BellyBestFriend
Odpowiedz
Forum > Poród > Gdzie rodzić - Śląsk
Rozpocznij swój osobisty, inteligentny kalendarz ciąży BellyBestFriend!
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

AnkaNaklanka
Nowa
0

Wysłany: 15 marca 2018, 19:21
Cytuj | (0) | Zgłoś
Hej Dziewczyny :)

Mam pytanie odnośnie Indywidualnej opieki okołoporodowej w CZKiD w Zabrzu. Czy któraś z Was korzystała? Z którą położną rodziłyście? i ewentualnie na ile wcześniej trzeba się z położną skontaktować? :)

Pozdrawiam :)

FreshMm
Autorytet
1388

Wysłany: 18 marca 2018, 17:47
Cytuj | (1) | Zgłoś
Ja rodziłam teraz w Zabrzu zupełnie sama, nawet ojca dziecka nie było, bo nie dali mu urlopu. Jednak położna na oddziale cudowna, nie opuściła nawet na chwilę sali porodowej, ciągle do mnie mówiła. Podobno trafiła mi się najlepsza - o imieniu Edyta. Druga położna na oddziale też fajna, przyszła dołączyć na fazę parcia i prowadziła mój pierwsi poród. Tam nie trzeba płacić za prywatną położną, by mieć super opiekę. A jako położną środowiskową miałam Agatę W. z Babimedu w Chorzowie - cudowna, nowoczesna , jest jednocześnie doradcą laktacyjnym i od chustonoszenia, więc we wszystkim potrafi doradzić.

AnkaNaklanka lubi tę wiadomość

Iwr0p2.png

6JOCp1.png

Tanda
Autorytet
1366

Wysłany: 23 marca 2018, 19:01
Cytuj | (0) | Zgłoś
Rozważam poród w CZKiD w Zabrzu.
Wiecie może jak tam wygląda ze zwiedzaniem porodówki?
Otrzymałam informacje, że zajmuje się tym położna oddziałowa z bloku porodowego, dostałam do niej kontakt do dyżurki ale ciężko się dodzwonić. Chciałam tylko zapytać czy na zwiedzanie trzeba się wcześniej umówić, czy starczy przyjechać i ewentualnie w jakich dniach/godzinach. Może ktoś był i się orientuje jak to tam wygląda? Czy tak "z drogi" też wpuszczają i udzielą informacji?
W zasadzie zależy mi nie tyle na samym zwiedzaniu co bardziej na rozmowie - jak wygląda przyjęcie do porodu, gdzie się stawić jak się zacznie itp. Nie znam tego szpitala, nie chciałabym ze skurczami szukać parkingu czy wejścia do szpitala :)

Poprzednio rodziłam w szpitalu, który znałam wiec nie musiałam odwiedzać porodówki wcześniej, zresztą pracował tam mój lekarz więc miałam pełne info co i jak. Niestety porodówkę tam zamknęli i muszę rodzić gdzie indziej.

Matylda <3
klz9jw4zid0t29hn.png

olaaa7
Nowa
0

Wysłany: 28 marca 2018, 07:43
Cytuj | (0) | Zgłoś
Witam :) Czy rodził ktoś w ostatnim czasie w szpitalu w Siemianowicach Śląskich? Zastanawiam się nad tym szpitalem bo mam do niego najbliżej a mój lekarz prowadzący jest w nim ordynatorem.

Ola

Tęskniąca
Autorytet
2583

Wysłany: 28 marca 2018, 17:33
Cytuj | (0) | Zgłoś
Hej dziewczyny, a znacie może jakąś prywatną placówkę, w której można rodzić SN i ma dobre opinie?

nqtko7eswtot5kmm.png

Wiolad
Autorytet
245

Wysłany: 29 marca 2018, 23:05
Cytuj | (1) | Zgłoś
AnkaNaklanka wrote:
Hej Dziewczyny :)

Mam pytanie odnośnie Indywidualnej opieki okołoporodowej w CZKiD w Zabrzu. Czy któraś z Was korzystała? Z którą położną rodziłyście? i ewentualnie na ile wcześniej trzeba się z położną skontaktować? :)

Rodziłam tam dwa razy, jak dla mnie rewelacja. Rodziłam z Bożena Konarska Położna na medal :)

AnkaNaklanka lubi tę wiadomość

74dix1hpmwypzcju.png

Wiolad
Autorytet
245

Wysłany: 29 marca 2018, 23:09
Cytuj | (1) | Zgłoś
Tanda wrote:
Rozważam poród w CZKiD w Zabrzu.
Wiecie może jak tam wygląda ze zwiedzaniem porodówki?
Otrzymałam informacje, że zajmuje się tym położna oddziałowa z bloku porodowego, dostałam do niej kontakt do dyżurki ale ciężko się dodzwonić. Chciałam tylko zapytać czy na zwiedzanie trzeba się wcześniej umówić, czy starczy przyjechać i ewentualnie w jakich dniach/godzinach. Może ktoś był i się orientuje jak to tam wygląda? Czy tak "z drogi" też wpuszczają i udzielą informacji?
W zasadzie zależy mi nie tyle na samym zwiedzaniu co bardziej na rozmowie - jak wygląda przyjęcie do porodu, gdzie się stawić jak się zacznie itp. Nie znam tego szpitala, nie chciałabym ze skurczami szukać parkingu czy wejścia do szpitala :)

Poprzednio rodziłam w szpitalu, który znałam wiec nie musiałam odwiedzać porodówki wcześniej, zresztą pracował tam mój lekarz więc miałam pełne info co i jak. Niestety porodówkę tam zamknęli i muszę rodzić gdzie indziej.
Zwiedzałam ze szkołą rodzenia. A tak "z buta", to hmm można spróbowac, ale jak będzie młyn, to raczej nic z tego.

Tanda lubi tę wiadomość

74dix1hpmwypzcju.png

Andzia80
Znajoma
23

Wysłany: 30 marca 2018, 21:04
Cytuj | (0) | Zgłoś
Cześć dziewczyny,

czy któraś z Was może powiedzieć coś na temat porodówki w Świętochłowicach?

dzięki

Rocznik 80 - starania od września 2015
Marzec 2017 - stymulacja CLO +ovitrelle
Maj 2017 - stymulacja CLO +ovitrelle
jajowody drożne, AMH - 1,90
NK 21%
18.10.2017 - 1IUI
18.11.2017 -2 IUI

Inok
Debiutantka
7

Wysłany: 30 marca 2018, 21:51
Cytuj | (0) | Zgłoś
Ostatnio slyszalam duzo pozytywnych opinii o okregowym szpitalu kolejowym w katowicach. W kwietniu wybieram sie tam na dni otwarte.

FreshMm
Autorytet
1388

Wysłany: 15 kwietnia 2018, 22:10
Cytuj | (0) | Zgłoś
Andzia80 wrote:
Cześć dziewczyny,

czy któraś z Was może powiedzieć coś na temat porodówki w Świętochłowicach?

dzięki

Szwagierka rodziła naturalnie i zadowolona :)

Iwr0p2.png

6JOCp1.png

Andzia80
Znajoma
23

Wysłany: 16 kwietnia 2018, 19:39
Cytuj | (0) | Zgłoś
FreshMm wrote:
Szwagierka rodziła naturalnie i zadowolona :)

dzieki :)

Rocznik 80 - starania od września 2015
Marzec 2017 - stymulacja CLO +ovitrelle
Maj 2017 - stymulacja CLO +ovitrelle
jajowody drożne, AMH - 1,90
NK 21%
18.10.2017 - 1IUI
18.11.2017 -2 IUI

Tanda
Autorytet
1366

Wysłany: 17 kwietnia 2018, 14:53
Cytuj | (0) | Zgłoś
Wiolad wrote:
Zwiedzałam ze szkołą rodzenia. A tak "z buta", to hmm można spróbowac, ale jak będzie młyn, to raczej nic z tego.

Zadzwoniłam o to zapytać - można przyjechać zobaczyć o dowolnej porze, przez cały tydzień tylko radzą wcześniej zadzwonić ile jest porodów, żeby nie jechać na darmo. JAk wszystkie sale będą zajęte to ze zwiedzania nici, ale jak jakaś będzie wolna to bez problemu oprowadzą.

Matylda <3
klz9jw4zid0t29hn.png

AliskaM
Nowa
0

Wysłany: 18 kwietnia 2018, 19:05
Cytuj | (0) | Zgłoś
Cześć dziewczyny,

mam pytanie do tych, które rodziły w Gliwicach - czy warto brać prywatną opiekę położnej, obecnie jest to już koszt 1000 zł, czyi trochę dużo, mimo to jednak zastanawiam się czy warto zainwestować, jakie są Wasze zdania?

opóźniona
Autorytet
932

Wysłany: 23 kwietnia 2018, 14:41
Cytuj | (0) | Zgłoś
Witajcie !
Dzisiaj startuje Tydzień Pieluchy Wielorazowej. Zapraszam do wydarzenia na fb. Jest tam mnóstwo informacji oraz konkursów z wieloma nagrodami.

https://www.facebook.com/Tydzie%C5%84-Pieluchy-Wielorazowej-298376324026378/

ex2bmg7y4m1vrrro.pngwnid8u69v7hf6ldh.png

*MiKi23*
Autorytet
326

Wysłany: 23 maja 2018, 19:38
Cytuj | (0) | Zgłoś
Hej kobietki ;)
Mam pytanie odnośnie szpitala na Śląsku. Czy może któraś z was wypowiedzieć się lub zna jakieś info na temat szpitali:
* SIMIN Chorzów
* CZKID Zabrze
Planuje rodzić w którymś z tych

ex2b9vvjphreh6gr.png
18.11.2018 KaLiNa <3
Nasze przedszkole:
|2❄️3-dniowe | 3❄️5-dniowe|

Saperek
Autorytet
285

Wysłany: 27 maja 2018, 15:26
Cytuj | (2) | Zgłoś
miki23 ja będę rodzic w Zabrzu termin mam na jutro i do środy muszę urodzić bo mam wykupiona opiekę okołoporodowa więc dam znać jak będę po :)
moja ginekolog zaproponowała mi właśnie Chorzów albo Zabrze wybrałam Zabrze bo ma lepsze opinie i mam znajoma która tam rodziła
planuje poród w wodzie więc to też był dodatkowy atut

*MiKi23*, FreshMm lubią tę wiadomość

f2w3qqmza7aalezj.png

*MiKi23*
Autorytet
326

Wysłany: 28 maja 2018, 17:37
Cytuj | (0) | Zgłoś
Dzięki Saperek! Będę czekać na twoją opinie.
Szczęśliwego i cudnego porodu :)

ex2b9vvjphreh6gr.png
18.11.2018 KaLiNa <3
Nasze przedszkole:

mikob8
Debiutantka
2

Wysłany: 29 maja 2018, 22:05
Cytuj | (0) | Zgłoś
Chodziłam do dobrego ginekologa Bartosza Kniażewskiego do Siemanowic Śląskich. Znalazłam go na https://ranking.abczdrowie.pl Opiekował się mną przez całą ciąże i potem monitorował sytuację, czy wszystko jest ok po porodzie.

mikoc78

sylwiunia
Autorytet
315

Wysłany: 1 czerwca 2018, 19:35
Cytuj | (0) | Zgłoś
A ja wybrałam szpital w Pyskowicach, rodziłam tam pierwsze dziecko i byłam bardzo zadowolona, teraz czekam na narodziny syna i również chce znaleźć się w Pyskowicach,

"Nadzieja za­wiera w so­bie światło moc­niej­sze od ciem­ności, ja­kie pa­nują w naszych sercach".Jan Paweł II

6es3onyx9001zu66.png

*MiKi23*
Autorytet
326

Wysłany: 4 czerwca 2018, 11:28
Cytuj | (0) | Zgłoś
Saperek i jak tam? Jesteście już po? Jak dzidzia :) czekam na twoją relacje i opinie ;)
Sylwiunia a jak z warunkami lokalowymi i położnymi w Pyskowicach? Słyszałam że niby się tam trochę popsuło :( napisz coś więcej.

ex2b9vvjphreh6gr.png
18.11.2018 KaLiNa <3
Nasze przedszkole:

Dowiedz się więcej o swojej ciąży!

Sprawdź BellyBestFriend Premium

• kontrola przyrostu wagi
  • śledzenie rozwoju ciąży
  • dieta dla ciąży

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do BellyBestFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)