X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Gdzie rodzić - Śląsk
Odpowiedz

Gdzie rodzić - Śląsk

Oceń ten wątek:
  • FreshMm Autorytet
    Postów: 1367 1388

    Wysłany: 20 września 2017, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    http://tvs.pl/informacje/gdzie-rodzic-na-slasku-opinie/

    Iwr0p2.png

    6JOCp1.png


  • BurzaHormonów Autorytet
    Postów: 695 362

    Wysłany: 10 października 2017, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    8 października urodziłam naturalnie córeczkę w szpitalu wielospecjalistycznym w Gliwicach. Gorąco polecam ta placówkę przede wszystkim za personel. Rodziłam długo, bo niemal dwa dni, przez moment leżałam na patologii. Na każdym z oddziałów standard opieki jak w prywatnej klinice. Wszystkie procedury wyjasniane na bieżąco. Położne i lekarze chętnie udzielają informacji, anastezjolog na porodówce non stop, do dyspozycji młodych mam jest doradca laktacyjny, masażysta i wkrótce nawet fryzjer:)) jestem w bardzo pozytywnym szoku, jak macie jakieś pytania to walcie ;)

    terka lubi tę wiadomość

    zpbnzbmh7h9mfz19.png
  • Agi83 Autorytet
    Postów: 1679 1417

    Wysłany: 10 października 2017, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa, Mimi, możecie napisać cos wiecej, bo ja chyba tez bede w bytomiu, jak rozwiązalyscie ciaze?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 października 2017, 21:01

    W życiu bo­wiem is­tnieją rzeczy, o które war­to wal­czyć do sa­mego końca. P.C.
    mhsvjw4z2unqtihj.png

    961ljw4ztzsbu2zj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2017, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agi83 wrote:
    Ewa, Mimi, możecie napisać cos wiecej, bo ja chyba tez bede w bytomiu, jak rozwiązalyscie ciaze?

    Cześć
    Ja miałam cc, Mimi też chyba ale nie jestem pewna. Nowy oddział jest super, pokoje dwuosobowe, łóżka na piloty. Warunki bardzo dobre. Przenosisz tam dopiero w dniu cc a wcześniej leży się na starej patologii ciąży. A Ty cc będziesz miała?

    Agi83 lubi tę wiadomość

  • Agi83 Autorytet
    Postów: 1679 1417

    Wysłany: 11 października 2017, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa, jeszcze jestem na początku, ale tak samo jak Wy po przejściach. Rozmawiałam wstępnie z dr i chyba jednak bedzie cc. Jesli moge podpytać na priv.

    W życiu bo­wiem is­tnieją rzeczy, o które war­to wal­czyć do sa­mego końca. P.C.
    mhsvjw4z2unqtihj.png

    961ljw4ztzsbu2zj.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 października 2017, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasne, śmiało pisz :)

    Agi83 lubi tę wiadomość

  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 3 listopada 2017, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BurzaHormonów wrote:
    8 października urodziłam naturalnie córeczkę w szpitalu wielospecjalistycznym w Gliwicach. Gorąco polecam ta placówkę przede wszystkim za personel. Rodziłam długo, bo niemal dwa dni, przez moment leżałam na patologii. Na każdym z oddziałów standard opieki jak w prywatnej klinice. Wszystkie procedury wyjasniane na bieżąco. Położne i lekarze chętnie udzielają informacji, anastezjolog na porodówce non stop, do dyspozycji młodych mam jest doradca laktacyjny, masażysta i wkrótce nawet fryzjer:)) jestem w bardzo pozytywnym szoku, jak macie jakieś pytania to walcie ;)

    Zastanawiałam sie nad wyborem lekarza przy tym szpitalu i samego szpitala. Choć to moj sam początek wole mieć pewne kwestie juz jasne bo chce zeby lekarz pracujący w szpitalu prowadził mnie od początku do rozwiązania ;) Rozwiałaś moje wątpliwości co do wielospecjalistycznego :) cieszę sie ze ma dobre opinie bo rozważałam nad nim-mieszkam 10 minut od niego :D a mogłabyś mi polecić lekarza prowadzącego który tam pracuje? Bede wdzięczna za odpowiedź :)

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • małżowinka Autorytet
    Postów: 679 331

    Wysłany: 7 listopada 2017, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A czy któraś z was może się wypowiedzieć o Raciborzu? (Szpital Rejonowy im. dr. J. Rostka)

    0d67d18e2819e411c32061d43b2766a3.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 listopada 2017, 09:40

    6ce5d64554.png
    6a2c04a9b6.png
  • BurzaHormonów Autorytet
    Postów: 695 362

    Wysłany: 7 listopada 2017, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    terka wrote:
    Zastanawiałam sie nad wyborem lekarza przy tym szpitalu i samego szpitala. Choć to moj sam początek wole mieć pewne kwestie juz jasne bo chce zeby lekarz pracujący w szpitalu prowadził mnie od początku do rozwiązania ;) Rozwiałaś moje wątpliwości co do wielospecjalistycznego :) cieszę sie ze ma dobre opinie bo rozważałam nad nim-mieszkam 10 minut od niego :D a mogłabyś mi polecić lekarza prowadzącego który tam pracuje? Bede wdzięczna za odpowiedź :)

    Nie miałam tam "swojego" lekarza ani położnej. Przy porodzie była dr Maksymowicz, wydawała się ok, szyła mnie po nacieciu, zrobiła to dobrze. Taka starsza babka. A potem leżałam z jej pacjentką po cc, też się pochlebnie wyrażała (tzn prowadziła u niej ciąże i nie żałowała). Więc możesz u niej spróbować. Inni ginekolodzy którzy przewinęli się podczas mojego pobytu też wydawali się ok, ale nie pamiętam nazwisk niestety.
    Śledź fejsa ich szkoły rodzenia, bo co jakiś czas organizują dni otwarte, można wtedy zwiedzić oddział i pogadać z położnymi.

    zpbnzbmh7h9mfz19.png
  • terka Autorytet
    Postów: 9694 1966

    Wysłany: 7 listopada 2017, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BurzaHormonów wrote:
    Nie miałam tam "swojego" lekarza ani położnej. Przy porodzie była dr Maksymowicz, wydawała się ok, szyła mnie po nacieciu, zrobiła to dobrze. Taka starsza babka. A potem leżałam z jej pacjentką po cc, też się pochlebnie wyrażała (tzn prowadziła u niej ciąże i nie żałowała). Więc możesz u niej spróbować. Inni ginekolodzy którzy przewinęli się podczas mojego pobytu też wydawali się ok, ale nie pamiętam nazwisk niestety.
    Śledź fejsa ich szkoły rodzenia, bo co jakiś czas organizują dni otwarte, można wtedy zwiedzić oddział i pogadać z położnymi.

    Dzięki za odpowiedz i podpowiedz ;) zdrowia dla was życzę :D

    https://www.maluchy.pl/li-73421.png
    Andrzejek <3 21.07.2018 3360g, 55cm :)
    21.01 69cm :)
  • BurzaHormonów Autorytet
    Postów: 695 362

    Wysłany: 8 listopada 2017, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powodzenia terka, oby poszło gładko ;)

    zpbnzbmh7h9mfz19.png
  • FreshMm Autorytet
    Postów: 1367 1388

    Wysłany: 16 listopada 2017, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi dziś gin powiedziała, że na Raciborskiej mają mobilne KTG, nie trzeba leżeć i się męczyć, można się przemieszczać... fajny bajer :) ach.. a ja już wybrałam Zabrze na poród, ale nie wiem, nie wiem, miesza mi w głowie się.

    Iwr0p2.png

    6JOCp1.png


  • BurzaHormonów Autorytet
    Postów: 695 362

    Wysłany: 17 listopada 2017, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W szpitalu leżałam z taką dziewczyną, która mówiła, ze w zabrzu jest cacy, nawet posiłki można sobie wybrać jak w restauracji ;) Ale ile w tym prawdy to nie wiem

    zpbnzbmh7h9mfz19.png
  • FreshMm Autorytet
    Postów: 1367 1388

    Wysłany: 19 listopada 2017, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BurzaHormonów wrote:
    W szpitalu leżałam z taką dziewczyną, która mówiła, ze w zabrzu jest cacy, nawet posiłki można sobie wybrać jak w restauracji ;) Ale ile w tym prawdy to nie wiem



    Ja rodziłam w Zabrzu pierwsze dziecko i potwierdzam, że mówiła calutką prawdę. Super tam jest :)

    anieszka lubi tę wiadomość

    Iwr0p2.png

    6JOCp1.png


  • anieszka Ekspertka
    Postów: 159 236

    Wysłany: 25 lutego 2018, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zamierzam rodzić w Zabrzu. Z opinii znajomych, jak również z internetowych wynika, że faktycznie porodówka jest na wysokim poziomie. Pomijając już warunki i jedzonko które są na wysokim poziomie ale stosunek personelu podobno jest fenomenalny. 5 marca wybieram się na szkołę rodzenia właśnie w tym szpitalu więc będzie okazja by wypytać o szczegóły. A może spotkam tam jedną z Was? :)

    Bardzo dobre opinie słyszałam również o szpitalu w Knurowie. Znajome i szwagierka rodziły w Gliwicach i miały niezbyt przychylne zdanie.

    FreshMm lubi tę wiadomość

    oar8yx8dab4u94zl.png
  • Mejd89 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 27 lutego 2018, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy mogę prosić o informacje jak wygląda kwestia wykupienia położnej i osobnej sali w szpitalu w Mysłowicach i w SIMIN w Chorzowie? Ktoś z Was korzystał? Czy pozwalają rodzic w pozycjach wertykalnych a nie tylko leżąc na łóżku? Będę wdzięczna za informacje

  • FreshMm Autorytet
    Postów: 1367 1388

    Wysłany: 28 lutego 2018, 23:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anieszka wrote:
    Ja zamierzam rodzić w Zabrzu. Z opinii znajomych, jak również z internetowych wynika, że faktycznie porodówka jest na wysokim poziomie. Pomijając już warunki i jedzonko które są na wysokim poziomie ale stosunek personelu podobno jest fenomenalny. 5 marca wybieram się na szkołę rodzenia właśnie w tym szpitalu więc będzie okazja by wypytać o szczegóły. A może spotkam tam jedną z Was? :)

    Bardzo dobre opinie słyszałam również o szpitalu w Knurowie. Znajome i szwagierka rodziły w Gliwicach i miały niezbyt przychylne zdanie.


    Urodziłam w Zabrzu drugie dziecko w grudniu i potwierdzam, że nadal jest tam rewelacyjnie, super personel, prowadzenie porodu i warunki w ogóle.

    anieszka lubi tę wiadomość

    Iwr0p2.png

    6JOCp1.png


  • optymistkaaa Autorytet
    Postów: 367 177

    Wysłany: 4 marca 2018, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anieszka wrote:
    Ja zamierzam rodzić w Zabrzu. Z opinii znajomych, jak również z internetowych wynika, że faktycznie porodówka jest na wysokim poziomie. Pomijając już warunki i jedzonko które są na wysokim poziomie ale stosunek personelu podobno jest fenomenalny. 5 marca wybieram się na szkołę rodzenia właśnie w tym szpitalu więc będzie okazja by wypytać o szczegóły. A może spotkam tam jedną z Was? :)


    Polecam szpital. Rodziłam 2 lata temu i teraz też się wybieram. Jeśli masz pytań - pytaj ;)

  • Sarrrra Autorytet
    Postów: 3200 1290

    Wysłany: 4 marca 2018, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chciałam rodzic w bytomiu blok 5 . Tam jest moja dr. Przy której czuje się bezpiecznie. Ale nie będę. Koleżanka 9 dni temu tam rodziła cesarka. Niestatystyki w weekend. Lekarze średni z empatia ( nie trafiła na swoją dr) . Opieka po porodowa zła. Jedzenie masakra. Położne z łaska ci butle dają gdy nie możesz karmić. Po leki idziesz sama bo jesteś chodzaca. Do sali zaglądają raz na dzień . Zabrze . Tam będę rodzic. 3 osoby chwalily.

    FreshMm lubi tę wiadomość

    km5sgu1rnzh3xzcx.png

    zem320mmiu4xizmw.png
  • Inok Debiutantka
    Postów: 9 7

    Wysłany: 11 marca 2018, 01:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie. Czy ktoś może się wypowiedzieć o opcji prywatnej polożnej u Bonifratów? :)

‹‹ 12 13 14 15 16 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ