X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Gdzie rodzić - Śląsk
Odpowiedz

Gdzie rodzić - Śląsk

Oceń ten wątek:
  • AnkaNaklanka Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 15 marca 2018, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny :)

    Mam pytanie odnośnie Indywidualnej opieki okołoporodowej w CZKiD w Zabrzu. Czy któraś z Was korzystała? Z którą położną rodziłyście? i ewentualnie na ile wcześniej trzeba się z położną skontaktować? :)

    Pozdrawiam :)

  • FreshMm Autorytet
    Postów: 1367 1388

    Wysłany: 18 marca 2018, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja rodziłam teraz w Zabrzu zupełnie sama, nawet ojca dziecka nie było, bo nie dali mu urlopu. Jednak położna na oddziale cudowna, nie opuściła nawet na chwilę sali porodowej, ciągle do mnie mówiła. Podobno trafiła mi się najlepsza - o imieniu Edyta. Druga położna na oddziale też fajna, przyszła dołączyć na fazę parcia i prowadziła mój pierwsi poród. Tam nie trzeba płacić za prywatną położną, by mieć super opiekę. A jako położną środowiskową miałam Agatę W. z Babimedu w Chorzowie - cudowna, nowoczesna , jest jednocześnie doradcą laktacyjnym i od chustonoszenia, więc we wszystkim potrafi doradzić.

    AnkaNaklanka lubi tę wiadomość

    Iwr0p2.png

    6JOCp1.png


  • Tanda Autorytet
    Postów: 1709 1366

    Wysłany: 23 marca 2018, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozważam poród w CZKiD w Zabrzu.
    Wiecie może jak tam wygląda ze zwiedzaniem porodówki?
    Otrzymałam informacje, że zajmuje się tym położna oddziałowa z bloku porodowego, dostałam do niej kontakt do dyżurki ale ciężko się dodzwonić. Chciałam tylko zapytać czy na zwiedzanie trzeba się wcześniej umówić, czy starczy przyjechać i ewentualnie w jakich dniach/godzinach. Może ktoś był i się orientuje jak to tam wygląda? Czy tak "z drogi" też wpuszczają i udzielą informacji?
    W zasadzie zależy mi nie tyle na samym zwiedzaniu co bardziej na rozmowie - jak wygląda przyjęcie do porodu, gdzie się stawić jak się zacznie itp. Nie znam tego szpitala, nie chciałabym ze skurczami szukać parkingu czy wejścia do szpitala :)


    Poprzednio rodziłam w szpitalu, który znałam wiec nie musiałam odwiedzać porodówki wcześniej, zresztą pracował tam mój lekarz więc miałam pełne info co i jak. Niestety porodówkę tam zamknęli i muszę rodzić gdzie indziej.

    Matylda <3
    klz9jw4zid0t29hn.png
  • olaaa7 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 28 marca 2018, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :) Czy rodził ktoś w ostatnim czasie w szpitalu w Siemianowicach Śląskich? Zastanawiam się nad tym szpitalem bo mam do niego najbliżej a mój lekarz prowadzący jest w nim ordynatorem.

    Ola
  • Tęskniąca Autorytet
    Postów: 1578 2583

    Wysłany: 28 marca 2018, 17:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, a znacie może jakąś prywatną placówkę, w której można rodzić SN i ma dobre opinie?

    nqtko7eswtot5kmm.png
  • Wiolad Autorytet
    Postów: 1156 245

    Wysłany: 29 marca 2018, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnkaNaklanka wrote:
    Hej Dziewczyny :)

    Mam pytanie odnośnie Indywidualnej opieki okołoporodowej w CZKiD w Zabrzu. Czy któraś z Was korzystała? Z którą położną rodziłyście? i ewentualnie na ile wcześniej trzeba się z położną skontaktować? :)

    Pozdrawiam :)
    Rodziłam tam dwa razy, jak dla mnie rewelacja. Rodziłam z Bożena Konarska Położna na medal :)

    AnkaNaklanka lubi tę wiadomość

    74dix1hpmwypzcju.png
  • Wiolad Autorytet
    Postów: 1156 245

    Wysłany: 29 marca 2018, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tanda wrote:
    Rozważam poród w CZKiD w Zabrzu.
    Wiecie może jak tam wygląda ze zwiedzaniem porodówki?
    Otrzymałam informacje, że zajmuje się tym położna oddziałowa z bloku porodowego, dostałam do niej kontakt do dyżurki ale ciężko się dodzwonić. Chciałam tylko zapytać czy na zwiedzanie trzeba się wcześniej umówić, czy starczy przyjechać i ewentualnie w jakich dniach/godzinach. Może ktoś był i się orientuje jak to tam wygląda? Czy tak "z drogi" też wpuszczają i udzielą informacji?
    W zasadzie zależy mi nie tyle na samym zwiedzaniu co bardziej na rozmowie - jak wygląda przyjęcie do porodu, gdzie się stawić jak się zacznie itp. Nie znam tego szpitala, nie chciałabym ze skurczami szukać parkingu czy wejścia do szpitala :)


    Poprzednio rodziłam w szpitalu, który znałam wiec nie musiałam odwiedzać porodówki wcześniej, zresztą pracował tam mój lekarz więc miałam pełne info co i jak. Niestety porodówkę tam zamknęli i muszę rodzić gdzie indziej.
    Zwiedzałam ze szkołą rodzenia. A tak "z buta", to hmm można spróbowac, ale jak będzie młyn, to raczej nic z tego.

    Tanda lubi tę wiadomość

    74dix1hpmwypzcju.png
  • Andzia80 Znajoma
    Postów: 21 23

    Wysłany: 30 marca 2018, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,

    czy któraś z Was może powiedzieć coś na temat porodówki w Świętochłowicach?

    dzięki

    Rocznik 80 - starania od września 2015
    Marzec 2017 - stymulacja CLO +ovitrelle
    Maj 2017 - stymulacja CLO +ovitrelle
    jajowody drożne, AMH - 1,90
    NK 21%
    18.10.2017 - 1IUI
    18.11.2017 -2 IUI
  • Inok Debiutantka
    Postów: 9 7

    Wysłany: 30 marca 2018, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatnio slyszalam duzo pozytywnych opinii o okregowym szpitalu kolejowym w katowicach. W kwietniu wybieram sie tam na dni otwarte.

  • FreshMm Autorytet
    Postów: 1367 1388

    Wysłany: 15 kwietnia 2018, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andzia80 wrote:
    Cześć dziewczyny,

    czy któraś z Was może powiedzieć coś na temat porodówki w Świętochłowicach?

    dzięki


    Szwagierka rodziła naturalnie i zadowolona :)

    Iwr0p2.png

    6JOCp1.png


  • Andzia80 Znajoma
    Postów: 21 23

    Wysłany: 16 kwietnia 2018, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    FreshMm wrote:
    Szwagierka rodziła naturalnie i zadowolona :)

    dzieki :)

    Rocznik 80 - starania od września 2015
    Marzec 2017 - stymulacja CLO +ovitrelle
    Maj 2017 - stymulacja CLO +ovitrelle
    jajowody drożne, AMH - 1,90
    NK 21%
    18.10.2017 - 1IUI
    18.11.2017 -2 IUI
  • Tanda Autorytet
    Postów: 1709 1366

    Wysłany: 17 kwietnia 2018, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiolad wrote:
    Zwiedzałam ze szkołą rodzenia. A tak "z buta", to hmm można spróbowac, ale jak będzie młyn, to raczej nic z tego.


    Zadzwoniłam o to zapytać - można przyjechać zobaczyć o dowolnej porze, przez cały tydzień tylko radzą wcześniej zadzwonić ile jest porodów, żeby nie jechać na darmo. JAk wszystkie sale będą zajęte to ze zwiedzania nici, ale jak jakaś będzie wolna to bez problemu oprowadzą.

    Matylda <3
    klz9jw4zid0t29hn.png
  • AliskaM Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 18 kwietnia 2018, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,

    mam pytanie do tych, które rodziły w Gliwicach - czy warto brać prywatną opiekę położnej, obecnie jest to już koszt 1000 zł, czyi trochę dużo, mimo to jednak zastanawiam się czy warto zainwestować, jakie są Wasze zdania?

  • opóźniona Autorytet
    Postów: 1842 1256

    Wysłany: 23 kwietnia 2018, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie !
    Dzisiaj startuje Tydzień Pieluchy Wielorazowej. Zapraszam do wydarzenia na fb. Jest tam mnóstwo informacji oraz konkursów z wieloma nagrodami.

    https://www.facebook.com/Tydzie%C5%84-Pieluchy-Wielorazowej-298376324026378/

    Pozdrawiam :)


    Alicja 40 tc. 2007
    Aniołek 6 tc. 2012 (*)
    Antonina 35 tc. 2016
    Anastazja 30 tc. 2021

  • *MiKi23* Autorytet
    Postów: 321 338

    Wysłany: 23 maja 2018, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobietki ;)
    Mam pytanie odnośnie szpitala na Śląsku. Czy może któraś z was wypowiedzieć się lub zna jakieś info na temat szpitali:
    * SIMIN Chorzów
    * CZKID Zabrze
    Planuje rodzić w którymś z tych

    18.11.2018 <3
    Nasze przedszkole:
    |2❄️3-dniowe |
  • Saperek Autorytet
    Postów: 342 285

    Wysłany: 27 maja 2018, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miki23 ja będę rodzic w Zabrzu termin mam na jutro i do środy muszę urodzić bo mam wykupiona opiekę okołoporodowa więc dam znać jak będę po :)
    moja ginekolog zaproponowała mi właśnie Chorzów albo Zabrze wybrałam Zabrze bo ma lepsze opinie i mam znajoma która tam rodziła
    planuje poród w wodzie więc to też był dodatkowy atut

    *MiKi23*, FreshMm lubią tę wiadomość

    f2w3qqmza7aalezj.png
  • *MiKi23* Autorytet
    Postów: 321 338

    Wysłany: 28 maja 2018, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Saperek! Będę czekać na twoją opinie.
    Szczęśliwego i cudnego porodu :)

    18.11.2018 <3
    Nasze przedszkole:
    |2❄️3-dniowe |
  • mikob8 Debiutantka
    Postów: 11 2

    Wysłany: 29 maja 2018, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chodziłam do dobrego ginekologa Bartosza Kniażewskiego do Siemanowic Śląskich. Znalazłam go na https://ranking.abczdrowie.pl Opiekował się mną przez całą ciąże i potem monitorował sytuację, czy wszystko jest ok po porodzie.

    mikoc78
  • sylwiunia Autorytet
    Postów: 893 318

    Wysłany: 1 czerwca 2018, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja wybrałam szpital w Pyskowicach, rodziłam tam pierwsze dziecko i byłam bardzo zadowolona, teraz czekam na narodziny syna i również chce znaleźć się w Pyskowicach,

    "Nadzieja za­wiera w so­bie światło moc­niej­sze od ciem­ności, ja­kie pa­nują w naszych sercach".Jan Paweł II

    6es3onyx9001zu66.png
  • *MiKi23* Autorytet
    Postów: 321 338

    Wysłany: 4 czerwca 2018, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Saperek i jak tam? Jesteście już po? Jak dzidzia :) czekam na twoją relacje i opinie ;)
    Sylwiunia a jak z warunkami lokalowymi i położnymi w Pyskowicach? Słyszałam że niby się tam trochę popsuło :( napisz coś więcej.

    18.11.2018 <3
    Nasze przedszkole:
    |2❄️3-dniowe |
‹‹ 13 14 15 16 17 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ