X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród Gdzie rodzić na Opolszczyźnie?
Odpowiedz

Gdzie rodzić na Opolszczyźnie?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • alexast Autorytet
    Postów: 1103 1807

    Wysłany: 5 maja 2014, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szukam mam, kobiet w ciąży, które mają podobny dylemat. Gdzie rodzić Strzelce Opolskie, Krapkowice czy K-Koźle?

    5djys65g3oi6ttof.png
    17u9j44jpb186k7u.png
  • Cześka Ekspertka
    Postów: 181 93

    Wysłany: 6 maja 2014, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wprawdzie mam jeszcze trochę czasu ale też momentami zaczynam się nad tym zastanawiać. Jestem z Opola i pomimo kiepskiej opinii opolskiego szpitala biorę go pod uwagę a może Krapkowice ?? z tym,ze ponoć w razie jakichkolwiek komplikacji podczas porodu i tak przewożą do Opola. Są jakieś dni otwarte szpitali dla kobiet spodziewających się dziecka ?.

    3i49krhmf29pknts.png

    dhi43e3kwcnz3lr3.png
  • alexast Autorytet
    Postów: 1103 1807

    Wysłany: 6 maja 2014, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety nic nigdzie nie wyczytałam odnośnie dni otwartych. Nie słyszałam, żeby w razie komplikacji przewozili. Przecież robią tam też cesarki....
    Przewożą dzieciaki bo nie ma tam patologi noworodka czy jakoś tak

    5djys65g3oi6ttof.png
    17u9j44jpb186k7u.png
  • anilorak Autorytet
    Postów: 2792 3075

    Wysłany: 8 czerwca 2014, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    J

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 września 2015, 20:15

  • dba Autorytet
    Postów: 1198 1008

    Wysłany: 21 czerwca 2014, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pierwsze dziecko rodziłam w Kk i teraz też raczej będę. Lądowałam już w tym szpitalu 2 razy z zagrożoną ciążą i złego słowa na szpital nie powiem. Popularny jest teraz szpital w Krapkowicach.

    anilorak lubi tę wiadomość

  • zokeia Autorytet
    Postów: 2223 1467

    Wysłany: 28 czerwca 2014, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mieszkam w Opolu i wybieram miejscowy szpital. Jednak nie tylko ze względu na bliskość placówki. Szpital jest świetnie wyposażony i ma odział patologii noworodków. Leżałam tam na ginekologii i jestem zachwycona lekarzami, pielęgniarkami, sprzętem i wyremontowanymi salami. Przyjęli mnie z krwawieniem, spanikowaną i od momentu rejestracji czułam się uspokojona (bez przesady, dalej byłam zmartwiona, ale czułam wokół siebie życzliwych i taktownych ludzi). Byłam również u koleżanek na oddziale poporodowym rooming in. Jestem uspokojona tymi wizytami. Sale są piękne, a intymność zapewniona. Ne słyszałam też od nikogo bliskiego złego słowa na temat opieki okołoporodowej. Każda dziewczyna wspominała dobrze to wydarzenie. Widziałam nawet zdjęcia z momentu porodu jednej z nich i nie padłam z przerażenia :) Wręcz przeciwnie.
    Tragedie niestety się zdarzają i kiedy o nich słyszę cierpnie mi skóra. Jednak osobiste doświadczenie z tym miejscem mnie uspokaja. Nie wiem nic o pozostałych szpitalach w województwie.
    Aha! na stronie szpitala można wybrać się na wirtualny spacer po wszystkich salach.
    Aha 2 ;) Podobno rozstrzygnięto już konkurs na nowego dyrektora. Został nim dyrektor szpitala w Trzebnicy! (ten szpital ma renomę. Był tam szefem chyba ponad 20 lat.

    Jastin76, Mandragora84 lubią tę wiadomość

    tb73epoky7bge1zc.png
    atdc4z173dng7siu.png
    43kt3e5e37vlpped.png
  • caśka Autorytet
    Postów: 657 637

    Wysłany: 6 października 2014, 04:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja 1 dziexko rodzilam na retmonta w Opolu i drugie tez tam zamierzam. Mam wspanialego lekarza prowadzacego z tegoż tez szpitala. Po za tym ten szpital jest bardzo dobry pomimo jakis tam ekscesow z blizniakami Bąków. Ja ufam swemu lekarzowi i uwazam ze orgi z patologii jaki i zastepca pan kowalczyk to wysokiej klasy lekarze, zwlaszcza kowalczyk, cial mnie w 1 ciazy, robil ciezka operacje mojej mamie, bez dwoj zdan to artysta ze skalpelem. Podejrzewam ze 2 cesarke tez bedzie mi robil i ufam mu bo jest rewelacyjny.
    I pielegniarki w szpitalu sa super, mile, pomocne zawsze usmiechniete a szpital jest tak odwalony i przyjazny, ze nie mozna narzekać, naprawde. Jak ktos ma termin na okolo 21. 11 to pisac

    57nu2yv.png
    sx4gq9q.png
  • caśka Autorytet
    Postów: 657 637

    Wysłany: 6 października 2014, 04:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześka wrote:
    Wprawdzie mam jeszcze trochę czasu ale też momentami zaczynam się nad tym zastanawiać. Jestem z Opola i pomimo kiepskiej opinii opolskiego szpitala biorę go pod uwagę a może Krapkowice ?? z tym,ze ponoć w razie jakichkolwiek komplikacji podczas porodu i tak przewożą do Opola. Są jakieś dni otwarte szpitali dla kobiet spodziewających się dziecka ?.
    Powiem ci, ze najlepiej i tak rodzic w opolu. Udaj sie na trywatna wizyte jesli nie bylas jeszcze, u lekarza ktory pracuje w takim szpitalu. Najlepiej zeby zapamietsl twoja buzke. Najlepiej do kowalczyka. W 1 ciazy nie wiedIalam ze tak najlepiej chodzilam di jakiejs dziwnej babki niepracujacej w tym szpitalu do tego na nfz.... Dopiero od 30 tyg zaczelam dodatkowo chodzic na platne usg do doktora kowalczyka, super facet. Wszystko mi pokazal na usg co jak i w ogole, nagral filmik na cd, byl barszo fachowy i mily. To naprawde super facet. Zapamietal mnie, na sali operacyjnej od razu poznal ze chodsilam do niego.

    Ja teraz prowadze ciaze u doktora Wiecka, super lekarz. I serdecznie polecam. Mozna do niego na nfz i prywatnie. Jest rewelacyjny i rzeczowy. Wszystko tlumaczy. Idealnie prowadzi moja ciaze. Do tego dba o wszystkie szczegóły nawet te wagowe, pilnuje mnie zebym nie tyla.

    57nu2yv.png
    sx4gq9q.png
  • dba Autorytet
    Postów: 1198 1008

    Wysłany: 10 października 2014, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i drugi raz rodziłam w Kędzierzynie, położne znowu spisały się na medal :)
    dzięki położnej od noworodków karmię piersią od pierwszych dni życia. Wszystkie nieprawidłowości u maluszków same zauważają i zgłaszają pediatrze. Jestem naprawdę zadowolona z opieki. Wiadomo, że miały zmianę i takie co nie powinny tam pracować, ale generalnie ludzie wolą skupiać się na negatywach, a ja będę jednak bardziej pozytywne rzeczy wspominać, bo naprawdę większość personelu się stara i dużo pomaga.

  • Cześka Ekspertka
    Postów: 181 93

    Wysłany: 29 października 2014, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    caśka wrote:
    Powiem ci, ze najlepiej i tak rodzic w opolu. Udaj sie na trywatna wizyte jesli nie bylas jeszcze, u lekarza ktory pracuje w takim szpitalu. Najlepiej zeby zapamietsl twoja buzke. Najlepiej do kowalczyka. W 1 ciazy nie wiedIalam ze tak najlepiej chodzilam di jakiejs dziwnej babki niepracujacej w tym szpitalu do tego na nfz.... Dopiero od 30 tyg zaczelam dodatkowo chodzic na platne usg do doktora kowalczyka, super facet. Wszystko mi pokazal na usg co jak i w ogole, nagral filmik na cd, byl barszo fachowy i mily. To naprawde super facet. Zapamietal mnie, na sali operacyjnej od razu poznal ze chodsilam do niego.

    Ja teraz prowadze ciaze u doktora Wiecka, super lekarz. I serdecznie polecam. Mozna do niego na nfz i prywatnie. Jest rewelacyjny i rzeczowy. Wszystko tlumaczy. Idealnie prowadzi moja ciaze. Do tego dba o wszystkie szczegóły nawet te wagowe, pilnuje mnie zebym nie tyla.
    Też chodziłam do Więcka to mój ulubieniec i na pewno kolejna ciąże będę prowadziła u niego :). Mam termin około 14.11 Ty jeszcze w pakiecie ?:)

    3i49krhmf29pknts.png

    dhi43e3kwcnz3lr3.png
  • caśka Autorytet
    Postów: 657 637

    Wysłany: 1 listopada 2014, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześka wrote:
    Też chodziłam do Więcka to mój ulubieniec i na pewno kolejna ciąże będę prowadziła u niego :). Mam termin około 14.11 Ty jeszcze w pakiecie ?:)
    To sie nie zobaczymy. Mi Wiecuś wyznaczył termin cc na 24.11 :) czyli na stol pójdę dopiero 25, ale w szpitalu od 24. Chyba ze mój syn uzna ze zrobi zamieszanie w terminach i zechce wyjsc wczesniej.

    57nu2yv.png
    sx4gq9q.png
  • caśka Autorytet
    Postów: 657 637

    Wysłany: 1 listopada 2014, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zokeia wrote:
    Mieszkam w Opolu i wybieram miejscowy szpital. Jednak nie tylko ze względu na bliskość placówki. Szpital jest świetnie wyposażony i ma odział patologii noworodków. Leżałam tam na ginekologii i jestem zachwycona lekarzami, pielęgniarkami, sprzętem i wyremontowanymi salami. Przyjęli mnie z krwawieniem, spanikowaną i od momentu rejestracji czułam się uspokojona (bez przesady, dalej byłam zmartwiona, ale czułam wokół siebie życzliwych i taktownych ludzi). Byłam również u koleżanek na oddziale poporodowym rooming in. Jestem uspokojona tymi wizytami. Sale są piękne, a intymność zapewniona. Ne słyszałam też od nikogo bliskiego złego słowa na temat opieki okołoporodowej. Każda dziewczyna wspominała dobrze to wydarzenie. Widziałam nawet zdjęcia z momentu porodu jednej z nich i nie padłam z przerażenia :) Wręcz przeciwnie.
    Tragedie niestety się zdarzają i kiedy o nich słyszę cierpnie mi skóra. Jednak osobiste doświadczenie z tym miejscem mnie uspokaja. Nie wiem nic o pozostałych szpitalach w województwie.
    Aha! na stronie szpitala można wybrać się na wirtualny spacer po wszystkich salach.
    Aha 2 ;) Podobno rozstrzygnięto już konkurs na nowego dyrektora. Został nim dyrektor szpitala w Trzebnicy! (ten szpital ma renomę. Był tam szefem chyba ponad 20 lat.
    To prawda nasz szpital jest naprawde bardzo dobry. Nie ma czego sie przyczepić. Kadra szpitalna jest super, lekarze, polozne, salowe. Wszyscy uśmiechnięci...

    57nu2yv.png
    sx4gq9q.png
  • janika Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 2 lutego 2016, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam
    Od ostatniego wpisu minęło sporo czasu, czy są na forum mamy z Opolszczyzny, które pomogły by mi rozstrzygnąć dylemat.... Gdzie rodzić - Opole czy Strzelce Opolskie??
    Bardzo proszę o pomoc:) Pozdrawiam

  • Karola1988 Autorytet
    Postów: 793 509

    Wysłany: 15 maja 2016, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja będę rodzić w Opolu. Moje koleżanki też tam rodziły i były zadowolone zarówno z opieki jak i wyposażenia sal. Chodzę też tam na szkołę rodzenia i jestem bardzo zadowolona. Oprócz tej jednej sytuacji nagłośnionej w mediach nie słyszałam żadnej innej negatywnej opinii na temat tej placówki.

    65vqxzdvrtfyk8q0.png
    dqpri09kyaedckhg.png
    3jgx3e3kp7hq37ho.png
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ