X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród GDZIE RODZIĆ W CZĘSTOCHOWIE ?
Odpowiedz

GDZIE RODZIĆ W CZĘSTOCHOWIE ?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Vanilka Autorytet
    Postów: 315 299

    Wysłany: 30 marca 2018, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a nie myslalyscie o Myszkowie? Nie jest tak daleko od Czewy a opinie bardzo dobre. Ja wlasnie zdecydowalam sie na ten szpital. Jestem z okolic Czestochowy. Przez ostatnie 5 lat nie slyszlam zlej opini o Szpitalu w Myszkowie opieka i wszytsko na +. Jesli faktycznie Czestochwa ma tak zle opinie moze warto rozwazyc inne miasto? A sadze ze 40 min max by sie jechalo tam z samego centrum.

    zem3cwa18ndfk4ne.png

    f2w33e3kg6mtqiad.png
  • Enigma_ Debiutantka
    Postów: 6 3

    Wysłany: 17 kwietnia 2018, 16:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja juz jestem po :) Jeszcze mocniej polecam Instytut Zdrowia Kobiety i Dziecka w Zabrzu. Po prostu REWELACJA! Tak jak się spodziewałam - super warunki i świetnie wykwalifikowany, empatyczny personel. Wszystko na NFZ.

    magdis lubi tę wiadomość

    hchy90bvju3t0p36.png
  • Andzia80 Znajoma
    Postów: 21 23

    Wysłany: 23 czerwca 2018, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podbijam pytanie ? Jest tu ktoś z Czestochowy :)

    Rocznik 80 - starania od września 2015
    Marzec 2017 - stymulacja CLO +ovitrelle
    Maj 2017 - stymulacja CLO +ovitrelle
    jajowody drożne, AMH - 1,90
    NK 21%
    18.10.2017 - 1IUI
    18.11.2017 -2 IUI
  • Tęskniąca Autorytet
    Postów: 1578 2583

    Wysłany: 1 lipca 2018, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest, jest....ale nie rodziłam w Częstochowie całe szczęście. Gdybym musiała to wybrałabym poród domowy - trzeba to tylko wcześniej zgłosić.

    nqtko7eswtot5kmm.png
  • Wikk Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 28 stycznia 2019, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam, mam pytanie do Enigmy, mam nadzieję, ze jeszcze zagladasz na forum:-). Czy miałaś lekarza prowadzącego w Zabrzu, czy były to wizyty w przychodni czy prywatnie? Zastanawiam się nad tym szpitalem.

  • Anebas Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 22 marca 2020, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam. A co myślicie o szpitalach w Bytomiu i Świętochowicach

  • Tata Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 1 grudnia 2020, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak wygląda odbiór nowo narodzonego dziecka w Częstochowie za komuny było znacznie lepiej chociaż w tedy to krew ze blatów zmywali teraz syf foto na priv jak to wyglada

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ