAM!!!
    2 mrożaczki -blastki 422 i 322 <3
    c899c781c5.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ